Hyvinkään paikallissarja 2018-2019

Kivilaatikko-SB
NimiSeura 
Korhonen, AskoHyvinkään Curling ryKapteeni
Aaltonen, JarmoHyvinkään Curling ry 
Friman, PasiHyvinkään Curling ry 
Kiviranta, JouniHyvinkään Curling ry 
Tikkanen, MattiHyvinkään Curling ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.11.2018 19.00B-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 11-------11
Stonesin Veljet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.11.2018 17.00B-L (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 4-------4
Viikate 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.11.2018 18.00B-D (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 2-------2
Aleksis Kivet 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.11.2018 19.00B-F (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 11-------11
Mc Fox 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.12.2018 18.00A-B (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 4-------4
Kivilaatikko-SB 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.12.2018 19.00B-Q (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 7-------7
KMKMK 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.12.2018 13.00B-K (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 4-------4
HRT VIX 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.12.2018 19.00B-G (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 13-------13
Fiina 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.01.2019 19.00B-C (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 6-------6
Jääkausi 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.01.2019 19.00B-P (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 10-------10
Willi II 0-------0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.01.2019 18.00B-N (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 9-------9
DGH 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.01.2019 20.00B-M (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 4-------4
Team HiroShima 12-------12
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
22.01.2019 19.00B-E (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 6-------6
Kojootit 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.01.2019 19.00B-I (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 5-------5
Fipa 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.01.2019 18.00B-H (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 3-------3
HRT XO 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.02.2019 19.00B-G (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 5-------5
Fiina 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.02.2019 13.00B-I (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 8-------8
Fipa 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.03.2019 21.00B-H (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 3-------3
HRT XO 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
05.03.2019 19.00B-K (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 2-------2
HRT VIX 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.03.2019 19.00B-L (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 5-------5
Viikate 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
19.03.2019 19.00B-M (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 4-------4
Team HiroShima 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.03.2019 19.00B-F (Hyvinkään paikallissarja - Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 8-------8
Mc Fox 5-------5