Alavus juhlaturnaus 2020 - Pelit

14.08.2020 - 13:00

  • Rata 1: ACWC - Loimaan Kurlaajat 2-3
  • Rata 2: AC Härdelli - Kivi kengässä 2-3
  • Rata 3: Buddies - kangasniemi 4-6
  • Rata 4: Curling Club Lahti - Ijsvogel 10-5
  • Rata 5: Icemen & Cool Cats - Rantaleijonat 5-5

14.08.2020 - 15:00

  • Rata 1: AC MIX - HRTK 2-9
  • Rata 2: Stonehenge - Kojootit 6-2
  • Rata 3: DCT - CHCC 7-1
  • Rata 4: Curra I - Rockwheels 4-2
  • Rata 5: Curra II - KGN 5-2

14.08.2020 - 17:30

  • Rata 1: Icemen & Cool Cats - ACWC 2-3
  • Rata 2: Kivi kengässä - Loimaan Kurlaajat 4-4
  • Rata 3: Curling Club Lahti - kangasniemi 4-6
  • Rata 4: Rantaleijonat - Ijsvogel 2-6
  • Rata 5: Buddies - AC Härdelli 4-4

14.08.2020 - 19:30

  • Rata 1: Rockwheels - Kojootit 6-5
  • Rata 2: Stonehenge - Curra II 3-4
  • Rata 3: HRTK - DCT 5-4
  • Rata 4: Curra I - KGN 1-10
  • Rata 5: AC MIX - CHCC 8-5

15.08.2020 - 09:00

  • Rata 1: AC Härdelli - Icemen & Cool Cats 4-10
  • Rata 2: ACWC - Curra I 1-8
  • Rata 3: Stonehenge - Rockwheels 5-3
  • Rata 4: Rantaleijonat - Buddies 6-3
  • Rata 5: Kojootit - CHCC 11-5

15.08.2020 - 11:00

  • Rata 1: KGN - Ijsvogel 1-5
  • Rata 2: Curra II - Loimaan Kurlaajat 5-4
  • Rata 3: HRTK - kangasniemi 5-4
  • Rata 4: Kivi kengässä - Curling Club Lahti 1-5
  • Rata 5: AC MIX - DCT 2-4

15.08.2020 - 14:00

  • Rata 1: AC Härdelli - Rockwheels 3-5
  • Rata 2: Curra I - Stonehenge 6-3
  • Rata 3: Rantaleijonat - Kojootit 4-8
  • Rata 4: Icemen & Cool Cats - CHCC 3-9
  • Rata 5: Buddies - ACWC 2-8

15.08.2020 - 16:00

  • Rata 1: Loimaan Kurlaajat - AC MIX 4-2
  • Rata 2: Curling Club Lahti - DCT 6-1
  • Rata 3: Ijsvogel - HRTK 2-8
  • Rata 4: Curra II - kangasniemi 1-12
  • Rata 5: Kivi kengässä - KGN 6-5

16.08.2020 - 09:00

  • Rata 1: KGN - CHCC 4-7
  • Rata 2: Rockwheels - Rantaleijonat 7-8
  • Rata 3: ACWC - DCT 6-9
  • Rata 4: Icemen & Cool Cats - AC MIX 9-5
  • Rata 5: AC Härdelli - Buddies 6-8

16.08.2020 - 11:00

  • Rata 1: Kivi kengässä - Kojootit 1-8
  • Rata 2: kangasniemi - Curra I 13-2
  • Rata 3: HRTK - Curling Club Lahti 6-2
  • Rata 4: Curra II - Loimaan Kurlaajat 3-5
  • Rata 5: Ijsvogel - Stonehenge 4-6