Hyvinkään paikallissarja 2018-2019

Jääkausi
NimiSeura 
Lumijärvi, PetriHyvinkään Curling ryKapteeni
Koponen, JanneHyvinkään Curling ry 
Leppäniva, PekkaHyvinkään Curling ry 
Malmi, OlaviHyvinkään Curling ry 
Naamanka, TopiHyvinkään Curling ry 
Nummila, MaunoHyvinkään Curling ry 
Pöntinen, JariHyvinkään Curling ry 
Riikonen, JoukoHyvinkään Curling ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.11.2018 21.00C-P (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 6-------6
Willi II 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.11.2018 19.00C-H (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 4-------4
HRT XO 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.11.2018 19.00A-C (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 4-------4
Jääkausi 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.12.2018 19.00C-Q (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 10-------10
KMKMK 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.12.2018 19.00C-F (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 8-------8
Mc Fox 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.12.2018 13.00C-L (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 5-------5
Viikate 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
20.12.2018 19.00C-G (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 9-------9
Fiina 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
30.12.2018 14.00C-O (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 4-------4
Stonesin Veljet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.01.2019 19.00B-C (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 6-------6
Jääkausi 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
06.01.2019 08.00C-M (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 3-------3
Team HiroShima 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.01.2019 19.00C-D (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 7-------7
Aleksis Kivet 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.01.2019 19.00C-E (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 5-------5
Kojootit 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
19.01.2019 19.00C-K (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 4-------4
HRT VIX 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
30.01.2019 19.00C-I (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 3-------3
Fipa 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.02.2019 19.00C-N (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 7-------7
DGH 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.02.2019 16.00C-D (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 9-------9
Aleksis Kivet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.02.2019 19.00A-C (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 5-------5
Jääkausi 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
06.03.2019 19.00C-N (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 7-------7
DGH 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.03.2019 18.00C-P (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 4-------4
Willi II 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
20.03.2019 19.00C-O (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 4-------4
Stonesin Veljet 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.03.2019 18.00C-E (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 4-------4
Kojootit 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.04.2019 19.00C-Q (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 7-------7
KMKMK 2-------2