Curlingin SM-sarja 2023-2024 - Mestaruussarja - Pelit

15.12.2023 - 18:30

  • Rata 1: Matarmaa/Harjavalta - Hänninen / Joensuu 2-11
  • Rata 2: Lehtinen/Turku - Pöllänen / Helsinki 5-9

16.12.2023 - 08:00

  • Rata 1: Kuosmanen / Hyvinkää - Äikiä / Turku 11-4
  • Rata 2: Pöllänen / Helsinki - Hänninen / Joensuu 7-9

16.12.2023 - 12:00

  • Rata 1: Äikiä / Turku - Matarmaa/Harjavalta 9-6
  • Rata 2: Kuosmanen / Hyvinkää - Lehtinen/Turku 8-2

16.12.2023 - 16:00

  • Rata 1: Hänninen / Joensuu - Lehtinen/Turku 8-2
  • Rata 2: Matarmaa/Harjavalta - Pöllänen / Helsinki 1-10

16.12.2023 - 20:00

  • Rata 1: Pöllänen / Helsinki - Kuosmanen / Hyvinkää 2-8
  • Rata 2: Hänninen / Joensuu - Äikiä / Turku 6-2

17.12.2023 - 08:00

  • Rata 1: Lehtinen/Turku - Matarmaa/Harjavalta 7-4

17.12.2023 - 12:00

  • Rata 1: Kuosmanen / Hyvinkää - Hänninen / Joensuu 2-7
  • Rata 2: Äikiä / Turku - Pöllänen / Helsinki 2-10

17.12.2023 - 16:00

  • Rata 1: Lehtinen/Turku - Äikiä / Turku 5-3
  • Rata 2: Matarmaa/Harjavalta - Kuosmanen / Hyvinkää 4-9

19.01.2024 - 18:30

  • Rata 1: Lehtinen/Turku - Kuosmanen / Hyvinkää 4-11
  • Rata 2: Äikiä / Turku - Hänninen / Joensuu 6-13

20.01.2024 - 08:00

  • Rata 1: Pöllänen / Helsinki - Matarmaa/Harjavalta 8-2
  • Rata 2: Hänninen / Joensuu - Kuosmanen / Hyvinkää 9-5

20.01.2024 - 12:00

  • Rata 1: Matarmaa/Harjavalta - Lehtinen/Turku 5-9
  • Rata 2: Pöllänen / Helsinki - Äikiä / Turku 9-6

20.01.2024 - 16:00

  • Rata 1: Äikiä / Turku - Kuosmanen / Hyvinkää 2-8
  • Rata 2: Hänninen / Joensuu - Lehtinen/Turku 8-2

20.01.2024 - 20:00

  • Rata 1: Hänninen / Joensuu - Pöllänen / Helsinki 4-7
  • Rata 2: Kuosmanen / Hyvinkää - Matarmaa/Harjavalta 8-3

21.01.2024 - 08:00

  • Rata 1: Lehtinen/Turku - Äikiä / Turku 8-3

21.01.2024 - 12:00

  • Rata 1: Pöllänen / Helsinki - Kuosmanen / Hyvinkää 9-3
  • Rata 2: Matarmaa/Harjavalta - Hänninen / Joensuu 1-7

21.01.2024 - 16:00

  • Rata 1: Äikiä / Turku - Matarmaa/Harjavalta 5-7
  • Rata 2: Lehtinen/Turku - Pöllänen / Helsinki 5-8

08.03.2024 - 16:00

  • Rata 1: Äikiä / Turku - Hänninen / Joensuu 7-6
  • Rata 2: Pöllänen / Helsinki - Lehtinen/Turku 4-5

08.03.2024 - 20:00

  • Rata 1: Kuosmanen / Hyvinkää - Lehtinen/Turku 9-3
  • Rata 2: Matarmaa/Harjavalta - Äikiä / Turku 8-1

09.03.2024 - 08:00

  • Rata 2: Pöllänen / Helsinki - Hänninen / Joensuu 4-9

09.03.2024 - 12:00

  • Rata 1: Kuosmanen / Hyvinkää - Äikiä / Turku 5-2
  • Rata 2: Lehtinen/Turku - Matarmaa/Harjavalta 11-4

09.03.2024 - 16:00

  • Rata 1: Hänninen / Joensuu - Matarmaa/Harjavalta 5-4
  • Rata 2: Kuosmanen / Hyvinkää - Pöllänen / Helsinki 11-6

09.03.2024 - 20:00

  • Rata 1: Äikiä / Turku - Pöllänen / Helsinki 4-8
  • Rata 2: Lehtinen/Turku - Hänninen / Joensuu 4-11

10.03.2024 - 09:00

  • Rata 1: Matarmaa/Harjavalta - Kuosmanen / Hyvinkää 2-5
  • Rata 2: Äikiä / Turku - Lehtinen/Turku 6-3

10.03.2024 - 12:30

  • Rata 1: Matarmaa/Harjavalta - Pöllänen / Helsinki 2-7
  • Rata 2: Hänninen / Joensuu - Kuosmanen / Hyvinkää 6-3

10.03.2024 - 16:00

  • Rata 1: Tie-Break