Hyvinkään paikallissarja 2018-2019

Team HiroShima
NimiSeura 
Lehtomäki, KalleHyvinkään Curling ryKapteeni
Hirsimaa, VesaHyvinkään Curling ry 
Juntunen, PetriHyvinkään Curling ry 
Kivisilta, JussiHyvinkään Curling ry 
Salomäki, HeikkiHyvinkään Curling ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.11.2018 19.00L-M (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Viikate 1-------1
Team HiroShima 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.12.2018 20.00G-M (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fiina 9-------9
Team HiroShima 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.12.2018 20.00M-N (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 10-------10
DGH 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.12.2018 11.00D-M (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 5-------5
Team HiroShima 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.12.2018 19.00M-P (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 10-------10
Willi II 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
06.01.2019 08.00C-M (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 3-------3
Team HiroShima 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
08.01.2019 19.00K-M (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
HRT VIX 4-------4
Team HiroShima 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.01.2019 19.00H-M (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
HRT XO 1-------1
Team HiroShima 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.01.2019 19.00A-M (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 5-------5
Team HiroShima 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.01.2019 20.00E-M (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kojootit 1-------1
Team HiroShima 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.01.2019 20.00B-M (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 4-------4
Team HiroShima 12-------12
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.01.2019 19.00I-M (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fipa 6-------6
Team HiroShima 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.02.2019 15.00F-M (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Mc Fox 8-------8
Team HiroShima 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.02.2019 14.00M-Q (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 11-------11
KMKMK 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.02.2019 20.00M-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima --------W
Stonesin Veljet --------L
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.02.2019 19.00L-M (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Viikate 1-------1
Team HiroShima 11-------11
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.02.2019 18.00G-M (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fiina 7-------7
Team HiroShima 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.03.2019 18.00F-M (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Mc Fox 8-------8
Team HiroShima 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.03.2019 20.00I-M (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fipa 7-------7
Team HiroShima 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
19.03.2019 19.00B-M (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 4-------4
Team HiroShima 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.03.2019 19.00K-M (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
HRT VIX 1-------1
Team HiroShima 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
05.04.2019 15.00H-M (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
HRT XO --------L
Team HiroShima --------W
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.04.2019 19.00Välierä (2. vs 3.) (Hyvinkään paikallissarja - Mitalipelit)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
HRT XO 7-------7
Team HiroShima 1-------1