Etelä-Suomen paricurlingsarja 2019-2020

KMVPKS
NimiSeura 
Arola, OlliHyvinkään Curling ryKapteeni
Mikkonen, JouniHyvinkään Curling ry 
Vanhalakka, PasiHyvinkään Curling ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.10.2019 19.00P10-P11 (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Super 11-------11
KMVPKS 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.11.2019 19.00P11-P8 (Kierros 1)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 3-------3
Lahti1 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.11.2019 15.00P11-P3 (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 8-------8
Ko-Hu 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.11.2019 20.00P11-P4 (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 9-------9
Kettukarkki 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.11.2019 17.00P11-P9 (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 10-------10
Lahti2 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.11.2019 19.00P11-P12 (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 6-------6
L&P 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.11.2019 15.00P11-P6 (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 3-------3
Kauste 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.11.2019 17.00P1-P11 (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fiina Pari 2-------2
KMVPKS 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.12.2019 17.00P11-P5 (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 10-------10
Ruori 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.12.2019 19.00P11-P7 (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 6-------6
MKM 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.01.2020 17.00P11-P2 (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 5-------5
Eurosport 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.01.2020 17.00P2-P11 (Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 3-------3
Eurosport 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.01.2020 20.00P11-P12 (Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 6-------6
L&P 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.02.2020 19.00P11-P9 (Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 9-------9
Lahti2 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.02.2020 19.00P11-P8 (Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 8-------8
Lahti1 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.02.2020 17.00P11-P4 (Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 7-------7
Kettukarkki 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.02.2020 14.00P11-P1 (Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 6-------6
Fiina Pari 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.02.2020 14.00P11-P3 (Kierros 2)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 7-------7
Ko-Hu 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.03.2020 17.00P7-P11 (Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKSHammer3-------3
MKM 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.03.2020 19.00P10-P11 (Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KMVPKS 5-------5
Super 8-------8