Hyvinkään paikallissarja 2018-2019 - Pelit

30.10.2018 - 19:00

  • Rata 1: Kojootit - Mc Fox 6-7

31.10.2018 - 19:00

  • Rata 1: Fiina - Viikate 14-2

01.11.2018 - 17:00

  • Rata 1: Hupaajat - DGH 1-7

01.11.2018 - 21:00

  • Rata 1: Jääkausi - Willi II 6-6

07.11.2018 - 19:00

  • Rata 1: Viikate - Team HiroShima 1-6
  • Rata 2: Jääkausi - HRT XO 4-6

08.11.2018 - 19:00

  • Rata 2: Stonesin Veljet - Willi II 5-7

12.11.2018 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Stonesin Veljet 11-5

13.11.2018 - 17:00

  • Rata 1: Kojootit - Fiina 2-8

13.11.2018 - 20:00

  • Rata 1: HRT XO - Willi II 7-3

14.11.2018 - 19:00

  • Rata 1: Viikate - Stonesin Veljet 3-9

15.11.2018 - 19:00

  • Rata 1: Hupaajat - Jääkausi 4-8
  • Rata 2: Fipa - DGH 9-5

21.11.2018 - 17:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Viikate 4-2

25.11.2018 - 17:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Fipa 4-9

26.11.2018 - 18:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Aleksis Kivet 2-8

28.11.2018 - 20:00

  • Rata 1: DGH - Stonesin Veljet 8-0
  • Rata 2: Hupaajat - Kojootit 9-1

29.11.2018 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Mc Fox 11-5

02.12.2018 - 17:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - KMKMK 12-3

03.12.2018 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - Kivilaatikko-SB 4-9
  • Rata 2: Mc Fox - Viikate 6-7

03.12.2018 - 20:00

  • Rata 1: Fiina - Team HiroShima 9-5

04.12.2018 - 19:00

  • Rata 1: Jääkausi - KMKMK 10-7

09.12.2018 - 14:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Kojootit 9-4
  • Rata 2: Fipa - Stonesin Veljet 6-5

11.12.2018 - 13:00

  • Rata 1: HRT VIX - Viikate 9-5

11.12.2018 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - KMKMK 7-1

12.12.2018 - 07:00

  • Rata 1: HRT XO - DGH 9-2

12.12.2018 - 19:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Fiina 5-12
  • Rata 2: HRT XO - Stonesin Veljet 8-6

13.12.2018 - 19:00

  • Rata 1: Jääkausi - Mc Fox 8-4

13.12.2018 - 20:00

  • Rata 1: Team HiroShima - DGH 10-1
  • Rata 2: Hupaajat - Willi II 6-6

16.12.2018 - 09:00

  • Rata 1: Fiina - Willi II 9-3
  • Rata 2: Hupaajat - Fipa 6-6

16.12.2018 - 11:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Team HiroShima 5-8
  • Rata 2: Kojootit - DGH 5-6

16.12.2018 - 13:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - HRT VIX 4-7
  • Rata 2: Jääkausi - Viikate 5-8

17.12.2018 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fiina 13-9

18.12.2018 - 19:00

  • Rata 1: Kojootit - KMKMK 6-2
  • Rata 2: Team HiroShima - Willi II 10-2

20.12.2018 - 19:00

  • Rata 1: Jääkausi - Fiina 9-5

27.12.2018 - 14:00

  • Rata 1: HRT XO - KMKMK 11-1

28.12.2018 - 19:00

  • Rata 1: Fiina - HRT VIX 8-2
  • Rata 2: Aleksis Kivet - HRT XO 6-10

30.12.2018 - 09:00

  • Rata 1: Fipa - Willi II 7-6

30.12.2018 - 14:00

  • Rata 1: Fiina - DGH 10-2
  • Rata 2: Jääkausi - Stonesin Veljet 4-7

01.01.2019 - 17:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Willi II 10-3

02.01.2019 - 17:00

  • Rata 1: Hupaajat - Aleksis Kivet 2-10

02.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: HRT XO - Viikate 12-0
  • Rata 2: Mc Fox - Fipa 9-4

03.01.2019 - 11:00

  • Rata 1: HRT VIX - DGH 16-4

03.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Jääkausi 6-4

03.01.2019 - 20:00

  • Rata 1: HRT VIX - KMKMK 9-2

05.01.2019 - 10:00

  • Rata 1: Fiina - KMKMK 8-1
  • Rata 2: Aleksis Kivet - DGH 11-2

05.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Mc Fox - Willi II 2-11

06.01.2019 - 08:00

  • Rata 1: Jääkausi - Team HiroShima 3-7

06.01.2019 - 10:00

  • Rata 1: Willi II - KMKMK 2-9

06.01.2019 - 13:00

  • Rata 1: DGH - KMKMK 9-5

06.01.2019 - 15:00

  • Rata 1: HRT XO - Fipa 7-3
  • Rata 2: Viikate - Fipa 3-9

08.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Fipa - KMKMK 11-5
  • Rata 2: HRT VIX - Team HiroShima 4-7

09.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Willi II 10-0
  • Rata 2: Mc Fox - HRT VIX 6-5

10.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Hupaajat - Stonesin Veljet 3-7
  • Rata 2: Jääkausi - Aleksis Kivet 7-6

12.01.2019 - 17:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Viikate 5-6
  • Rata 2: Mc Fox - KMKMK 3-10

13.01.2019 - 17:00

  • Rata 1: Hupaajat - Mc Fox 3-8
  • Rata 2: Viikate - KMKMK 13-3

13.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: HRT XO - HRT VIX 6-5

14.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: HRT XO - Team HiroShima 1-8

15.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Hupaajat - Team HiroShima 5-9
  • Rata 2: Jääkausi - Kojootit 5-7

16.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: HRT VIX - Stonesin Veljet 11-6
  • Rata 2: Kojootit - Fipa 1-10

17.01.2019 - 18:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - DGH 9-1
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Mc Fox 5-11

18.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Viikate - DGH 6-8

19.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Jääkausi - HRT VIX 4-6
  • Rata 2: Mc Fox - DGH 13-1

19.01.2019 - 20:00

  • Rata 1: Fiina - Fipa 7-0

20.01.2019 - 15:00

  • Rata 1: Fiina - HRT XO 9-1

20.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Kojootit - Willi II 8-7
  • Rata 2: Fipa - HRT VIX 2-8

21.01.2019 - 20:00

  • Rata 1: Kojootit - Team HiroShima 1-10
  • Rata 2: Kivilaatikko-SB - Team HiroShima 4-12

22.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Kojootit 6-6

23.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Fipa - Team HiroShima 6-6

23.01.2019 - 20:00

  • Rata 1: Kojootit - HRT XO 1-9

24.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Mc Fox - HRT XO 1-11

26.01.2019 - 11:00

  • Rata 1: Hupaajat - Fiina 7-6

26.01.2019 - 12:00

  • Rata 1: Kojootit - Viikate 5-6
  • Rata 2: Stonesin Veljet - KMKMK 9-6

26.01.2019 - 21:00

  • Rata 1: DGH - Willi II 6-9

28.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fipa 5-6

29.01.2019 - 18:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - HRT XO 3-9
  • Rata 2: Mc Fox - Fiina 4-9

29.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - HRT VIX 6-7
  • Rata 2: Hupaajat - HRT VIX 2-11

29.01.2019 - 20:00

  • Rata 1: Hupaajat - Viikate 7-9

30.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Jääkausi - Fipa 3-9
  • Rata 2: Kojootit - HRT VIX 3-11

31.01.2019 - 19:00

  • Rata 1: Hupaajat - KMKMK 4-4

01.02.2019 - 19:00

  • Rata 1: Jääkausi - DGH 7-4
  • Rata 2: HRT VIX - Willi II 4-4

02.02.2019 - 09:00

  • Rata 1: Hupaajat - HRT XO 5-5

02.02.2019 - 15:00

  • Rata 1: Mc Fox - Stonesin Veljet 6-5
  • Rata 2: Mc Fox - Team HiroShima 8-3

03.02.2019 - 14:00

  • Rata 1: Fiina - Stonesin Veljet 8-7
  • Rata 2: Team HiroShima - KMKMK 11-4

03.02.2019 - 18:00

  • Rata 1: Kojootit - Stonesin Veljet 6-6
  • Rata 2: Viikate - Willi II 6-2

03.02.2019 - 20:00

  • Rata 1: Team HiroShima - Stonesin Veljet W-L
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Stonesin Veljet W-L

09.02.2019 - 19:00

  • Rata 1: Hupaajat - DGH 8-7

10.02.2019 - 19:00

  • Rata 1: Viikate - Team HiroShima 1-11

14.02.2019 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fiina 5-10

16.02.2019 - 13:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fipa 8-6

17.02.2019 - 15:00

  • Rata 1: DGH - Willi II 9-5

17.02.2019 - 16:00

  • Rata 1: Jääkausi - Aleksis Kivet 9-7
  • Rata 2: Hupaajat - Stonesin Veljet 2-7

17.02.2019 - 17:00

  • Rata 1: Kojootit - KMKMK 7-3

18.02.2019 - 19:00

  • Rata 1: Fiina - HRT VIX 7-3

19.02.2019 - 19:00

  • Rata 1: Mc Fox - Fiina 5-10

25.02.2019 - 18:00

  • Rata 1: Fiina - Viikate 14-5
  • Rata 2: Fiina - Team HiroShima 7-2

26.02.2019 - 19:00

  • Rata 1: Mc Fox - HRT VIX 4-11

27.02.2019 - 19:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - Kojootit 5-10

28.02.2019 - 19:00

  • Rata 1: Hupaajat - Jääkausi 5-5

28.02.2019 - 20:00

  • Rata 2: DGH - Stonesin Veljet 1-15

04.03.2019 - 17:00

  • Rata 1: Hupaajat - Aleksis Kivet 5-7

04.03.2019 - 18:00

  • Rata 1: Mc Fox - Team HiroShima 8-3

04.03.2019 - 21:00

  • Rata 1: HRT XO - Viikate 12-3
  • Rata 2: Kivilaatikko-SB - HRT XO 3-8

05.03.2019 - 18:00

  • Rata 2: Stonesin Veljet - KMKMK 6-3

05.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - HRT VIX 2-7

06.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Jääkausi - DGH 7-5
  • Rata 2: Kojootit - Willi II 6-3

07.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Mc Fox - Viikate 9-4

09.03.2019 - 12:00

  • Rata 2: Aleksis Kivet - Stonesin Veljet 7-8

09.03.2019 - 17:00

  • Rata 1: Kojootit - DGH 7-8

09.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Hupaajat - Willi II 8-1

11.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Mc Fox - HRT XO 0-8

12.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Fiina - HRT XO 9-5

13.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Viikate 5-8
  • Rata 2: Mc Fox - Fipa 4-10

14.03.2019 - 18:00

  • Rata 1: Jääkausi - Willi II 4-5

16.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Fipa - Viikate 7-7

18.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Hupaajat - Kojootit 6-3

18.03.2019 - 20:00

  • Rata 1: Fipa - Team HiroShima 7-3

19.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Team HiroShima 4-8

20.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Jääkausi - Stonesin Veljet 4-9

21.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Mc Fox 8-5

24.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: HRT VIX - Team HiroShima 1-9

25.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: HRT XO - HRT VIX 9-2

26.03.2019 - 18:00

  • Rata 1: Fipa - HRT VIX 2-8
  • Rata 2: Jääkausi - Kojootit 4-7

27.03.2019 - 18:00

  • Rata 1: Hupaajat - KMKMK 2-9

27.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - KMKMK 10-5

28.03.2019 - 20:00

  • Rata 1: Stonesin Veljet - Willi II 6-8

31.03.2019 - 19:00

  • Rata 1: DGH - KMKMK 8-3

02.04.2019 - 17:00

  • Rata 1: Fiina - Fipa 6-2

05.04.2019 - 15:00

  • Rata 1: HRT XO - Team HiroShima L-W

07.04.2019 - 19:00

  • Rata 1: HRT VIX - Viikate 11-2

07.04.2019 - 20:00

  • Rata 1: HRT XO - Fipa 8-0

09.04.2019 - 19:00

  • Rata 1: Jääkausi - KMKMK 7-2

12.04.2019 - 11:00

  • Rata 1: Willi II - KMKMK 2-6

15.04.2019 - 19:00

  • Rata 1: Kojootit - Stonesin Veljet 5-13

20.04.2019 - 09:00

  • Rata 1: Aleksis Kivet - DGH 8-7
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Willi II 7-7

24.04.2019 - 19:00

  • Rata 1: HRT XO - Team HiroShima 7-1

25.04.2019 - 19:00

  • Rata 1: Fiina - HRT XO 1-0