Finnish Bonspiel 2018

Kierrokset
20.04.2018 14.00
  • Rata 1: Pappilan pojat - RUISPAKO 15-3
  • Rata 2: Team HiroShima - Digia OpenCurling 10-4
  • Rata 3: HRT VIX - Ruokolainen 8-4
  • Rata 4: Mc Fox - Jääkausi 4-8
20.04.2018 15.30
  • Rata 1: KAALIMADOT - TaCu 3-4
  • Rata 2: VHCC - Buddies 10-4
  • Rata 3: Willi II - Kojootit 2-11
  • Rata 4: Hupaajat - KGN 6-4
  • Rata 5: Digia OpenCurling - HRT XO 5-9
20.04.2018 18.00
  • Rata 1: Anonymous - Kojootit 1-7
  • Rata 2: Pesänryöstäjät - Pappilan pojat 8-1
  • Rata 3: Ruokolainen - Curra 8-3
  • Rata 4: TaCu - Joukkue puskista 2-12
  • Rata 5: Mc Fox - CCCR 3-7
20.04.2018 19.30
  • Rata 1: VHCC - Viikate 8-5
  • Rata 2: Team HiroShima - HRT XO 3-6
  • Rata 3: CCCR - Jääkausi 4-2
  • Rata 4: Anonymous - Willi II 12-0
  • Rata 5: Pikku-pingviinit - Hupaajat 2-11
20.04.2018 21.30
  • Rata 1: Pikku-pingviinit - KGN 6-2
  • Rata 2: HRT VIX - Curra 5-3
  • Rata 3: KAALIMADOT - Joukkue puskista 2-8
  • Rata 4: Viikate - Buddies 1-6
  • Rata 5: Pesänryöstäjät - RUISPAKO 8-1
21.04.2018 08.30
  • Rata 1: Anonymous - Mc Fox 10-2
  • Rata 2: Jääkausi - KAALIMADOT 3-7
  • Rata 3: TaCu - Curra 7-4
  • Rata 4: Ruokolainen - KGN 6-1
21.04.2018 10.15
  • Rata 1: Team HiroShima - Viikate 6-4
  • Rata 2: Buddies - RUISPAKO 4-7
  • Rata 3: Pappilan pojat - Willi II 3-5
  • Rata 4: Pikku-pingviinit - Digia OpenCurling 10-2
  • Rata 5: Pesänryöstäjät - Anonymous 2-8
21.04.2018 12.45
  • Rata 1: Kojootit - Jääkausi 4-3
  • Rata 2: CCCR - TaCu 3-5
  • Rata 3: Joukkue puskista - Ruokolainen 8-3
  • Rata 4: HRT VIX - Pikku-pingviinit 4-1
  • Rata 5: Hupaajat - Team HiroShima 7-8
21.04.2018 14.30
  • Rata 1: HRT XO - Buddies 6-1
  • Rata 2: VHCC - Pappilan pojat 6-9
  • Rata 3: Pesänryöstäjät - Mc Fox 7-2
  • Rata 4: Kojootit - KAALIMADOT 14-4
  • Rata 5: CCCR - Curra 1-5
21.04.2018 17.00
  • Rata 1: Joukkue puskista - KGN 5-4
  • Rata 2: HRT VIX - Digia OpenCurling 9-1
  • Rata 3: Hupaajat - Viikate 5-4
  • Rata 4: HRT XO - RUISPAKO 6-2
  • Rata 5: VHCC - Willi II 5-5