Etelä-Suomen paricurlingsarja 2022-2023 - Pelit

05.11.2022 - 10:00

  • Rata 1: KC Kojos - LAG 13-6

05.11.2022 - 17:00

  • Rata 1: Pälsyt - KMK L-W

05.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: Sose - Harjakone 10-5

06.11.2022 - 16:00

  • Rata 1: Sose - LP 7-6

07.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: KC Kojos - KMK 9-9
  • Rata 2: Tosi musta hevonen - Harjakone 6-6

08.11.2022 - 20:00

  • Rata 1: Mixed-up - JuMa 14-4

11.11.2022 - 14:00

  • Rata 2: Kettukarkki - Two Foxes 6-7

12.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: Pälsyt - Harjakone 10-5
  • Rata 2: Sose - JuMa 11-2

13.11.2022 - 14:00

  • Rata 2: Mixed-up - LAG 12-3

13.11.2022 - 16:00

  • Rata 2: Kettukarkki - LP 8-6

13.11.2022 - 18:00

  • Rata 2: Mixed-up - LP 9-3

14.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: KC Kojos - Esa & leidit 4-12

15.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: Mixed-up - KMK 4-5

20.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: LP - LAG 9-3

21.11.2022 - 18:00

  • Rata 2: KC Kojos - Harjakone 4-9

23.11.2022 - 18:00

  • Rata 2: Kettukarkki - Pälsyt 12-7

24.11.2022 - 16:00

  • Rata 1: Two Foxes - JuMa 9-3

25.11.2022 - 14:00

  • Rata 1: Sose - Two Foxes 8-10

25.11.2022 - 16:00

  • Rata 2: Kettukarkki - Sose 6-5

25.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: Eurosport - JuMa 13-3

26.11.2022 - 16:00

  • Rata 2: Pälsyt - Two Foxes 3-12

27.11.2022 - 12:00

  • Rata 2: Tosi musta hevonen - Two Foxes 2-15

27.11.2022 - 18:00

  • Rata 2: KC Kojos - JuMa 14-3

28.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: Kettukarkki - LAG 7-5
  • Rata 1: Harjakone - KMK 7-9

29.11.2022 - 20:00

  • Rata 2: Mixed-up - Tosi musta hevonen 17-2

02.12.2022 - 18:00

  • Rata 2: LAG - Two Foxes 0-12

03.12.2022 - 13:00

  • Rata 1: Mixed-up - Two Foxes 8-5

04.12.2022 - 10:00

  • Rata 2: Kettukarkki - Esa & leidit 7-5

04.12.2022 - 12:00

  • Rata 2: Two Foxes - Esa & leidit 3-11

05.12.2022 - 20:00

  • Rata 2: Sose - LAG 11-1

06.12.2022 - 12:00

  • Rata 1: Mixed-up - KC Kojos 7-6
  • Rata 1: Eurosport - Two Foxes 10-1

06.12.2022 - 14:00

  • Rata 1: Harjakone - JuMa 15-2
  • Rata 1: KMK - LP

06.12.2022 - 16:00

  • Rata 2: Harjakone - LP 3-10

10.12.2022 - 09:00

  • Rata 1: Tosi musta hevonen - Sose 10-3

10.12.2022 - 11:00

  • Rata 1: Eurosport - KMK 9-6

11.12.2022 - 16:00

  • Rata 2: Eurosport - Pälsyt 11-7

11.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: Tosi musta hevonen - JuMa 15-4

12.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: Tosi musta hevonen - Kettukarkki 5-11

12.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: KC Kojos - Eurosport 5-6

13.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: KMK - JuMa 14-5

13.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: Sose - Esa & leidit 4-11

14.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: Esa & leidit - LAG 8-6

17.12.2022 - 12:00

  • Rata 1: KC Kojos - Two Foxes 4-6

17.12.2022 - 16:00

  • Rata 1: LP - Two Foxes 7-2

17.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: Eurosport - LP 8-2

18.12.2022 - 12:00

  • Rata 1: Harjakone - Two Foxes 1-12

19.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: Harjakone - Esa & leidit 7-2
  • Rata 2: Pälsyt - LAG 6-8

19.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: KC Kojos - Kettukarkki 6-8

20.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: Pälsyt - LP 3-9

27.12.2022 - 18:00

  • Rata 2: KMK - Two Foxes 8-3

27.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: Tosi musta hevonen - Eurosport 4-14

29.12.2022 - 18:00

  • Rata 2: Kettukarkki - JuMa 9-5

30.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: Harjakone - LAG 16-1
  • Rata 2: LP - Esa & leidit

02.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Kettukarkki - KMK 9-9

04.01.2023 - 18:00

  • Rata 2: Mixed-up - Eurosport 7-3

04.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: Mixed-up - Sose 9-7

07.01.2023 - 12:00

  • Rata 2: KC Kojos - Sose 11-10

07.01.2023 - 16:00

  • Rata 1: KMK - LAG 11-3
  • Rata 1: Esa & leidit - JuMa

08.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Tosi musta hevonen - LP 10-10

10.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: Mixed-up - Harjakone 7-8

11.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: KC Kojos - Tosi musta hevonen 11-3
  • Rata 2: Mixed-up - Kettukarkki 8-11

12.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Pälsyt - Esa & leidit

13.01.2023 - 18:00

  • Rata 2: Sose - KMK 3-8

14.01.2023 - 10:00

  • Rata 1: Eurosport - Esa & leidit 5-8

14.01.2023 - 12:00

  • Rata 1: Kettukarkki - Eurosport 2-8

14.01.2023 - 14:00

  • Rata 1: Tosi musta hevonen - Pälsyt 8-7

14.01.2023 - 16:00

  • Rata 1: Tosi musta hevonen - KMK 1-11

16.01.2023 - 18:00

  • Rata 2: Tosi musta hevonen - Esa & leidit 3-15

16.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: Mixed-up - Esa & leidit 5-12
  • Rata 2: Pälsyt - Sose 5-7

17.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: LAG - JuMa 6-6

19.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: Mixed-up - Pälsyt 7-6

20.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Eurosport - Harjakone 13-2

20.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: Eurosport - LAG 12-6

22.01.2023 - 14:00

  • Rata 1: KC Kojos - LP 9-10
  • Rata 2: Eurosport - Sose 9-2

22.01.2023 - 16:00

  • Rata 1: LP - JuMa 13-4
  • Rata 1: KMK - Esa & leidit 10-5

23.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Kettukarkki - Harjakone 13-2

24.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Tosi musta hevonen - LAG 9-10

24.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: Pälsyt - JuMa 13-3

25.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: KC Kojos - Pälsyt 11-2