Loimaa Country Curling 2008 - Pelit

29.08.2008 - 11:30

  • Rata 1: VHCC Rissanen - LS-Curling 13-2
  • Rata 2: Arenaria - Loimaa Matarmaa 7-2
  • Rata 3: Kivipäät - Hurlicurling 8-11
  • Rata 4: Auranmaa - Loimaa Rinne 2-9

29.08.2008 - 13:30

  • Rata 1: Hallihait - Loimaa Jalonen 7-2
  • Rata 2: CC Santer - Mummofutis 4-7
  • Rata 3: Sudet - Hyvinkää Kalilainen 8-3
  • Rata 4: Jylkyrät - Harja Saijonmaat 4-4
  • Rata 5: Pastori - Ranua 9-1

29.08.2008 - 16:00

  • Rata 1: Anne Malmi - Kivittäjät 11-4
  • Rata 2: Ellen Vogt - S.W.A.G.-Team 6-5
  • Rata 3: Loimaa Mäkeläinen - Karkalin Kiila 2-9
  • Rata 4: VHCC Rissanen - Loimaa Rinne 8-2
  • Rata 5: Hurlicurling - Arenaria 0-8

29.08.2008 - 18:00

  • Rata 1: Kivipäät - Loimaa Matarmaa 8-9
  • Rata 2: Auranmaa - LS-Curling 3-8
  • Rata 3: Hallihait - Mummofutis 2-3
  • Rata 4: Sudet - Jylkyrät 1-8
  • Rata 5: Harja Saijonmaat - CC Santer 4-3

29.08.2008 - 20:00

  • Rata 1: Hyvinkää Kalilainen - Loimaa Jalonen 5-3
  • Rata 2: Pastori - Karkalin Kiila 9-4
  • Rata 3: Anne Malmi - Ellen Vogt 10-3
  • Rata 4: S.W.A.G.-Team - Kivittäjät 2-12
  • Rata 5: Loimaa Mäkeläinen - Ranua 2-7

30.08.2008 - 08:00

  • Rata 1: Hurlicurling - Sudet 6-3
  • Rata 2: Kivipäät - CC Santer 4-4
  • Rata 3: S.W.A.G.-Team - Auranmaa 8-5
  • Rata 4: Loimaa Jalonen - Loimaa Mäkeläinen 11-3
  • Rata 5: Karkalin Kiila - Loimaa Rinne 6-1

30.08.2008 - 10:00

  • Rata 1: Hallihait - Loimaa Matarmaa 4-2
  • Rata 2: Hyvinkää Kalilainen - Ranua 7-3
  • Rata 3: LS-Curling - Ellen Vogt 4-5
  • Rata 4: VHCC Rissanen - Arenaria 5-3
  • Rata 5: Pastori - Anne Malmi 4-6

30.08.2008 - 12:00

  • Rata 1: Mummofutis - Jylkyrät 10-2
  • Rata 2: Harja Saijonmaat - Kivittäjät 2-7
  • Rata 3: Hurlicurling - S.W.A.G.-Team 4-7
  • Rata 4: Loimaa Jalonen - Sudet 2-4
  • Rata 5: CC Santer - Loimaa Mäkeläinen 7-3

30.08.2008 - 14:00

  • Rata 1: Kivipäät - Auranmaa 9-4
  • Rata 2: Karkalin Kiila - Hyvinkää Kalilainen 2-3
  • Rata 3: Hallihait - Ellen Vogt 2-6
  • Rata 4: LS-Curling - Loimaa Matarmaa 1-8
  • Rata 5: Loimaa Rinne - Ranua 4-8

30.08.2008 - 16:00

  • Rata 1: VHCC Rissanen - Mummofutis 8-5
  • Rata 2: Anne Malmi - Arenaria 2-6
  • Rata 3: Kivittäjät - Jylkyrät 4-9
  • Rata 4: Pastori - Harja Saijonmaat 8-1

31.08.2008 - 09:00

  • Rata 1: Loimaa Mäkeläinen - Auranmaa 8-2
  • Rata 2: CC Santer - Loimaa Rinne 7-3
  • Rata 3: Kivipäät - Harja Saijonmaat 4-1
  • Rata 4: Loimaa Jalonen - LS-Curling 8-4

31.08.2008 - 11:00

  • Rata 1: Ranua - Sudet 2-11
  • Rata 2: S.W.A.G.-Team - Loimaa Matarmaa 4-6
  • Rata 3: Kivittäjät - Karkalin Kiila 8-6
  • Rata 4: Hallihait - Hurlicurling 6-3

31.08.2008 - 13:00

  • Rata 1: Ellen Vogt - Jylkyrät 4-5
  • Rata 2: Arenaria - Mummofutis 5-4
  • Rata 3: VHCC Rissanen - Pastori 6-4
  • Rata 4: Hyvinkää Kalilainen - Anne Malmi 5-6