Hyvinkään paikallissarja 2013-2014

Kierrokset
28.10.2013 19.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Kivilaatikko-SB 5-6
  • Rata 2: Mc Fox - kiveksenpoistajat 7-3
29.10.2013 19.00
  • Rata 2: UnnameD - Fiina Curling 10-8
30.10.2013 19.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Ikämiehet 4-6
03.11.2013 13.00
  • Rata 1: Fipa - Jääkausi 7-7
04.11.2013 19.00
  • Rata 1: Mc Fox - Fipa 5-5
06.11.2013 19.00
  • Rata 2: Eurocks - Ikämiehet 8-6
07.11.2013 19.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Jääkausi 7-1
08.11.2013 19.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Rapakymppi 8-0
  • Rata 2: UnnameD - kiveksenpoistajat 7-6
09.11.2013 15.00
  • Rata 1: Rapakymppi - Fipa 3-8
10.11.2013 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Ikämiehet 6-2
12.11.2013 19.00
  • Rata 1: Mc Fox - Rapakymppi 5-11
13.11.2013 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Eurocks 7-3
16.11.2013 19.00
  • Rata 1: kiveksenpoistajat - Fipa 6-4
17.11.2013 14.00
  • Rata 1: kiveksenpoistajat - Ikämiehet 8-3
17.11.2013 17.00
  • Rata 1: Mc Fox - Jääkausi 3-5
17.11.2013 20.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fiina Curling 1-11
18.11.2013 19.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Mc Fox 7-6
  • Rata 2: Kivilaatikko-SB - UnnameD 3-5
19.11.2013 19.00
  • Rata 2: Fiina Curling - Eurocks 2-10
21.11.2013 19.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - kiveksenpoistajat 15-1
22.11.2013 19.00
  • Rata 1: Ikämiehet - Fipa 3-13
23.11.2013 12.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Fipa 7-2
27.11.2013 07.00
  • Rata 1: Eurocks - Jääkausi 6-4
27.11.2013 09.00
  • Rata 1: Eurocks - Rapakymppi 9-2
27.11.2013 19.00
  • Rata 1: UnnameD - Ikämiehet 5-7
29.11.2013 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Rapakymppi 9-5
  • Rata 2: Rocks´n´Roll - UnnameD 8-5
30.11.2013 17.00
  • Rata 1: kiveksenpoistajat - Rapakymppi 4-9
01.12.2013 11.00
  • Rata 1: Rapakymppi - Ikämiehet 7-4
01.12.2013 14.00
  • Rata 2: UnnameD - Rapakymppi 8-4
02.12.2013 19.00
  • Rata 1: Ikämiehet - Jääkausi 9-3
03.12.2013 19.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Fiina Curling 9-3
04.12.2013 18.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Mc Fox 6-5
05.12.2013 19.00
  • Rata 1: UnnameD - Fipa 8-1
07.12.2013 17.00
  • Rata 1: Rapakymppi - Jääkausi 8-5
08.12.2013 17.00
  • Rata 1: UnnameD - Eurocks 8-7
  • Rata 2: kiveksenpoistajat - Jääkausi 7-7
10.12.2013 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fipa 7-3
11.12.2013 19.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Mc Fox 11-2
12.12.2013 19.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Ikämiehet 7-1
14.12.2013 15.00
  • Rata 1: Fiina Curling - kiveksenpoistajat 8-4
15.12.2013 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Jääkausi 7-3
16.12.2013 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - kiveksenpoistajat 8-3
  • Rata 2: Fiina Curling - Fipa 3-3
17.12.2013 19.00
  • Rata 1: Ikämiehet - Mc Fox 5-7
17.12.2013 21.00
  • Rata 1: Eurocks - Mc Fox 8-3
20.12.2013 09.00
  • Rata 1: Eurocks - kiveksenpoistajat 11-3
22.12.2013 18.00
  • Rata 1: UnnameD - Jääkausi 7-2
29.12.2013 15.00
  • Rata 1: Eurocks - Fipa 12-5
02.01.2014 18.00
  • Rata 1: UnnameD - Mc Fox 9-8
02.01.2014 20.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Eurocks 2-9
07.01.2014 19.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Jääkausi 3-9
16.01.2014 19.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Kivilaatikko-SB 5-5
02.02.2014 17.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Fiina Curling 8-8
05.02.2014 19.00
  • Rata 1: UnnameD - Fiina Curling 6-4
08.02.2014 15.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Rapakymppi 2-3
09.02.2014 11.00
  • Rata 1: UnnameD - Rapakymppi 9-5
09.02.2014 15.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Rapakymppi 7-2
12.02.2014 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Eurocks 4-5
13.02.2014 19.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Fiina Curling 7-4
  • Rata 2: Kivilaatikko-SB - UnnameD 4-8
15.02.2014 15.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - UnnameD 3-7
16.02.2014 17.00
  • Rata 2: Rocks´n´Roll - Rapakymppi 6-9
20.02.2014 08.00
  • Rata 1: Eurocks - Fiina Curling 13-1
20.02.2014 20.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Kivilaatikko-SB 0-13
20.02.2014 20.15
  • Rata 1: UnnameD - Fiina Curling 6-6
  • Rata 2: Eurocks - Rapakymppi 8-5
26.02.2014 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Eurocks 3-8
28.02.2014 19.00
  • Rata 1: UnnameD - Eurocks 7-6
01.03.2014 11.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Rapakymppi 1-9
01.03.2014 17.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Rapakymppi 4-9
02.03.2014 11.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Rapakymppi 3-9
02.03.2014 17.00
  • Rata 1: UnnameD - Rapakymppi 6-6
02.03.2014 19.00
  • Rata 1: Eurocks - Rapakymppi 8-2
03.03.2014 19.00
  • Rata 2: Fiina Curling - Eurocks 5-8
06.03.2014 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fiina Curling 4-5
11.03.2014 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fiina Curling 9-0
  • Rata 2: Rocks´n´Roll - UnnameD 3-7
15.03.2014 15.00
  • Rata 2: Kivilaatikko-SB - UnnameD 9-8
17.03.2014 19.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Eurocks 5-9
19.03.2014 19.00
  • Rata 2: UnnameD - Eurocks 7-7
22.03.2014 09.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Eurocks 3-11