Leppävirran kesäturnaus 2013

Kierrokset
14.06.2013 10.00
  • Rata 1: Kaalimadot - Piter Strike 4-8
  • Rata 2: Buddies - Huru-Ukot 4-8
  • Rata 3: Kilkit - Kovis 3-5
14.06.2013 12.00
  • Rata 1: Team Almaty - Team Medved 4-9
  • Rata 2: VHCC - AC Aalto 8-2
  • Rata 3: Warsaw Ice - Saviruukut 5-4
  • Rata 4: Stonehenge - Biisonnit 4-9
14.06.2013 14.00
  • Rata 1: SW Tök-Kiss - AC Koivisto 9-5
  • Rata 2: AC Jokela - VHCC Farm 3-8
  • Rata 3: Curra I - L.I.P. 7-6
14.06.2013 16.00
  • Rata 1: Piter Strike - Huru-Ukot 5-4
  • Rata 2: Kovis - Kaalimadot 3-6
  • Rata 3: Buddies - Kilkit 3-3
14.06.2013 18.00
  • Rata 1: VHCC - Warsaw Ice 7-4
  • Rata 2: Team Medved - Biisonnit 9-2
  • Rata 3: Saviruukut - Team Almaty 5-6
  • Rata 4: Stonehenge - AC Aalto 10-2
14.06.2013 20.00
  • Rata 2: Curra I - AC Koivisto 8-3
  • Rata 3: L.I.P. - AC Jokela 7-2
  • Rata 4: VHCC Farm - SW Tök-Kiss 4-8
15.06.2013 08.00
  • Rata 1: Buddies - AC Koivisto 6-5
  • Rata 2: Kilkit - Saviruukut 6-5
  • Rata 3: AC Jokela - AC Aalto 10-3
15.06.2013 10.00
  • Rata 1: VHCC - SW Tök-Kiss 4-3
  • Rata 2: Team Medved - Curra I 8-4
  • Rata 3: Piter Strike - Stonehenge 9-2
  • Rata 4: L.I.P. - Huru-Ukot 4-4
15.06.2013 12.00
  • Rata 1: Team Almaty - Warsaw Ice 9-4
  • Rata 2: VHCC Farm - Kaalimadot 7-2
  • Rata 3: Biisonnit - Kovis 3-5
15.06.2013 14.00
  • Rata 1: Kilkit - AC Jokela 8-5
  • Rata 2: Buddies - Saviruukut 6-6
  • Rata 3: AC Koivisto - AC Aalto 5-7
15.06.2013 16.00
  • Rata 1: Curra I - Huru-Ukot 2-4
  • Rata 2: SW Tök-Kiss - Piter Strike 7-4
  • Rata 3: VHCC - Team Medved 7-4
  • Rata 4: L.I.P. - Stonehenge 8-6
15.06.2013 18.00
  • Rata 1: Kaalimadot - Biisonnit 7-5
  • Rata 2: VHCC Farm - Team Almaty 8-9
  • Rata 3: Kovis - Warsaw Ice 9-0
16.06.2013 09.00
  • Rata 1: Saviruukut - AC Koivisto 2-5
  • Rata 2: AC Jokela - Biisonnit 5-6
  • Rata 3: Warsaw Ice - AC Aalto 8-5
16.06.2013 11.00
  • Rata 1: Kaalimadot - Stonehenge 5-4
  • Rata 2: Buddies - Curra I 5-6
  • Rata 3: Kilkit - VHCC Farm 7-6
16.06.2013 13.00
  • Rata 1: Team Medved - Huru-Ukot 3-8
  • Rata 2: SW Tök-Kiss - Kovis 7-3
  • Rata 3: VHCC - Team Almaty 6-5
  • Rata 4: Piter Strike - L.I.P. 8-2