Finnish Bonspiel 2011

Kierrokset
15.04.2011 11.00
  • Rata 1: Grazy Basel - Jääkausi 10-2
  • Rata 2: Mc Fox - HäPaSiSi 8-5
  • Rata 3: Rocks´n´Roll - CC Loimaa 5-2
  • Rata 4: Curling Ladies Lohja I - Koliseva Jäämies 1-15
  • Rata 5: Nose hit Sherlock - Team Trombi 3-5
  • Rata 6: Curling Ladies Lohja II - Old Boys 2-13
15.04.2011 13.00
  • Rata 1: Amatörföreningen CK - DCT 3-4
  • Rata 2: Hestra team - Freezers 11-4
  • Rata 3: HOPS-team - Hupaajat 4-3
  • Rata 4: CC Korkeasääri - Kiveksenpoistajat 4-5
  • Rata 5: VHCC - Fiina Curling 7-4
  • Rata 6: rak team - Snowflakes 7-3
15.04.2011 15.00
  • Rata 1: Team Termites - Copper Hill CC 7-6
  • Rata 2: Hard Rock Team XVII - Team St. Petersburg 5-4
  • Rata 3: Hard Rock Team XIV - Loser Done 5-3
  • Rata 4: Curlinglasse - TUCC 8-1
  • Rata 5: Pingviinit - Kivilaatikko 5-4
  • Rata 6: After Fifty - kamelit 4-7
15.04.2011 17.00
  • Rata 1: Nose hit Sherlock - Curling Ladies Lohja II 10-2
  • Rata 2: Team Trombi - Old Boys 4-7
  • Rata 3: Grazy Basel - Mc Fox 7-0
  • Rata 4: Jääkausi - HäPaSiSi 8-4
  • Rata 5: Rocks´n´Roll - Curling Ladies Lohja I 11-3
  • Rata 6: CC Loimaa - Koliseva Jäämies 6-7
15.04.2011 19.00
  • Rata 1: VHCC - rak team 5-4
  • Rata 2: Fiina Curling - Snowflakes 2-4
  • Rata 3: Amatörföreningen CK - Hestra team 2-7
  • Rata 4: DCT - Freezers 5-3
  • Rata 5: HOPS-team - CC Korkeasääri 11-0
  • Rata 6: Hupaajat - Kiveksenpoistajat 7-4
15.04.2011 21.00
  • Rata 1: Pingviinit - After Fifty 5-4
  • Rata 2: kamelit - Kivilaatikko 5-4
  • Rata 3: Team Termites - Hard Rock Team XVII 3-4
  • Rata 4: Copper Hill CC - Team St. Petersburg 6-4
  • Rata 5: Hard Rock Team XIV - Curlinglasse 7-6
  • Rata 6: Loser Done - TUCC 7-5
16.04.2011 08.00
  • Rata 1: HOPS-team - Kiveksenpoistajat 5-4
  • Rata 2: Hupaajat - CC Korkeasääri 12-2
  • Rata 3: VHCC - Snowflakes 9-3
  • Rata 4: Fiina Curling - rak team 1-8
  • Rata 5: Amatörföreningen CK - Freezers 4-7
  • Rata 6: DCT - Hestra team 2-8
16.04.2011 10.00
  • Rata 1: Rocks´n´Roll - Koliseva Jäämies 4-3
  • Rata 2: CC Loimaa - Curling Ladies Lohja I 9-5
  • Rata 3: Nose hit Sherlock - Old Boys 5-3
  • Rata 4: Team Trombi - Curling Ladies Lohja II 6-3
  • Rata 5: Grazy Basel - HäPaSiSi 10-3
  • Rata 6: Jääkausi - Mc Fox 10-1
16.04.2011 12.00
  • Rata 1: Hard Rock Team XIV - TUCC 8-4
  • Rata 2: Loser Done - Curlinglasse 8-3
  • Rata 3: Pingviinit - kamelit 2-5
  • Rata 4: After Fifty - Kivilaatikko 6-3
  • Rata 5: Team Termites - Team St. Petersburg 10-2
  • Rata 6: Copper Hill CC - Hard Rock Team XVII 2-7
16.04.2011 14.00
  • Rata 1: Grazy Basel - Koliseva Jäämies 2-12
  • Rata 2: Rocks´n´Roll - Pingviinit 4-7
  • Rata 3: Nose hit Sherlock - Team Trombi 13-1
  • Rata 4: Hestra team - Team Termites 4-6
  • Rata 5: HOPS-team - Loser Done 6-4
  • Rata 6: VHCC - DCT 7-2
16.04.2011 16.00
  • Rata 1: Hard Rock Team XVII - rak team 5-4
  • Rata 2: Hard Rock Team XIV - kamelit 6-5
  • Rata 3: Hupaajat - CC Loimaa 3-4
  • Rata 4: Jääkausi - Mc Fox 2-5
  • Rata 5: Old Boys - Curlinglasse 5-6
  • Rata 6: Copper Hill CC - Kiveksenpoistajat 9-4
17.04.2011 08.00
  • Rata 1: Nose hit Sherlock - Team Termites 6-2
  • Rata 2: HOPS-team - VHCC 2-8
  • Rata 4: Koliseva Jäämies - Pingviinit 5-6
  • Rata 6: Hard Rock Team XIV - Hard Rock Team XVII 8-2
17.04.2011 10.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - CC Korkeasääri L-W
  • Rata 2: CC Loimaa - Mc Fox 9-6
  • Rata 3: Nose hit Sherlock - Pingviinit 4-8
  • Rata 4: Curlinglasse - Copper Hill CC 6-1
  • Rata 5: VHCC - Hard Rock Team XIV 1-7
  • Rata 6: Curling Ladies Lohja II - Curling Ladies Lohja I 12-8
17.04.2011 13.00
  • Rata 1: Amatörföreningen CK - TUCC 6-3
  • Rata 2: Freezers - Snowflakes 9-4
  • Rata 3: CC Loimaa - Curlinglasse 11-3
  • Rata 4: Pingviinit - Hard Rock Team XIV 4-5
  • Rata 5: After Fifty - Team St. Petersburg 8-5
  • Rata 6: Fiina Curling - HäPaSiSi 2-9