Paricurlingin SM-sarja 2022-2023 - Pelit

06.01.2023 - 08:00

  • Rata 1: Suuripää-Rantamäki - Immonen / Sipilä (Espoo) 4-7
  • Rata 2: Virtaala / Forsström (Joensuu) - Säntti / Säntti (Tampere) 7-5

06.01.2023 - 11:30

  • Rata 1: Säntti / Säntti (Tampere) - Nilhamn-Kuosmanen / Kuosmanen (Hyvinkää) 1-11
  • Rata 2: Ahrenberg / Kejonen (Turku) - Saastamoinen / Saastamoinen (Joensuu) 11-9

06.01.2023 - 15:00

  • Rata 1: Immonen / Sipilä (Espoo) - Saastamoinen / Saastamoinen (Joensuu) 11-3
  • Rata 2: Suuripää-Rantamäki - Ahrenberg / Kejonen (Turku) 5-4

06.01.2023 - 18:30

  • Rata 1: Virtaala / Forsström (Joensuu) - Nilhamn-Kuosmanen / Kuosmanen (Hyvinkää) 6-5
  • Rata 2: Säntti / Säntti (Tampere) - Immonen / Sipilä (Espoo) 1-9

07.01.2023 - 08:00

  • Rata 1: Saastamoinen / Saastamoinen (Joensuu) - Suuripää-Rantamäki 3-11
  • Rata 2: Immonen / Sipilä (Espoo) - Virtaala / Forsström (Joensuu) 8-3

07.01.2023 - 12:00

  • Rata 1: Saastamoinen / Saastamoinen (Joensuu) - Säntti / Säntti (Tampere) 11-8
  • Rata 2: Nilhamn-Kuosmanen / Kuosmanen (Hyvinkää) - Ahrenberg / Kejonen (Turku) 9-1

07.01.2023 - 16:00

  • Rata 1: Virtaala / Forsström (Joensuu) - Suuripää-Rantamäki 7-3
  • Rata 2: Nilhamn-Kuosmanen / Kuosmanen (Hyvinkää) - Immonen / Sipilä (Espoo) 2-8

07.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: Ahrenberg / Kejonen (Turku) - Virtaala / Forsström (Joensuu) 4-10
  • Rata 2: Säntti / Säntti (Tampere) - Suuripää-Rantamäki 1-13

08.01.2023 - 08:00

  • Rata 1: Nilhamn-Kuosmanen / Kuosmanen (Hyvinkää) - Saastamoinen / Saastamoinen (Joensuu) 6-4

08.01.2023 - 11:15

  • Rata 1: Immonen / Sipilä (Espoo) - Ahrenberg / Kejonen (Turku) 12-4
  • Rata 2: Saastamoinen / Saastamoinen (Joensuu) - Virtaala / Forsström (Joensuu) 6-1

08.01.2023 - 14:30

  • Rata 1: Ahrenberg / Kejonen (Turku) - Säntti / Säntti (Tampere) 4-6
  • Rata 2: Suuripää-Rantamäki - Nilhamn-Kuosmanen / Kuosmanen (Hyvinkää) 8-4

08.01.2023 - 17:45

  • Rata 1: Tie-Break

24.02.2023 - 16:30

  • Rata 1: Virtaala / Forsström (Joensuu) - Suuripää-Rantamäki
  • Rata 2: Immonen / Sipilä (Espoo) - Nilhamn-Kuosmanen / Kuosmanen (Hyvinkää)

24.02.2023 - 20:00

  • Rata 1: Immonen / Sipilä (Espoo) - Nilhamn-Kuosmanen / Kuosmanen (Hyvinkää)
  • Rata 2: Virtaala / Forsström (Joensuu) - Suuripää-Rantamäki

25.02.2023 - 09:30

  • Rata 1: Virtaala / Forsström (Joensuu) - Suuripää-Rantamäki
  • Rata 2: Immonen / Sipilä (Espoo) - Nilhamn-Kuosmanen / Kuosmanen (Hyvinkää)

25.02.2023 - 13:30

  • Rata 1: Finaali 1
  • Rata 2: Pronssiottelu 1

25.02.2023 - 18:00

  • Rata 1: Pronssiottelu 2
  • Rata 2: Finaali 2

26.02.2023 - 09:00

  • Rata 1: Pronssiottelu 3
  • Rata 2: Finaali 3