CHCC puulaakisarja 2017-2018 - Pelit

26.11.2017 - 10:00

  • Rata 1: Loimaan Jäähaukat - HHteam 9-3

26.11.2017 - 13:00

  • Rata 2: NaMi 19,96 - Loimaan Jäähaukat 0-14

26.11.2017 - 17:00

  • Rata 2: Lakeuden lakaisijat - CHCC Juniors 4-4

26.11.2017 - 19:00

  • Rata 1: Turun Konekeskus - Lakeuden lakaisijat 3-6
  • Rata 2: Team Aamukurlaus - CC KiKa 6-5

27.11.2017 - 17:30

  • Rata 1: Curliologia - Team Lyseo 4-4

27.11.2017 - 19:30

  • Rata 1: Curliologia - Liedonperän Curling 3-8

03.12.2017 - 13:00

  • Rata 1: Lakeuden lakaisijat - Pihtilät 7-3

03.12.2017 - 17:00

  • Rata 2: Loimaan Jäähaukat - Team Aamukurlaus 6-7

03.12.2017 - 19:30

  • Rata 1: CC KiKa - Loimaan Jäähaukat 4-7
  • Rata 2: Team Aamukurlaus - NaMi 19,96 10-4

04.12.2017 - 18:00

  • Rata 1: HHteam - Publicumin Ponnistus 4-3

04.12.2017 - 20:00

  • Rata 1: Team Lyseo - Turun Konekeskus 8-4

07.12.2017 - 17:00

  • Rata 1: CHCC Rookies - CC KiKa 6-4

10.12.2017 - 11:00

  • Rata 2: CHCC Rookies - HHteam 6-9

10.12.2017 - 13:00

  • Rata 2: HHteam - Team Vaadin 8-8

10.12.2017 - 17:00

  • Rata 1: Curliologia - Pihtilät 4-4

10.12.2017 - 19:00

  • Rata 1: Pihtilät - Turun Konekeskus 9-1
  • Rata 2: CHCC Juniors - Curliologia 3-4

11.12.2017 - 17:30

  • Rata 1: NaMi 19,96 - CC KiKa 10-4

11.12.2017 - 19:30

  • Rata 1: Publicumin Ponnistus - NaMi 19,96 2-4

17.12.2017 - 19:00

  • Rata 1: Publicumin Ponnistus - CC KiKa 5-12

07.01.2018 - 17:15

  • Rata 1: CHCC Juniors - Piispan pesä 10-2
  • Rata 2: Curliologia - Lakeuden lakaisijat 8-11

07.01.2018 - 19:15

  • Rata 1: Curliologia - Turun Konekeskus 5-4
  • Rata 2: Team Lyseo - Piispan pesä 5-5

08.01.2018 - 17:30

  • Rata 1: Loimaan Jäähaukat - Team Vaadin 3-6

08.01.2018 - 19:30

  • Rata 1: Loimaan Jäähaukat - CHCC Rookies W-L

14.01.2018 - 11:00

  • Rata 1: CHCC Rookies - Publicumin Ponnistus 9-2

14.01.2018 - 13:00

  • Rata 1: Team Vaadin - Publicumin Ponnistus 6-5

14.01.2018 - 19:15

  • Rata 1: Pihtilät - CHCC Juniors 6-4

15.01.2018 - 17:00

  • Rata 1: Liedonperän Curling - Team Lyseo 7-1

15.01.2018 - 19:00

  • Rata 1: Team Lyseo - Lakeuden lakaisijat 5-6

21.01.2018 - 10:30

  • Rata 1: NaMi 19,96 - CHCC Rookies W-L

21.01.2018 - 12:45

  • Rata 1: Team Aamukurlaus - CHCC Rookies 8-5

21.01.2018 - 17:15

  • Rata 1: Liedonperän Curling - Piispan pesä 10-3
  • Rata 2: Team Lyseo - CHCC Juniors 4-7

21.01.2018 - 19:15

  • Rata 1: Pihtilät - Team Lyseo 8-0
  • Rata 2: Lakeuden lakaisijat - Liedonperän Curling 0-10

22.01.2018 - 18:00

  • Rata 1: CC KiKa - Team Vaadin 4-11

22.01.2018 - 20:00

  • Rata 1: Team Vaadin - Team Aamukurlaus 5-6

28.01.2018 - 19:00

  • Rata 1: Loimaan Jäähaukat - Publicumin Ponnistus 14-0
  • Rata 2: Curliologia - Piispan pesä 9-5

29.01.2018 - 17:30

  • Rata 1: Team Vaadin - CHCC Rookies 11-1

29.01.2018 - 19:30

  • Rata 1: Turun Konekeskus - Liedonperän Curling 5-3

29.01.2018 - 20:00

  • Rata 2: Team Aamukurlaus - HHteam 3-8

04.02.2018 - 17:15

  • Rata 1: CHCC Juniors - Turun Konekeskus 12-2
  • Rata 2: Pihtilät - Piispan pesä 14-6

04.02.2018 - 19:15

  • Rata 1: Lakeuden lakaisijat - Piispan pesä 7-4
  • Rata 2: Team Aamukurlaus - Publicumin Ponnistus 8-3

05.02.2018 - 17:30

  • Rata 1: NaMi 19,96 - Team Vaadin 3-5

05.02.2018 - 19:30

  • Rata 1: NaMi 19,96 - HHteam 4-5

11.02.2018 - 17:15

  • Rata 1: CHCC Juniors - Liedonperän Curling 6-4
  • Rata 2: Turun Konekeskus - Piispan pesä 5-6

11.02.2018 - 19:15

  • Rata 1: CC KiKa - HHteam 2-14
  • Rata 2: Pihtilät - Liedonperän Curling 6-2

25.02.2018 - 10:00

  • Rata 1: Curliologia - Turun Konekeskus 1-14
  • Rata 2: Pihtilät - HHteam 1-6

25.02.2018 - 12:30

  • Rata 1: Team Aamukurlaus - Pihtilät 4-9

25.02.2018 - 17:15

  • Rata 1: Team Lyseo - Piispan pesä 11-4
  • Rata 2: CHCC Rookies - CC KiKa 6-3

25.02.2018 - 19:30

  • Rata 1: CC KiKa - Piispan pesä 16-2

26.02.2018 - 17:00

  • Rata 1: Loimaan Jäähaukat - CHCC Juniors 6-3

26.02.2018 - 19:15

  • Rata 1: Team Vaadin - Loimaan Jäähaukat 9-0

26.02.2018 - 20:00

  • Rata 2: Curliologia - CHCC Rookies 7-6

04.03.2018 - 14:15

  • Rata 2: Loimaan Jäähaukat - Liedonperän Curling 0-11

04.03.2018 - 16:30

  • Rata 2: Team Aamukurlaus - Loimaan Jäähaukat 5-4

04.03.2018 - 17:15

  • Rata 1: CHCC Rookies - Piispan pesä 5-2

04.03.2018 - 18:45

  • Rata 2: CHCC Juniors - Team Aamukurlaus 3-4

04.03.2018 - 19:30

  • Rata 1: Curliologia - CC KiKa 7-4

05.03.2018 - 17:15

  • Rata 1: Team Lyseo - CHCC Rookies 5-6

05.03.2018 - 19:30

  • Rata 1: NaMi 19,96 - Publicumin Ponnistus 8-3

12.03.2018 - 17:30

  • Rata 1: Liedonperän Curling - Pihtilät 3-10

12.03.2018 - 19:30

  • Rata 1: Loimaan Jäähaukat - Lakeuden lakaisijat 4-6

12.03.2018 - 20:00

  • Rata 2: Publicumin Ponnistus - CHCC Rookies 9-6

14.03.2018 - 20:00

  • Rata 1: Lakeuden lakaisijat - Team Vaadin 5-4

15.03.2018 - 17:00

  • Rata 1: Liedonperän Curling - CHCC Juniors 7-5
  • Rata 2: Turun Konekeskus - NaMi 19,96 7-4

18.03.2018 - 19:00

  • Rata 1: Team Aamukurlaus - Team Vaadin 4-6
  • Rata 2: Turun Konekeskus - Piispan pesä 6-4

19.03.2018 - 18:00

  • Rata 1: CHCC Juniors - HHteam 5-6

19.03.2018 - 20:00

  • Rata 1: CHCC Rookies - NaMi 19,96 4-4
  • Rata 2: Liedonperän Curling - HHteam 2-7

21.03.2018 - 17:30

  • Rata 1: Team Vaadin - CHCC Juniors 5-11

22.03.2018 - 17:00

  • Rata 2: Team Lyseo - NaMi 19,96 1-10

25.03.2018 - 10:00

  • Rata 1: Team Vaadin - Pihtilät 8-6

25.03.2018 - 13:00

  • Rata 2: CHCC Juniors - Pihtilät 2-9

25.03.2018 - 17:15

  • Rata 1: Curliologia - Piispan pesä 7-5
  • Rata 2: Publicumin Ponnistus - Turun Konekeskus 7-9

25.03.2018 - 19:30

  • Rata 1: Piispan pesä - Publicumin Ponnistus 9-4
  • Rata 2: Turun Konekeskus - CC KiKa 4-7

26.03.2018 - 17:00

  • Rata 1: Team Lyseo - CC KiKa 3-8

26.03.2018 - 19:15

  • Rata 2: Liedonperän Curling - Lakeuden lakaisijat 6-6

02.04.2018 - 10:00

  • Rata 1: Curliologia - NaMi 19,96 10-2
  • Rata 2: CC KiKa - Publicumin Ponnistus 8-4

02.04.2018 - 12:15

  • Rata 1: Publicumin Ponnistus - Curliologia 4-9
  • Rata 2: CC KiKa - NaMi 19,96 7-4

02.04.2018 - 14:30

  • Rata 1: Pihtilät - Lakeuden lakaisijat 4-8
  • Rata 2: Loimaan Jäähaukat - HHteam 6-5

02.04.2018 - 16:45

  • Rata 1: Lakeuden lakaisijat - CHCC Juniors 11-1
  • Rata 2: HHteam - Team Aamukurlaus 4-4

02.04.2018 - 19:00

  • Rata 1: Loimaan Jäähaukat - Pihtilät 2-9
  • Rata 2: Team Aamukurlaus - Liedonperän Curling 7-13

04.04.2018 - 18:00

  • Rata 1: Liedonperän Curling - Team Vaadin 6-5

04.04.2018 - 20:00

  • Rata 1: HHteam - Lakeuden lakaisijat 6-9

08.04.2018 - 17:00

  • Rata 2: Team Lyseo - Publicumin Ponnistus 8-4

08.04.2018 - 19:00

  • Rata 1: Turun Konekeskus - Team Lyseo 7-2

08.04.2018 - 19:15

  • Rata 2: Team Aamukurlaus - Lakeuden lakaisijat 3-6

09.04.2018 - 17:00

  • Rata 1: Piispan pesä - NaMi 19,96 5-5

09.04.2018 - 18:00

  • Rata 2: Team Vaadin - HHteam 1-7

09.04.2018 - 19:15

  • Rata 1: Curliologia - Team Lyseo 5-7

10.04.2018 - 20:00

  • Rata 2: Turun Konekeskus - CHCC Rookies 2-8

11.04.2018 - 17:00

  • Rata 1: Lakeuden lakaisijat - Pihtilät 1-7
  • Rata 2: HHteam - Liedonperän Curling 4-9

11.04.2018 - 19:15

  • Rata 1: Lakeuden lakaisijat - HHteam 10-4
  • Rata 2: Pihtilät - Liedonperän Curling 10-2