Hyvinkään paikallissarja 2018-2019

Aleksis Kivet
NimiSeura 
Kauppinen, AnssiHyvinkään Curling ry 
Lindroos, EmmiHyvinkään Curling ry 
Lindroos, HarriHyvinkään Curling ry 
Sipola, Olli-PekkaHyvinkään Curling ry 
Sundström, KlausHyvinkään Curling ry 
Vitikainen, JariHyvinkään Curling ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.11.2018 17.00D-I (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 4-------4
Fipa 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.11.2018 18.00B-D (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 2-------2
Aleksis Kivet 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.12.2018 17.00D-Q (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 12-------12
KMKMK 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.12.2018 14.00D-E (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 9-------9
Kojootit 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.12.2018 19.00D-G (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 5-------5
Fiina 12-------12
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.12.2018 11.00D-M (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 5-------5
Team HiroShima 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.12.2018 19.00D-H (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 6-------6
HRT XO 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.01.2019 17.00D-P (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 10-------10
Willi II 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.01.2019 17.00A-D (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 2-------2
Aleksis Kivet 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
05.01.2019 10.00D-N (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 11-------11
DGH 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.01.2019 19.00C-D (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 7-------7
Aleksis Kivet 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.01.2019 17.00D-L (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 5-------5
Viikate 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.01.2019 18.00D-F (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 5-------5
Mc Fox 11-------11
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.01.2019 19.00D-K (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 6-------6
HRT VIX 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.02.2019 20.00D-O (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet --------W
Stonesin Veljet --------L
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.02.2019 16.00C-D (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 9-------9
Aleksis Kivet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.02.2019 19.00D-E (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 5-------5
Kojootit 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.03.2019 17.00A-D (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 5-------5
Aleksis Kivet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.03.2019 12.00D-O (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 7-------7
Stonesin Veljet 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.03.2019 19.00D-Q (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 10-------10
KMKMK 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
20.04.2019 09.00D-N (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 8-------8
DGH 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
20.04.2019 09.00D-P (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 7-------7
Willi II 7-------7