Hyvinkään paikallissarja 2014-2015

Kierrokset
07.02.2015 07.00
  • Rata 1: Eurocks - Pisteautomaatti1 1-0
  • Rata 1: StonesinVeljet - Pisteautomaatti1 1-0
  • Rata 1: Fiina - Pisteautomaatti1 1-0
  • Rata 2: Eurocks - Pisteautomaatti1 1-0
  • Rata 2: StonesinVeljet - Pisteautomaatti1 1-0
  • Rata 2: Fiina - Pisteautomaatti1 1-0
07.02.2015 07.05
  • Rata 1: Fipa - Pisteautomaatti1 1-0
  • Rata 1: Rocks'n'Roll - Pisteautomaatti1 1-0
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Pisteautomaatti1 1-0
  • Rata 2: Fipa - Pisteautomaatti1 0-1
  • Rata 2: Rocks'n'Roll - Pisteautomaatti1 0-1
  • Rata 2: Kivilaatikko-SB - Pisteautomaatti1 0-1
07.02.2015 07.10
  • Rata 1: Team HiroShima - Pisteautomaatti1 0-0
  • Rata 1: HSV - Pisteautomaatti1 0-0
  • Rata 1: Hupaajat - Pisteautomaatti1 0-0
  • Rata 2: Team HiroShima - Pisteautomaatti1 0-1
  • Rata 2: HSV - Pisteautomaatti1 0-1
  • Rata 2: Hupaajat - Pisteautomaatti1 0-1
07.02.2015 07.15
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Pisteautomaatti1 0-1
  • Rata 1: Mc Fox - Pisteautomaatti1 0-1
  • Rata 1: Willi II - Pisteautomaatti1 0-1
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Pisteautomaatti1 0-1
  • Rata 2: Mc Fox - Pisteautomaatti1 0-1
  • Rata 2: Willi II - Pisteautomaatti1 0-1
07.02.2015 08.00
  • Rata 1: Kojootit - Pisteautomaatti2 1-0
  • Rata 1: Hurlicurling - Pisteautomaatti2 1-0
  • Rata 1: Jääkausi - Pisteautomaatti2 1-0
  • Rata 2: Kojootit - Pisteautomaatti2 1-1
  • Rata 2: Hurlicurling - Pisteautomaatti2 1-1
  • Rata 2: Jääkausi - Pisteautomaatti2 1-1
07.02.2015 08.05
  • Rata 1: Takapesän pojat - Pisteautomaatti2 1-0
  • Rata 1: Trolling stones - Pisteautomaatti2 1-0
  • Rata 1: Viikate - Pisteautomaatti2 1-0
  • Rata 2: Takapesän pojat - Pisteautomaatti2 0-1
  • Rata 2: Trolling stones - Pisteautomaatti2 0-1
  • Rata 2: Viikate - Pisteautomaatti2 0-1
07.02.2015 08.10
  • Rata 1: HRT - Pisteautomaatti2 1-1
  • Rata 1: DGH - Pisteautomaatti2 1-1
  • Rata 1: Ville Lähteen nimipäivä - Pisteautomaatti2 1-1
  • Rata 2: HRT - Pisteautomaatti2 0-1
  • Rata 2: DGH - Pisteautomaatti2 0-1
  • Rata 2: Ville Lähteen nimipäivä - Pisteautomaatti2 0-1
08.02.2015 13.00
  • Rata 1: HRT - Jääkausi 8-6
08.02.2015 16.00
  • Rata 1: Hupaajat - Willi II 6-6
09.02.2015 19.00
  • Rata 1: StonesinVeljet - Fiina 8-5
10.02.2015 19.00
  • Rata 1: Fipa - Willi II 4-4
  • Rata 2: DGH - Ville Lähteen nimipäivä 1-13
12.02.2015 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fiina 10-2
13.02.2015 19.00
  • Rata 1: Team HiroShima - HSV 8-8
15.02.2015 19.00
  • Rata 1: Trolling stones - Jääkausi 5-5
16.02.2015 19.00
  • Rata 1: Team HiroShima - Kivilaatikko-SB 9-2
  • Rata 2: HSV - Mc Fox 10-7
18.02.2015 11.00
  • Rata 1: Kojootit - Viikate 7-4
  • Rata 2: Kojootit - Jääkausi 2-11
18.02.2015 19.00
  • Rata 1: Kojootit - Hurlicurling 13-4
19.02.2015 19.00
  • Rata 1: Fipa - Fiina 6-3
22.02.2015 12.00
  • Rata 1: HRT - Trolling stones 4-7
  • Rata 2: Takapesän pojat - DGH 4-11
22.02.2015 15.00
  • Rata 1: Trolling stones - DGH 7-3
22.02.2015 17.00
  • Rata 1: Jääkausi - Viikate 5-7
22.02.2015 19.00
  • Rata 1: Kojootit - Ville Lähteen nimipäivä 9-4
  • Rata 2: Takapesän pojat - Kojootit 3-7
23.02.2015 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Hupaajat 13-0
  • Rata 2: HSV - Fiina 4-8
24.02.2015 19.00
  • Rata 1: Rocks'n'Roll - Willi II 12-2
  • Rata 2: Hurlicurling - DGH 8-5
24.02.2015 20.00
  • Rata 1: Eurocks - Mc Fox 7-4
25.02.2015 19.00
  • Rata 1: HRT - Kojootit 3-10
26.02.2015 17.00
  • Rata 1: DGH - Viikate 4-5
27.02.2015 19.00
  • Rata 1: Team HiroShima - Hupaajat 6-2
  • Rata 2: Fipa - StonesinVeljet 5-7
28.02.2015 10.00
  • Rata 1: Jääkausi - Ville Lähteen nimipäivä 6-4
28.02.2015 12.00
  • Rata 1: HRT - Hurlicurling 4-12
28.02.2015 17.00
  • Rata 1: Takapesän pojat - Hurlicurling 6-7
28.02.2015 19.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Hupaajat 11-0
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Mc Fox 9-5
01.03.2015 15.00
  • Rata 1: Fipa - HSV 3-6
01.03.2015 17.00
  • Rata 1: Team HiroShima - Fiina 4-3
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Willi II 6-10
01.03.2015 19.00
  • Rata 1: Mc Fox - Kivilaatikko-SB 2-13
  • Rata 2: Eurocks - StonesinVeljet 9-6
02.03.2015 19.00
  • Rata 1: Fipa - Kivilaatikko-SB 6-5
  • Rata 2: Hurlicurling - Viikate 10-6
03.03.2015 19.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - HSV 0-11
  • Rata 2: HRT - Ville Lähteen nimipäivä 8-8
04.03.2015 19.00
  • Rata 1: Hurlicurling - Ville Lähteen nimipäivä 2-7
  • Rata 2: Kojootit - DGH 5-4
05.03.2015 19.00
  • Rata 1: Team HiroShima - Mc Fox 3-9
  • Rata 2: Fiina - Hupaajat 6-6
06.03.2015 19.00
  • Rata 2: StonesinVeljet - Willi II 8-8
07.03.2015 19.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Kivilaatikko-SB 5-8
  • Rata 2: Trolling stones - Hurlicurling 4-9
07.03.2015 20.00
  • Rata 1: Mc Fox - Fiina 9-6
  • Rata 2: Team HiroShima - Willi II 6-5
08.03.2015 21.00
  • Rata 1: Eurocks - HSV 8-7
  • Rata 2: Fipa - Rocks'n'Roll 2-5
09.03.2015 19.00
  • Rata 1: Rocks'n'Roll - Mc Fox 8-7
  • Rata 2: Eurocks - Fiina 8-7
10.03.2015 19.00
  • Rata 1: Rocks'n'Roll - Kivilaatikko-SB 7-4
  • Rata 2: HRT - Viikate 1-12
11.03.2015 19.00
  • Rata 2: HSV - Willi II 7-5
12.03.2015 19.00
  • Rata 1: Fipa - Hupaajat 8-2
  • Rata 2: StonesinVeljet - HSV 9-3
14.03.2015 17.00
  • Rata 1: Trolling stones - Viikate 7-8
15.03.2015 13.00
  • Rata 1: StonesinVeljet - Hupaajat 13-3
  • Rata 2: Kivilaatikko-SB - Willi II 5-6
15.03.2015 15.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Team HiroShima 6-13
15.03.2015 17.00
  • Rata 1: DGH - Jääkausi 8-9
16.03.2015 11.05
  • Rata 1: Eurocks - Fipa 8-2
16.03.2015 19.00
  • Rata 1: Fiina - Willi II 7-4
17.03.2015 17.00
  • Rata 1: Takapesän pojat - Viikate 2-9
17.03.2015 19.00
  • Rata 1: HRT - DGH 9-3
17.03.2015 21.00
  • Rata 1: HRT - Takapesän pojat 7-4
18.03.2015 17.00
  • Rata 1: Eurocks - Hupaajat 9-2
18.03.2015 19.00
  • Rata 1: HSV - Kivilaatikko-SB 1-8
  • Rata 2: Aleksis Kivet - StonesinVeljet 4-8
19.03.2015 19.00
  • Rata 1: Fipa - Team HiroShima 0-6
20.03.2015 19.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Fiina 3-8
21.03.2015 11.00
  • Rata 1: Rocks'n'Roll - HSV 7-9
  • Rata 2: Hurlicurling - Jääkausi 9-4
21.03.2015 17.00
  • Rata 1: Team HiroShima - StonesinVeljet 14-2
  • Rata 2: Rocks'n'Roll - Hupaajat 12-3
22.03.2015 15.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Rocks'n'Roll 4-8
  • Rata 2: Fipa - Mc Fox 0-6
22.03.2015 16.00
  • Rata 1: HSV - Hupaajat 9-7
22.03.2015 17.00
  • Rata 1: Eurocks - Team HiroShima 1-8
  • Rata 2: StonesinVeljet - Kivilaatikko-SB 5-4
22.03.2015 20.00
  • Rata 1: Mc Fox - Willi II 2-10
23.03.2015 19.00
  • Rata 1: Eurocks - Kivilaatikko-SB 12-1
  • Rata 2: Mc Fox - Hupaajat 11-7
24.03.2015 17.00
  • Rata 2: StonesinVeljet - Mc Fox 12-3
24.03.2015 19.00
  • Rata 1: Eurocks - Willi II 10-4
  • Rata 2: Team HiroShima - Rocks'n'Roll 2-5
25.03.2015 17.00
  • Rata 1: Viikate - Ville Lähteen nimipäivä 5-6
25.03.2015 19.00
  • Rata 1: StonesinVeljet - Rocks'n'Roll 3-13
  • Rata 2: Eurocks - Aleksis Kivet 8-3
29.03.2015 10.00
  • Rata 1: Kojootit - Trolling stones 9-3
31.03.2015 19.00
  • Rata 1: Rocks'n'Roll - Fiina 4-6
03.04.2015 15.00
  • Rata 1: Takapesän pojat - Jääkausi 5-6
06.04.2015 17.00
  • Rata 1: Eurocks - Rocks'n'Roll 13-1
06.04.2015 19.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Fipa 5-7
08.04.2015 19.00
  • Rata 1: Team HiroShima - Rocks'n'Roll 7-1
09.04.2015 17.00
  • Rata 1: Viikate - Jääkausi W-L
09.04.2015 19.00
  • Rata 1: Viikate - Hurlicurling 7-6
12.04.2015 12.00
  • Rata 2: StonesinVeljet - Team HiroShima 7-2
13.04.2015 17.00
  • Rata 1: Viikate - Kojootit 2-8
13.04.2015 19.00
  • Rata 2: Eurocks - StonesinVeljet 7-8