Kangasniemen syysturnaus 2013

Kierrokset
20.09.2013 10.00
  • Rata 1: Curra Ladies - Piter Strike 2-8
  • Rata 2: Curra I - Trombi 3-4
  • Rata 3: SPB.RU - Gepardit 4-6
  • Rata 4: H:H:H:S - Curra II 2-8
20.09.2013 12.00
  • Rata 1: Hard Rock Team XIV - Team Seniors RUS 2-4
  • Rata 2: Hard Rock Team VIX - CHCC 3-12
  • Rata 3: Team XS - Oulun Huiput 8-2
  • Rata 4: Säänjärvi curling - Accelit 5-4
  • Rata 5: Rak-Team - Saviruukut 4-4
20.09.2013 14.00
  • Rata 1: M-Curling - Adamant-2 5-4
  • Rata 2: Triplapoisto - Adamant-3 5-4
  • Rata 3: Ikämiehet - Adamant-1 8-3
  • Rata 4: AC Alavus - KAPIKE 6-4
  • Rata 5: Adamant-4 - Curlinglasse 5-2
20.09.2013 17.00
  • Rata 2: Piter Strike - Curra II 7-3
  • Rata 3: Gepardit - Trombi 4-2
  • Rata 4: SPB.RU - Curra I 9-2
  • Rata 5: Curra Ladies - H:H:H:S 2-12
20.09.2013 19.00
  • Rata 1: CHCC - Team XS 6-1
  • Rata 2: Säänjärvi curling - Team Seniors RUS 4-7
  • Rata 3: Saviruukut - Hard Rock Team XIV 2-10
  • Rata 4: Rak-Team - Accelit 6-6
  • Rata 5: Oulun Huiput - Hard Rock Team VIX 6-6
20.09.2013 21.00
  • Rata 1: Adamant-1 - Curlinglasse 3-7
  • Rata 2: Adamant-4 - M-Curling 3-3
  • Rata 3: Triplapoisto - Ikämiehet 5-4
  • Rata 4: AC Alavus - Adamant-2 3-7
  • Rata 5: KAPIKE - Adamant-3 2-5
21.09.2013 08.00
  • Rata 1: Accelit - Oulun Huiput 4-5
  • Rata 2: Hard Rock Team VIX - Saviruukut 7-5
  • Rata 3: KAPIKE - Adamant-1 5-4
  • Rata 4: Curra I - Curra Ladies 7-2
21.09.2013 10.00
  • Rata 1: Hard Rock Team XIV - H:H:H:S 3-5
  • Rata 2: CHCC - Piter Strike 1-4
  • Rata 3: Triplapoisto - Team Seniors RUS 3-7
  • Rata 4: Gepardit - Adamant-4 3-4
  • Rata 5: M-Curling - SPB.RU 7-3
21.09.2013 12.00
  • Rata 1: Curlinglasse - Trombi 2-6
  • Rata 2: Adamant-2 - Curra II 5-5
  • Rata 3: Adamant-3 - Säänjärvi curling 2-10
  • Rata 4: AC Alavus - Ikämiehet 3-8
  • Rata 5: Rak-Team - Team XS 3-8
21.09.2013 15.00
  • Rata 2: Hard Rock Team VIX - KAPIKE 5-3
  • Rata 3: Oulun Huiput - Curra I 8-4
  • Rata 4: Accelit - Saviruukut 1-10
  • Rata 5: Adamant-1 - Curra Ladies 3-4
21.09.2013 17.00
  • Rata 1: Piter Strike - Team Seniors RUS 3-7
  • Rata 2: M-Curling - Triplapoisto 7-3
  • Rata 3: Adamant-4 - CHCC 4-3
  • Rata 4: H:H:H:S - Gepardit 6-3
  • Rata 5: SPB.RU - Hard Rock Team XIV 2-8
21.09.2013 19.00
  • Rata 1: Säänjärvi curling - Ikämiehet 5-5
  • Rata 2: Team XS - Trombi 3-4
  • Rata 3: Adamant-2 - Rak-Team 9-2
  • Rata 4: Curra II - AC Alavus 1-9
  • Rata 5: Curlinglasse - Adamant-3 6-4
22.09.2013 09.00
  • Rata 1: Curra I - Adamant-3 9-3
  • Rata 2: Team Seniors RUS - Trombi 3-7
  • Rata 3: Rak-Team - Curra Ladies 2-10
  • Rata 4: Adamant-4 - M-Curling 5-4
  • Rata 5: Accelit - Adamant-1 5-5
22.09.2013 11.00
  • Rata 1: Triplapoisto - CHCC 2-11
  • Rata 2: AC Alavus - Curlinglasse 3-9
  • Rata 3: Gepardit - Team XS 9-6
  • Rata 4: Saviruukut - Curra II 0-13
  • Rata 5: SPB.RU - KAPIKE 9-5
22.09.2013 13.30
  • Rata 1: Piter Strike - H:H:H:S 8-3
  • Rata 2: Adamant-2 - Säänjärvi curling 13-3
  • Rata 3: Adamant-4 - Trombi 6-7
  • Rata 4: Ikämiehet - Oulun Huiput 8-4
  • Rata 5: Hard Rock Team VIX - Hard Rock Team XIV 0-0*

*) Mitätöity