Kangasniemen syysturnaus 2012 - Sarjataulukot
Ensisijaiset välilehdet
Lohko D (21-30)
Joukkue | P | V | T | H | P | KS | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
b8 - Team XS | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 11-11 | 4 |
a2 - Gepardit | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 12-15 | 4 |
c4 - Accelit | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 12-19 | 2 |
a7 - Säänjärvi curling | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 10-20 | 2 |
b3 - Jussi-Augusti | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 9-16 | 2 |
a10 - Piter Strike | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9-18 | 2 |
c9 - AC Alavus | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 12-21 | 1 |
c10 - Voittamattomat | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 9-19 | 1 |
a9 - Kilkit | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 11-18 | 0 |
b9 - KN60 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9-15 | 0 |
Pelien tulokset: Lohko D (21-30)
Lohko E (11-20)
Joukkue | P | V | T | H | P | KS | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
b5 - Rak-Team | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 17-11 | 4 |
a4 - ADAMANT 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 14-8 | 4 |
a8 - ADAMANT 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 19-13 | 4 |
a6 - Curra I | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 14-15 | 4 |
c7 - Savottaret | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 11-9 | 4 |
c2 - Team Medved | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 14-13 | 2 |
b7 - PUU-LE | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 13-9 | 2 |
b2 - Curra II | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 10-19 | 2 |
a3 - Curra Ladies | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 9-12 | 2 |
c8 - Triplapoisto | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9-19 | 2 |
Pelien tulokset: Lohko E (11-20)
Lohko F(1-10)
Joukkue | P | V | T | H | P | KS | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
a1 - ADAMANT 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 25-6 | 6 |
b1 - Kamelit | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 28-7 | 6 |
c5 - Hard Rock Team VIX | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 13-8 | 6 |
c6 - Oulun Huiput | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 19-10 | 4 |
c3 - Hard Rock Team XIV | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 18-10 | 4 |
b6 - M-Curling Seniorit | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 16-10 | 4 |
a5 - Curlinglasse | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 17-13 | 4 |
b4 - SPB.RU | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 14-12 | 4 |
b10 - AC Alavus II | 3 | 1 | 0 | 2 | 11 | 13-19 | 2 |
c1 - Bisons Blues | 3 | 1 | 0 | 2 | 10 | 12-14 | 2 |
Pelien tulokset: Lohko F(1-10)
Alkulohko A
Joukkue | P | V | T | H | P | KS | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
a1 - ADAMANT 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 19-4 | 4 |
a5 - Curlinglasse | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 15-5 | 4 |
a8 - ADAMANT 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 14-9 | 2 |
a6 - Curra I | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 9-11 | 2 |
a4 - ADAMANT 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 8-5 | 2 |
a3 - Curra Ladies | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 7-7 | 2 |
a10 - Piter Strike | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7-12 | 2 |
a2 - Gepardit | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5-14 | 2 |
a9 - Kilkit | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 6-12 | 0 |
a7 - Säänjärvi curling | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4-15 | 0 |
Pelien tulokset: Alkulohko A
Lohko G ( 21-30)
Joukkue | P | V | T | H | P | KS | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
a7 - Säänjärvi curling | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 19-27 | 4 |
b3 - Jussi-Augusti | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 15-19 | 4 |
a10 - Piter Strike | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 16-21 | 4 |
a9 - Kilkit | 4 | 1 | 0 | 3 | 12 | 21-21 | 2 |
a3 - Curra Ladies | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | 12-18 | 2 |
c4 - Accelit | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 19-28 | 2 |
b9 - KN60 | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 16-18 | 2 |
c8 - Triplapoisto | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 12-26 | 2 |
c10 - Voittamattomat | 4 | 0 | 1 | 3 | 9 | 12-26 | 1 |
c9 - AC Alavus | 4 | 0 | 1 | 3 | 8 | 15-31 | 1 |
Pelien tulokset: Lohko G ( 21-30)
Alkulohko B
Joukkue | P | V | T | H | P | KS | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
b1 - Kamelit | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 20-5 | 4 |
b4 - SPB.RU | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 12-7 | 4 |
b10 - AC Alavus II | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 9-13 | 2 |
b6 - M-Curling Seniorit | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 10-7 | 2 |
b7 - PUU-LE | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 9-4 | 2 |
b2 - Curra II | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7-13 | 2 |
b5 - Rak-Team | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 8-9 | 2 |
b8 - Team XS | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5-9 | 2 |
b9 - KN60 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6-11 | 0 |
b3 - Jussi-Augusti | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5-13 | 0 |
Pelien tulokset: Alkulohko B
Lohko H (11-20)
Joukkue | P | V | T | H | P | KS | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
b8 - Team XS | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 | 20-13 | 6 |
c7 - Savottaret | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 15-12 | 6 |
a2 - Gepardit | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 21-20 | 6 |
c2 - Team Medved | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 | 23-13 | 4 |
b7 - PUU-LE | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 19-14 | 4 |
a6 - Curra I | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 17-19 | 4 |
b4 - SPB.RU | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 16-21 | 4 |
b10 - AC Alavus II | 4 | 1 | 0 | 3 | 14 | 18-28 | 2 |
c1 - Bisons Blues | 4 | 1 | 0 | 3 | 13 | 17-20 | 2 |
b2 - Curra II | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 10-28 | 2 |
Pelien tulokset: Lohko H (11-20)
Alkulohko C
Joukkue | P | V | T | H | P | KS | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
c3 - Hard Rock Team XIV | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 16-4 | 4 |
c5 - Hard Rock Team VIX | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 8-6 | 4 |
c6 - Oulun Huiput | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 13-6 | 2 |
c1 - Bisons Blues | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 9-8 | 2 |
c2 - Team Medved | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 10-8 | 2 |
c8 - Triplapoisto | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 7-10 | 2 |
c7 - Savottaret | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 6-7 | 2 |
c10 - Voittamattomat | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 8-12 | 1 |
c9 - AC Alavus | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 9-17 | 1 |
c4 - Accelit | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8-16 | 0 |
Pelien tulokset: Alkulohko C
Lohko I (1-10)
Joukkue | P | V | T | H | P | KS | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
a1 - ADAMANT 1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | 40-9 | 10 |
a5 - Curlinglasse | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 | 30-20 | 7 |
b6 - M-Curling Seniorit | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 26-19 | 7 |
c3 - Hard Rock Team XIV | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 35-17 | 6 |
b5 - Rak-Team | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 23-15 | 6 |
c5 - Hard Rock Team VIX | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 17-23 | 6 |
b1 - Kamelit | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 29-19 | 6 |
c6 - Oulun Huiput | 4 | 2 | 0 | 2 | 15 | 23-16 | 4 |
a4 - ADAMANT 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 | 19-14 | 4 |
a8 - ADAMANT 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 22-22 | 4 |
Pelien tulokset: Lohko I (1-10)
Apulohko jatkosarja
Joukkue | P | V | T | H | P | KS | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
a1 - ADAMANT 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 25-6 | 6 |
b1 - Kamelit | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 28-7 | 6 |
c5 - Hard Rock Team VIX | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 13-8 | 6 |
c6 - Oulun Huiput | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 19-10 | 4 |
c3 - Hard Rock Team XIV | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 18-10 | 4 |
b5 - Rak-Team | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 17-11 | 4 |
b6 - M-Curling Seniorit | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 16-10 | 4 |
a4 - ADAMANT 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 14-8 | 4 |
a8 - ADAMANT 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 19-13 | 4 |
a5 - Curlinglasse | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 17-13 | 4 |
a6 - Curra I | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 14-15 | 4 |
c7 - Savottaret | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 11-9 | 4 |
b8 - Team XS | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 11-11 | 4 |
b4 - SPB.RU | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 14-12 | 4 |
a2 - Gepardit | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 12-15 | 4 |
b10 - AC Alavus II | 3 | 1 | 0 | 2 | 11 | 13-19 | 2 |
c1 - Bisons Blues | 3 | 1 | 0 | 2 | 10 | 12-14 | 2 |
c2 - Team Medved | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 14-13 | 2 |
b7 - PUU-LE | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 13-9 | 2 |
b2 - Curra II | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 10-19 | 2 |
c4 - Accelit | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 12-19 | 2 |
a7 - Säänjärvi curling | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 10-20 | 2 |
a3 - Curra Ladies | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 9-12 | 2 |
b3 - Jussi-Augusti | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 9-16 | 2 |
a10 - Piter Strike | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9-18 | 2 |
c8 - Triplapoisto | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9-19 | 2 |
c9 - AC Alavus | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 12-21 | 1 |
c10 - Voittamattomat | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 9-19 | 1 |
a9 - Kilkit | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 11-18 | 0 |
b9 - KN60 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9-15 | 0 |