Länsi-Suomen liiga 2013-2014 - I-divisioona - Pelit

24.11.2013 - 12:00

  • Rata 1: LSC/ Ylöjärvi - Huittinen II 6-2

12.12.2013 - 18:00

  • Rata 1: Huru-ukot/ Loimaa CC - Jääveivi/Loimaa CC 6-1

12.12.2013 - 19:00

  • Rata 1: Jääveivi/Loimaa CC - WCC/ Loimaa CC 2-9

12.12.2013 - 20:00

  • Rata 1: Huru-ukot/ Loimaa CC - WCC/ Loimaa CC 5-4

15.12.2013 - 10:00

  • Rata 1: Huittinen III - LSC/ Ylöjärvi 3-6

15.12.2013 - 12:00

  • Rata 1: Huittinen I - Huittinen II 6-3

05.01.2014 - 12:00

  • Rata 1: Huittinen I - LSC/ Ylöjärvi 7-5
  • Rata 2: Huittinen II - Huittinen III 1-10

12.01.2014 - 10:00

  • Rata 1: Huittinen II - Team Vesamo / Tarvasjoki 2-13

12.01.2014 - 11:45

  • Rata 1: WCC/ Loimaa CC - Team Vesamo / Tarvasjoki 4-6

12.01.2014 - 13:30

  • Rata 1: Jääveivi/Loimaa CC - Huittinen II 16-0

12.01.2014 - 15:15

  • Rata 1: Huru-ukot/ Loimaa CC - Huittinen I 6-4

12.01.2014 - 17:00

  • Rata 1: Jääveivi/Loimaa CC - Huittinen III 8-6

19.01.2014 - 12:00

  • Rata 1: Huittinen I - Huittinen III 4-3

26.01.2014 - 10:00

  • Rata 1: Huittinen I - Jääveivi/Loimaa CC 10-1
  • Rata 2: Huittinen II - Harjavalta II 3-10

26.01.2014 - 12:00

  • Rata 1: Huittinen III - Harjavalta II 9-3
  • Rata 2: LSC/ Ylöjärvi - Jääveivi/Loimaa CC 10-9

26.01.2014 - 13:45

  • Rata 1: Huru-ukot/ Loimaa CC - Team Vesamo / Tarvasjoki 2-8

02.02.2014 - 12:00

  • Rata 1: Huru-ukot/ Loimaa CC - Harjavalta II 8-5

02.02.2014 - 13:45

  • Rata 1: Team Vesamo / Tarvasjoki - Jääveivi/Loimaa CC 4-6

02.02.2014 - 15:30

  • Rata 1: Harjavalta II - WCC/ Loimaa CC 8-3

09.02.2014 - 12:00

  • Rata 1: Harjavalta II - Jääveivi/Loimaa CC 7-2

09.02.2014 - 13:45

  • Rata 1: Huittinen III - Huru-ukot/ Loimaa CC 8-6
  • Rata 2: Huittinen II - WCC/ Loimaa CC 0-19

09.02.2014 - 15:30

  • Rata 1: Harjavalta II - LSC/ Ylöjärvi 7-2

09.02.2014 - 17:15

  • Rata 1: Huittinen II - Huru-ukot/ Loimaa CC 5-6
  • Rata 2: Huittinen III - WCC/ Loimaa CC 2-6

16.02.2014 - 11:45

  • Rata 1: Huittinen I - Team Vesamo / Tarvasjoki 2-6

16.02.2014 - 13:30

  • Rata 1: LSC/ Ylöjärvi - Team Vesamo / Tarvasjoki 2-5

16.02.2014 - 15:15

  • Rata 1: WCC/ Loimaa CC - Huittinen I 9-5

19.02.2014 - 18:00

  • Rata 1: LSC/ Ylöjärvi - Huru-ukot/ Loimaa CC 2-6

23.02.2014 - 12:00

  • Rata 1: LSC/ Ylöjärvi - WCC/ Loimaa CC 3-7

16.03.2014 - 11:45

  • Rata 1: Huittinen III - Team Vesamo / Tarvasjoki 5-1
  • Rata 2: Harjavalta II - Huittinen I 9-3

16.03.2014 - 15:15

  • Rata 1: Team Vesamo / Tarvasjoki - Harjavalta II 3-6