Hyvinkään paikallissarja 2022-2023 - Pelit

04.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: FC Kojootit - Team HiroShima 10-1
  • Rata 2: HRT XL - Jääkausi W-L

06.11.2022 - 10:00

  • Rata 1: Jäätikat - HRT VIX 4-12
  • Rata 2: Mc Fox - Kivilaatikko 12-4

06.11.2022 - 12:00

  • Rata 1: Stonesin Veljet - Viikate 6-3

06.11.2022 - 14:00

  • Rata 1: Fipa - Broowery 2-8

09.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - HRT VIX 0-14
  • Rata 2: FC Kojootit - Lahest 3-5

09.11.2022 - 20:00

  • Rata 1: Jäätikat - Jääkausi 5-6
  • Rata 2: Fiina Curling - DCT 1 15-1

10.11.2022 - 20:00

  • Rata 1: Fipa - Team HiroShima 6-9

11.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: HRT XL - Kivilaatikko 6-6
  • Rata 2: Hupaajat - DCT 1 7-3

11.11.2022 - 20:00

  • Rata 1: Mc Fox - Viikate 1-7

15.11.2022 - 20:00

  • Rata 1: Mc Fox - Broowery 9-2
  • Rata 2: Stonesin Veljet - Team HiroShima 4-8

16.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: Fipa - DCT 1 10-3
  • Rata 2: Fiina Curling - Lahest 5-5

16.11.2022 - 20:00

  • Rata 1: FC Kojootit - HRT VIX 2-10
  • Rata 2: HRT XL - Viikate 8-4

17.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Jääkausi 5-13

17.11.2022 - 20:00

  • Rata 1: Jäätikat - Kivilaatikko 2-12

19.11.2022 - 11:00

  • Rata 1: Stonesin Veljet - Broowery 9-7

22.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: Jäätikat - Viikate 3-8

22.11.2022 - 20:00

  • Rata 1: Mc Fox - Team HiroShima 12-3
  • Rata 2: HRT XL - Lahest 6-8

23.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: FC Kojootit - Jääkausi 9-5

23.11.2022 - 20:00

  • Rata 1: Stonesin Veljet - DCT 1 19-2

24.11.2022 - 18:00

  • Rata 2: Fipa - Fiina Curling 1-6

24.11.2022 - 20:00

  • Rata 1: HRT XL - Broowery 2-13

26.11.2022 - 12:00

  • Rata 1: Jäätikat - Mc Fox 5-5

26.11.2022 - 14:00

  • Rata 1: Broowery - Lahest 14-7

27.11.2022 - 12:00

  • Rata 1: DCT 1 - Team HiroShima 2-11

27.11.2022 - 16:00

  • Rata 1: Viikate - HRT VIX 6-0

27.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: FC Kojootit - Fipa 5-5

29.11.2022 - 20:00

  • Rata 1: DCT 1 - Jääkausi 1-11

30.11.2022 - 18:00

  • Rata 1: Stonesin Veljet - Fiina Curling 5-6

30.11.2022 - 20:00

  • Rata 1: Mc Fox - HRT VIX 8-1
  • Rata 2: DCT 1 - Lahest 3-9

01.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: FC Kojootit - Kivilaatikko 8-4
  • Rata 2: Hupaajat - Viikate 3-8

01.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: Jäätikat - Broowery 5-14

03.12.2022 - 12:00

  • Rata 1: Stonesin Veljet - Fipa

04.12.2022 - 10:00

  • Rata 1: FC Kojootit - Viikate 3-9

04.12.2022 - 12:00

  • Rata 1: HRT XL - DCT 1 15-0

04.12.2022 - 14:00

  • Rata 1: Mc Fox - Fiina Curling 5-9
  • Rata 2: Stonesin Veljet - Jääkausi 3-6

04.12.2022 - 16:00

  • Rata 1: Hupaajat - Broowery 3-8

04.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: Jäätikat - Team HiroShima 1-16
  • Rata 2: Kivilaatikko - HRT VIX 5-8

07.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: FC Kojootit - Broowery 2-7

07.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: HRT XL - Fiina Curling 1-7
  • Rata 2: Jääkausi - HRT VIX

08.12.2022 - 18:00

  • Rata 2: Viikate - Lahest

08.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: Mc Fox - Fipa 11-2
  • Rata 2: Jäätikat - DCT 1 10-2

10.12.2022 - 15:00

  • Rata 1: Hupaajat - Team HiroShima 3-7

11.12.2022 - 14:00

  • Rata 1: Fipa - Kivilaatikko 6-5

14.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: Jäätikat - Fiina Curling 3-7

14.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: Stonesin Veljet - HRT VIX 2-6

15.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: Fipa - Lahest 7-5
  • Rata 2: Hupaajat - HRT XL 5-12

15.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: FC Kojootit - Mc Fox 9-1

16.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: DCT 1 - Viikate 4-7
  • Rata 2: Broowery - Kivilaatikko 7-4

16.12.2022 - 20:00

  • Rata 2: HRT XL - Team HiroShima 10-4

20.12.2022 - 18:00

  • Rata 2: FC Kojootit - Jäätikat 13-7

21.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Fiina Curling 0-8
  • Rata 2: Viikate - Kivilaatikko 7-6

21.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: HRT VIX - Lahest 10-5
  • Rata 2: DCT 1 - Broowery 1-7

22.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: HRT XL - Fipa 7-6
  • Rata 2: Kivilaatikko - Jääkausi 5-8

22.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: Mc Fox - Stonesin Veljet 11-1
  • Rata 2: Team HiroShima - Viikate 5-9

28.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: FC Kojootit - Stonesin Veljet 5-8
  • Rata 2: Team HiroShima - Broowery 8-7

28.12.2022 - 20:00

  • Rata 1: Jäätikat - HRT XL 0-16
  • Rata 2: DCT 1 - HRT VIX L-W

29.12.2022 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Mc Fox 2-8

29.12.2022 - 20:00

  • Rata 2: Kivilaatikko - Lahest 4-6

30.12.2022 - 18:00

  • Rata 2: Fiina Curling - Viikate 7-5

03.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Fiina Curling - Kivilaatikko 7-3

09.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: FC Kojootit - Fiina Curling 4-3
  • Rata 2: Team HiroShima - Lahest 3-8

09.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: Jäätikat - Stonesin Veljet 4-12
  • Rata 2: Viikate - Jääkausi 7-5

10.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: Broowery - HRT VIX 8-9

11.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: FC Kojootit - DCT 1 6-3

12.01.2023 - 18:00

  • Rata 2: DCT 1 - Kivilaatikko 3-7

12.01.2023 - 19:00

  • Rata 2: Fipa - Jääkausi 6-5

13.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Lahest 4-9

13.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: HRT XL - Mc Fox

14.01.2023 - 18:00

  • Rata 2: Team HiroShima - Jääkausi 7-5

15.01.2023 - 13:00

  • Rata 1: Stonesin Veljet - Kivilaatikko 4-5

15.01.2023 - 14:00

  • Rata 1: Jäätikat - Lahest 3-7
  • Rata 2: Fiina Curling - Team HiroShima 8-3

15.01.2023 - 16:00

  • Rata 1: Mc Fox - Jääkausi 8-4
  • Rata 2: HRT XL - HRT VIX 3-8

15.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Fipa - Viikate 10-4

16.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Kivilaatikko 8-6

17.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: Team HiroShima - HRT VIX 7-8

18.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: FC Kojootit - Hupaajat 7-3
  • Rata 2: Mc Fox - Lahest 4-6
  • Rata 2: Jäätikat - Fipa 3-16

19.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: HRT XL - Stonesin Veljet
  • Rata 2: Jääkausi - Lahest 12-2

20.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Broowery - Jääkausi 11-4

21.01.2023 - 16:00

  • Rata 1: Hupaajat - Stonesin Veljet 1-14

22.01.2023 - 16:00

  • Rata 1: Hupaajat - Fipa 2-6

22.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Fiina Curling - HRT VIX 2-8

23.01.2023 - 18:00

  • Rata 2: Fiina Curling - Broowery 7-6

24.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Fipa - HRT VIX

24.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: FC Kojootit - HRT XL

25.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Jäätikat 7-5
  • Rata 2: Fiina Curling - Jääkausi 7-2

25.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: Broowery - Viikate 12-7

26.01.2023 - 18:00

  • Rata 1: Stonesin Veljet - Lahest 10-4
  • Rata 2: Team HiroShima - Kivilaatikko

26.01.2023 - 20:00

  • Rata 1: Mc Fox - DCT 1 9-4