Länsi-Suomen liiga 2012-2013

Kierrokset
09.10.2012 18.45
  • Rata 1: Proffan Kellari / CHCC - Kivikopla / CHCC 8-4
25.11.2012 10.00
  • Rata 1: Slideshow/TaCu - Pihtilät/Loimaa 10-4
25.11.2012 11.45
  • Rata 1: Slideshow/TaCu - Kivikopla / CHCC 4-5
25.11.2012 13.30
  • Rata 1: Pihtilät/Loimaa - Kivikopla / CHCC 4-7
27.11.2012 18.00
  • Rata 1: Rämö/Huittinen - Huru-Ukot/Loimaa 6-11
27.11.2012 19.45
  • Rata 1: Rämö/Huittinen - Jalonen/Loimaa 4-7
28.11.2012 18.00
  • Rata 1: Proffan Kellari / CHCC - Jalonen/Loimaa 7-6
11.12.2012 18.00
  • Rata 1: Jalonen/Loimaa - Kivikopla / CHCC 12-5
11.12.2012 19.45
  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa - Kivikopla / CHCC 4-5
12.12.2012 18.00
  • Rata 1: Proffan Kellari / CHCC - Pihtilät/Loimaa 5-5
12.12.2012 19.45
  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa - Jalonen/Loimaa 4-7
13.12.2012 18.00
  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa - Pihtilät/Loimaa 3-6
16.12.2012 10.00
  • Rata 2: Rämö/Huittinen - Proffan Kellari / CHCC 1-9
16.12.2012 11.45
  • Rata 2: Proffan Kellari / CHCC - Slideshow/TaCu 3-8
16.12.2012 13.30
  • Rata 2: Slideshow/TaCu - Rämö/Huittinen 7-2
01.01.2013 17.00
  • Rata 1: Pihtilät/Loimaa - Rämö/Huittinen 9-3
01.01.2013 18.45
  • Rata 1: Jalonen/Loimaa - Rämö/Huittinen 8-3
06.01.2013 10.00
  • Rata 1: Jalonen/Loimaa - Slideshow/TaCu 9-1
06.01.2013 11.45
  • Rata 1: Slideshow/TaCu - Kivikopla / CHCC 7-6
06.01.2013 13.30
  • Rata 1: Jalonen/Loimaa - Kivikopla / CHCC 9-5
12.01.2013 10.30
  • Rata 1: Kivikopla / CHCC - Proffan Kellari / CHCC 3-5
15.01.2013 17.00
  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa - Rämö/Huittinen 6-5
15.01.2013 18.45
  • Rata 1: Kivikopla / CHCC - Rämö/Huittinen 6-7
15.01.2013 20.30
  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa - Kivikopla / CHCC 1-5
16.01.2013 18.00
  • Rata 1: Pihtilät/Loimaa - Proffan Kellari / CHCC 4-1
20.01.2013 18.30
  • Rata 1: Pihtilät/Loimaa - Jalonen/Loimaa 7-5
23.01.2013 18.00
  • Rata 1: Proffan Kellari / CHCC - Huru-Ukot/Loimaa 4-3
23.01.2013 19.45
  • Rata 1: Pihtilät/Loimaa - Huru-Ukot/Loimaa 8-5
27.01.2013 11.15
  • Rata 1: Rämö/Huittinen - Proffan Kellari / CHCC 3-8
27.01.2013 13.00
  • Rata 1: Rämö/Huittinen - Slideshow/TaCu 0-12
27.01.2013 14.45
  • Rata 1: Proffan Kellari / CHCC - Slideshow/TaCu 5-3
06.02.2013 18.00
  • Rata 1: Slideshow/TaCu - Huru-Ukot/Loimaa 10-4
06.02.2013 19.45
  • Rata 1: Jalonen/Loimaa - Slideshow/TaCu 2-4
20.02.2013 18.00
  • Rata 1: Slideshow/TaCu - Pihtilät/Loimaa 7-3
20.02.2013 19.45
  • Rata 1: Slideshow/TaCu - Huru-Ukot/Loimaa 6-1
27.02.2013 17.00
  • Rata 1: Kivikopla / CHCC - Pihtilät/Loimaa 1-8
27.02.2013 18.45
  • Rata 1: Kivikopla / CHCC - Rämö/Huittinen 4-3
27.02.2013 20.30
  • Rata 1: Pihtilät/Loimaa - Rämö/Huittinen 10-2
02.03.2013 16.00
  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa - Jalonen/Loimaa 4-5
02.03.2013 17.45
  • Rata 1: Pihtilät/Loimaa - Jalonen/Loimaa 11-4
03.03.2013 10.00
  • Rata 1: Proffan Kellari / CHCC - Jalonen/Loimaa 1-9
03.03.2013 11.45
  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa - Proffan Kellari / CHCC 3-5
10.03.2013 08.00
  • Rata 1: Rämö/Huittinen - Hiittenharju Curling/Harjavalta L-W
10.03.2013 09.00
  • Rata 2: Huru-Ukot/Loimaa - Jääveivi/Loimaa 7-6
10.03.2013 10.15
  • Rata 1: Slideshow/TaCu - Pihtilät/Loimaa 7-4
10.03.2013 11.15
  • Rata 2: Proffan Kellari / CHCC - Jalonen/Loimaa 2-5
10.03.2013 12.30
  • Rata 1: Hiittenharju Curling/Harjavalta - Jääveivi/Loimaa 6-5
10.03.2013 13.30
  • Rata 2: Pihtilät/Loimaa - Jalonen/Loimaa 5-10
10.03.2013 14.45
  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa - Hiittenharju Curling/Harjavalta 3-7
10.03.2013 17.00
  • Rata 1: Proffan Kellari / CHCC - Pihtilät/Loimaa 6-5
  • Rata 2: Slideshow/TaCu - Jalonen/Loimaa 11-6