Hyvinkään paikallissarja 2021-2022 - Pelit

23.10.2021 - 12:00

  • Rata 1: Harjakone - HRT XL 5-8
  • Rata 2: Mc Fox - StonesinVeljet 9-4

23.10.2021 - 14:00

  • Rata 1: Fipa - Fiina 5-3
  • Rata 2: Team HiroShima - Broowery 7-9

23.10.2021 - 16:00

  • Rata 1: KMKMK - HRT VIX

23.10.2021 - 18:00

  • Rata 1: Kojootit - Hupaajat 6-2

26.10.2021 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Mc Fox 4-8
  • Rata 2: Fipa - Team HiroShima 6-4
  • Rata 2: StonesinVeljet - Broowery 3-7

27.10.2021 - 18:00

  • Rata 1: Fiina - Viikate 4-10

28.10.2021 - 18:00

  • Rata 1: HRT XL - Kivilaatikko KL/SB 10-4

30.10.2021 - 18:00

  • Rata 1: Mc Fox - Broowery 7-6
  • Rata 1: Kojootit - Fiina 2-10
  • Rata 1: HRT XL - Team HiroShima 6-2
  • Rata 2: StonesinVeljet - Viikate 14-4
  • Rata 2: Harjakone - HRT VIX 7-7

31.10.2021 - 18:00

  • Rata 1: Fipa - KMKMK
  • Rata 1: Harjakone - Kivilaatikko KL/SB 1-7
  • Rata 2: Hupaajat - HRT VIX 0-6

04.11.2021 - 18:00

  • Rata 1: Mc Fox - Viikate 8-4
  • Rata 1: Hupaajat - HRT XL 4-12
  • Rata 2: StonesinVeljet - Fipa 5-7

08.11.2021 - 18:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - Team HiroShima 6-7
  • Rata 1: Hupaajat - Fiina 0-10

09.11.2021 - 18:00

  • Rata 2: Kojootit - HRT VIX 2-7

11.11.2021 - 18:00

  • Rata 2: Fipa - Broowery 2-9

12.11.2021 - 18:00

  • Rata 1: Kojootit - HRT XL 2-11

13.11.2021 - 13:00

  • Rata 1: Harjakone - Kojootit 8-4

13.11.2021 - 18:00

  • Rata 1: HRT XL - Viikate 14-5
  • Rata 1: Fiina - Team HiroShima 9-3
  • Rata 2: Broowery - Kivilaatikko KL/SB 13-0

17.11.2021 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - StonesinVeljet 2-8
  • Rata 2: Kojootit - Kivilaatikko KL/SB 4-9

18.11.2021 - 18:00

  • Rata 1: Harjakone - Fipa 6-4
  • Rata 2: HRT XL - Broowery 4-9

18.11.2021 - 20:00

  • Rata 2: Mc Fox - Team HiroShima 7-3

24.11.2021 - 18:00

  • Rata 1: Kojootit - Broowery 2-9
  • Rata 1: Hupaajat - Fipa 9-10
  • Rata 2: Harjakone - Team HiroShima 2-8

25.11.2021 - 18:00

  • Rata 2: Mc Fox - Kivilaatikko KL/SB 6-2
  • Rata 2: HRT XL - StonesinVeljet

28.11.2021 - 16:00

  • Rata 2: Harjakone - Mc Fox 5-9

30.11.2021 - 18:00

  • Rata 2: Kojootit - StonesinVeljet 5-6
  • Rata 2: Hupaajat - Kivilaatikko KL/SB 2-11

02.12.2021 - 18:00

  • Rata 1: Harjakone - Viikate 8-6
  • Rata 2: HRT XL - Fipa

03.12.2021 - 18:00

  • Rata 1: Broowery - KMKMK 8-4
  • Rata 2: Fiina - HRT VIX 2-10

04.12.2021 - 18:00

  • Rata 1: Team HiroShima - KMKMK 3-9

05.12.2021 - 18:00

  • Rata 1: HRT XL - KMKMK

06.12.2021 - 18:00

  • Rata 1: Fipa - HRT VIX
  • Rata 2: Mc Fox - Fiina 2-8

09.12.2021 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Broowery 0-15
  • Rata 2: Harjakone - StonesinVeljet 2-8

10.12.2021 - 18:00

  • Rata 1: Kojootit - Fipa 11-4

13.12.2021 - 18:00

  • Rata 1: Kojootit - Mc Fox 8-4

14.12.2021 - 18:00

  • Rata 1: Harjakone - Broowery 1-14

14.12.2021 - 19:00

  • Rata 1: Team HiroShima - Kivilaatikko KL/SB 3-10

15.12.2021 - 18:00

  • Rata 1: Team HiroShima - Viikate 9-2

16.12.2021 - 18:00

  • Rata 2: StonesinVeljet - Kivilaatikko KL/SB 11-5

20.12.2021 - 18:00

  • Rata 1: Broowery - HRT VIX 4-5
  • Rata 2: HRT XL - Fiina 6-7

21.12.2021 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko KL/SB - KMKMK 6-6

26.12.2021 - 18:00

  • Rata 1: Fiina - KMKMK 7-3

28.12.2021 - 18:00

  • Rata 2: Team HiroShima - HRT VIX

03.01.2022 - 18:00

  • Rata 2: Kojootit - Team HiroShima 7-10

04.01.2022 - 18:00

  • Rata 1: Fiina - Broowery 2-10
  • Rata 2: HRT XL - Mc Fox 9-1

12.01.2022 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Team HiroShima 4-5

13.01.2022 - 18:00

  • Rata 1: Broowery - Viikate 10-3

14.01.2022 - 18:00

  • Rata 2: Mc Fox - HRT VIX 3-12

05.02.2022 - 14:00

  • Rata 1: Hupaajat - KMKMK 8-3

06.02.2022 - 15:00

  • Rata 1: Viikate - KMKMK 8-6

08.02.2022 - 18:00

  • Rata 2: Kojootit - Viikate 8-3

09.02.2022 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Harjakone 5-8

15.02.2022 - 18:00

  • Rata 1: Fipa - Viikate 6-4

16.02.2022 - 18:00

  • Rata 2: Fipa - Kivilaatikko KL/SB 6-4

16.02.2022 - 19:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - HRT VIX 3-10

20.02.2022 - 15:00

  • Rata 1: Fiina - Kivilaatikko KL/SB 4-6

20.02.2022 - 18:00

  • Rata 1: HRT XL - HRT VIX 4-7

27.02.2022 - 18:00

  • Rata 2: Mc Fox - Fipa 5-8

01.03.2022 - 18:00

  • Rata 1: Mc Fox - KMKMK 7-2

05.03.2022 - 18:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - KMKMK 2-7

06.03.2022 - 18:00

  • Rata 1: Harjakone - KMKMK 6-1

07.03.2022 - 19:00

  • Rata 2: StonesinVeljet - Fiina 7-5

13.03.2022 - 14:00

  • Rata 1: Viikate - Kivilaatikko KL/SB 4-6

16.03.2022 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko KL/SB - HRT VIX 6-7

17.03.2022 - 19:00

  • Rata 1: Hupaajat - Viikate 6-6

20.03.2022 - 17:00

  • Rata 1: Fiina - Harjakone 9-4

20.03.2022 - 18:00

  • Rata 2: Kojootit - KMKMK 8-4

29.03.2022 - 18:00

  • Rata 2: Viikate - HRT VIX 5-5

17.04.2022 - 18:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - Harjakone 14-2
  • Rata 2: Fipa - Viikate 2-8

17.04.2022 - 19:00

  • Rata 1: HRT XL - KMKMK 8-3
  • Rata 2: Mc Fox - Hupaajat 7-1

17.04.2022 - 20:00

  • Rata 1: Fiina - Kojootit 9-7
  • Rata 2: Kivilaatikko KL/SB - Team HiroShima 7-5

23.04.2022 - 20:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - Broowery 5-4
  • Rata 2: Viikate - HRT XL 2-9

24.04.2022 - 20:00

  • Rata 1: Mc Fox - Fiina 5-7
  • Rata 2: Kivilaatikko KL/SB - HRT VIX 3-5

27.04.2022 - 19:00

  • Rata 1: StonesinVeljet - HRT XL L-W
  • Rata 2: HRT VIX - Fiina 7-11

28.04.2022 - 19:00

  • Rata 1: HRT XL - Fiina 4-7
  • Rata 2: StonesinVeljet - HRT VIX L-W