Hyvinkään paikallissarja 2018-2019

Stonesin Veljet
NimiSeura 
Orrainen, OlliHyvinkään Curling ryKapteeni
Harjula, RikuHyvinkään Curling ry 
Kolmonen, RistoHyvinkään Curling ry 
Kouvo, PekkaHyvinkään Curling ry 
Orrainen, AnttiHyvinkään Curling ry 
Ruottu, MarkoHyvinkään Curling ry 
Ruottu, PaavoHyvinkään Curling ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
08.11.2018 19.00O-P (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 5-------5
Willi II 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.11.2018 19.00B-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 11-------11
Stonesin Veljet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.11.2018 19.00L-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Viikate 3-------3
Stonesin Veljet 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.11.2018 20.00N-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
DGH 8-------8
Stonesin Veljet 0-------0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.12.2018 14.00I-O (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fipa 6-------6
Stonesin Veljet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.12.2018 19.00H-O (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
HRT XO 8-------8
Stonesin Veljet 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
30.12.2018 14.00C-O (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 4-------4
Stonesin Veljet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.01.2019 19.00A-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 3-------3
Stonesin Veljet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.01.2019 19.00K-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
HRT VIX 11-------11
Stonesin Veljet 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.01.2019 12.00O-Q (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 9-------9
KMKMK 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.02.2019 15.00F-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Mc Fox 6-------6
Stonesin Veljet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.02.2019 14.00G-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fiina 8-------8
Stonesin Veljet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.02.2019 18.00E-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kojootit 6-------6
Stonesin Veljet 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.02.2019 20.00M-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima --------W
Stonesin Veljet --------L
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.02.2019 20.00D-O (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet --------W
Stonesin Veljet --------L
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.02.2019 16.00A-O (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 2-------2
Stonesin Veljet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.02.2019 20.00N-O (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
DGH 1-------1
Stonesin Veljet 15-------15
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
05.03.2019 18.00O-Q (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 6-------6
KMKMK 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.03.2019 12.00D-O (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 7-------7
Stonesin Veljet 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
20.03.2019 19.00C-O (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 4-------4
Stonesin Veljet 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.03.2019 20.00O-P (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 6-------6
Willi II 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.04.2019 19.00E-O (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kojootit 5-------5
Stonesin Veljet 13-------13