Hyvinkään paikallissarja 2014-2015 - Syyskierros - Pelit

01.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: Jääkausi - Viikate 11-4

02.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: HSV - Hurlicurling 5-5

03.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Hupaajat 4-10

04.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: Rocks'n'Roll - DGH 13-3

05.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: HRT - Kojootit 10-6
  • Rata 2: Viikate - Ville Lähteen nimipäivä 6-10

09.11.2014 - 18:00

  • Rata 1: Fiina - Willi II 2-8

09.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - Mc Fox 9-6

10.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: Rocks'n'Roll - HSV 7-3
  • Rata 2: Kivilaatikko-SB - Fiina 4-7

12.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: Eurocks - Aleksis Kivet 9-4
  • Rata 2: Hupaajat - Viikate 7-3

13.11.2014 - 19:00

  • Rata 2: Mc Fox - DGH 7-6

13.11.2014 - 20:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Ville Lähteen nimipäivä 9-0

16.11.2014 - 17:00

  • Rata 1: Trolling stones - Hurlicurling 0-13

16.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: Jääkausi - Willi II 6-6

17.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: HSV - Mc Fox 4-7

18.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: Fipa - Kojootit 9-5
  • Rata 2: Fiina - Hupaajat 4-5

19.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: Hurlicurling - DGH 12-5

20.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: Team HiroShima - HRT 8-6

22.11.2014 - 11:00

  • Rata 1: Eurocks - Team HiroShima 10-4
  • Rata 2: Aleksis Kivet - HRT 9-8

22.11.2014 - 15:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - DGH 13-1

23.11.2014 - 11:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Jääkausi 5-4

23.11.2014 - 17:00

  • Rata 1: Viikate - Willi II 6-6

23.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - Mc Fox 11-2
  • Rata 2: Eurocks - Fipa 12-6

24.11.2014 - 17:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Fipa 7-5
  • Rata 2: Willi II - Ville Lähteen nimipäivä 15-1

24.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Viikate 8-2
  • Rata 2: HSV - DGH 13-2

25.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: Team HiroShima - Kojootit 10-3
  • Rata 2: Eurocks - HRT 7-4

26.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - Rocks'n'Roll 2-7

27.11.2014 - 19:00

  • Rata 1: Fiina - Hupaajat 11-2

29.11.2014 - 11:00

  • Rata 1: Fipa - Takapesän pojat 12-4

30.11.2014 - 11:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Takapesän pojat 15-3

30.11.2014 - 15:00

  • Rata 1: HRT - Takapesän pojat 9-6

30.11.2014 - 17:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - HSV 12-3

01.12.2014 - 19:00

  • Rata 1: Fiina - Jääkausi 3-6
  • Rata 2: Mc Fox - Hurlicurling 6-6

02.12.2014 - 19:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Kojootit 8-8

03.12.2014 - 17:00

  • Rata 1: Hupaajat - Willi II 11-3

03.12.2014 - 19:00

  • Rata 1: Team HiroShima - Takapesän pojat 4-9

04.12.2014 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Willi II 8-4
  • Rata 2: Rocks'n'Roll - Hurlicurling 10-3

07.12.2014 - 11:00

  • Rata 1: Rocks'n'Roll - Trolling stones 9-6

07.12.2014 - 15:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - Hurlicurling 7-4
  • Rata 2: Jääkausi - Ville Lähteen nimipäivä 12-2

07.12.2014 - 17:00

  • Rata 1: Mc Fox - Trolling stones 7-2
  • Rata 2: Takapesän pojat - Kojootit 1-13

08.12.2014 - 19:00

  • Rata 1: Fipa - HRT 10-2

10.12.2014 - 19:00

  • Rata 1: Rocks'n'Roll - HSV 7-5

11.12.2014 - 17:00

  • Rata 2: Hupaajat - Ville Lähteen nimipäivä 5-2

11.12.2014 - 19:00

  • Rata 1: Fiina - Viikate 5-3

13.12.2014 - 15:00

  • Rata 1: Fipa - Team HiroShima 6-0

13.12.2014 - 17:00

  • Rata 1: Trolling stones - DGH 9-2

14.12.2014 - 11:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - Trolling stones 7-3

14.12.2014 - 15:00

  • Rata 1: Jääkausi - Willi II 0-6

14.12.2014 - 17:00

  • Rata 1: HRT - Kojootit 6-4

15.12.2014 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fiina 3-10
  • Rata 2: Viikate - Ville Lähteen nimipäivä 7-2

16.12.2014 - 19:00

  • Rata 1: HSV - DGH 17-1

20.12.2014 - 11:00

  • Rata 1: Hupaajat - Jääkausi 4-7

28.12.2014 - 11:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Jääkausi 7-3

28.12.2014 - 15:00

  • Rata 1: Trolling stones - Hurlicurling 0-6

28.12.2014 - 17:00

  • Rata 1: Eurocks - Team HiroShima 9-5
  • Rata 2: HRT - Takapesän pojat 2-9

29.12.2014 - 19:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Kojootit 3-13

30.12.2014 - 19:00

  • Rata 1: HSV - Hurlicurling 13-6
  • Rata 2: Kivilaatikko-SB - Ville Lähteen nimipäivä 6-0

02.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Hupaajat - Ville Lähteen nimipäivä 9-4

03.01.2015 - 13:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Fipa 4-9

04.01.2015 - 10:00

  • Rata 1: Viikate - Willi II 4-8

04.01.2015 - 12:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Team HiroShima 4-9

04.01.2015 - 16:00

  • Rata 1: Team HiroShima - Takapesän pojat 5-7

04.01.2015 - 17:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - Hurlicurling 11-2
  • Rata 2: Jääkausi - Ville Lähteen nimipäivä 8-1

04.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Eurocks - Takapesän pojat 9-1

05.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Rocks'n'Roll - DGH 12-4
  • Rata 2: Jääkausi - Viikate 7-3

06.01.2015 - 10:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Viikate 8-3

06.01.2015 - 17:00

  • Rata 1: HSV - Mc Fox 7-3

07.01.2015 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Willi II 4-9

08.01.2015 - 17:00

  • Rata 1: Hupaajat - Jääkausi 7-4

08.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Eurocks - HRT 7-6
  • Rata 2: Fiina - Ville Lähteen nimipäivä 9-1

10.01.2015 - 13:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Hupaajat 8-1

10.01.2015 - 17:00

  • Rata 1: Mc Fox - Hurlicurling 6-9

10.01.2015 - 21:00

  • Rata 1: Eurocks - Takapesän pojat 9-1

11.01.2015 - 17:00

  • Rata 1: Fiina - Willi II 8-1
  • Rata 2: Team HiroShima - HRT 9-2

11.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Mc Fox - DGH 12-4

11.01.2015 - 21:00

  • Rata 1: Eurocks - Aleksis Kivet 9-1

12.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - HSV 6-8

13.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Rocks'n'Roll - Mc Fox 9-6

14.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Eurocks - Kojootit 8-2
  • Rata 2: Hurlicurling - DGH 14-4

15.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Fiina - Viikate 10-6

16.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Fiina - Ville Lähteen nimipäivä 12-0

17.01.2015 - 09:00

  • Rata 2: Fipa - HRT 6-0

17.01.2015 - 15:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - DGH 13-2

17.01.2015 - 17:00

  • Rata 1: Trolling stones - DGH 12-1

18.01.2015 - 15:00

  • Rata 1: HSV - Trolling stones 4-7
  • Rata 2: Willi II - Ville Lähteen nimipäivä 7-4

18.01.2015 - 17:00

  • Rata 1: Takapesän pojat - Kojootit 6-11
  • Rata 2: HSV - Trolling stones 9-1

18.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Mc Fox - Trolling stones 12-1

19.01.2015 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Viikate 7-2

19.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Fiina - Jääkausi 9-2
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Takapesän pojat 6-6

20.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Rocks'n'Roll - Hurlicurling 8-0
  • Rata 2: Kivilaatikko-SB - Willi II 9-1

21.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Fipa - Takapesän pojat 12-3
  • Rata 2: Team HiroShima - Kojootit 6-5

22.01.2015 - 09:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - HRT 7-2

22.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Rocks'n'Roll - Mc Fox 2-6
  • Rata 2: Fipa - Team HiroShima 6-3

23.01.2015 - 19:00

  • Rata 1: Eurocks - Kojootit 7-5

24.01.2015 - 12:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - Trolling stones 9-3

24.01.2015 - 15:00

  • Rata 1: Rocks'n'Roll - Trolling stones 10-4

25.01.2015 - 10:00

  • Rata 1: Eurocks - Fipa 5-2

25.01.2015 - 15:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - Rocks'n'Roll 4-2