Hyvinkään paikallissarja 2014-2015

Huom. Loppusarjassa joukkueilla näkyy sarjataulukossa kaksi ylimääräistä ottelua. Näillä on määritelty sarjan lähtöpisteet.

Sekä ylemmässä että alemmassa loppusarjassa pelataan kolmen joukkueen loppupelit. Runkosarjan voittaja suoraan finaaliin. Runkosarjan kakkonen ja kolmonen välierään, josta voittaja finaaliin. Loppupelit pelataan heti runkosarjan päätyttyä Hyvinkään curlinghallissa.

Runkosarjan pelit pitää pelata viimeistään 6.4.2015. Välierät ja finaalit pitää pelata viimeistään 16.4.2015.

Ylemmän loppusarjan lopputulokset:
1. StonesinVeljet
2. Eurocks
3. Team HiroShima

Alemman loppusarjan lopputulokset:
1. Kojootit
2. Viikate
3. Hurlicurling

Ylempi loppusarja - Mitalipelit

Cup graph

Klikkaa cup-kaaviota avataksesi se isompana

Alempi loppusarja - Loppupelit

Cup graph

Klikkaa cup-kaaviota avataksesi se isompana

Ylempi loppusarja
JoukkuePelitVoitotTasap.HäviötPist.
A - Eurocks13120124
I - StonesinVeljet1391319
K - Rocks'n'Roll1390418
D - Team HiroShima1382318
L - HSV1362514
R - Fiina1361613
Q - Kivilaatikko-SB1360712
C - Fipa1351711
V - Willi II133379
M - Mc Fox134098
B - Aleksis Kivet1320114
S - Hupaajat1303103
Alempi loppusarja
JoukkuePelitVoitotTasap.HäviötPist.
G - Kojootit1081117
O - Hurlicurling1071215
U - Viikate1060412
T - Jääkausi1052312
X - Ville Lähteen nimipäivä83238
E - HRT103258
N - Trolling stones83147
P - DGH101183
F - Takapesän pojat81072