Hyvinkään paikallissarja 2018-2019

Hupaajat
NimiSeura 
Auvinen, SariHyvinkään Curling ry 
Karvinen, MinnaHyvinkään Curling ry 
Kaski, KirsiHyvinkään Curling ry 
Lehtonen, PiaHyvinkään Curling ry 
Miettinen, Sari 
Paarma, KirsiHyvinkään Curling ry 
Peltonen, PäiviHyvinkään Curling ry 
Pöllänen, NinaHyvinkään Curling ry 
Vanhanen, MarikaHyvinkään Curling ry 
Häkkinen, JaanaValmentaja
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.11.2018 17.00A-N (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 1-------1
DGH 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.11.2018 19.00A-C (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 4-------4
Jääkausi 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.11.2018 20.00A-E (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 9-------9
Kojootit 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.12.2018 18.00A-B (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 4-------4
Kivilaatikko-SB 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.12.2018 20.00A-P (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 6-------6
Willi II 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.12.2018 09.00A-I (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 6-------6
Fipa 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.01.2019 17.00A-D (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 2-------2
Aleksis Kivet 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.01.2019 19.00A-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 3-------3
Stonesin Veljet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.01.2019 17.00A-F (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 3-------3
Mc Fox 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.01.2019 19.00A-M (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 5-------5
Team HiroShima 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.01.2019 11.00A-G (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 7-------7
Fiina 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.01.2019 19.00A-K (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 2-------2
HRT VIX 11-------11
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.01.2019 20.00A-L (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 7-------7
Viikate 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
31.01.2019 19.00A-Q (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 4-------4
KMKMK 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.02.2019 09.00A-H (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 5-------5
HRT XO 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.02.2019 19.00A-N (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 8-------8
DGH 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.02.2019 16.00A-O (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 2-------2
Stonesin Veljet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.02.2019 19.00A-C (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 5-------5
Jääkausi 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.03.2019 17.00A-D (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 5-------5
Aleksis Kivet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.03.2019 19.00A-P (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 8-------8
Willi II 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.03.2019 19.00A-E (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 6-------6
Kojootit 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.03.2019 18.00A-Q (Hyvinkään paikallissarja - Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 2-------2
KMKMK 9-------9