Hyvinkään paikallissarja 2017-2018

Stonesin Veljet
NimiSeura 
Orrainen, OlliHyvinkään Curling ryKapteeni
Kolmonen, RistoHyvinkään Curling ry 
Kouvo, PekkaHyvinkään Curling ry 
Ruottu, Ari-Matti 
Ruottu, MarkoHyvinkään Curling ry 
Ruottu, PaavoHyvinkään Curling ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.10.2017 11.00D-O (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 12-------12
Willi II 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
31.10.2017 20.00D-P (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 1-------1
Fiina 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.11.2017 19.00A-D (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hard Rock Team XL 8-------8
Stonesin Veljet 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.11.2017 13.00B-D (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 7-------7
Stonesin Veljet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.12.2017 17.00D-M (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 1-------1
Kojootit 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.12.2017 19.00D-G (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 10-------10
Hupaajat  1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.12.2017 18.00D-F (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 7-------7
Fipa 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.12.2017 12.00D-I (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 5-------5
Jääkausi 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.12.2017 18.00D-E (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 5-------5
Kivilaatikko-SB 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.01.2018 19.00D-K (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 3-------3
Mc Fox 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
05.01.2018 17.00D-R (Alkusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 3-------3
Hard Rock Team XO 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.01.2018 21.00D-H (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 10-------10
DGH 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.01.2018 18.00D-L (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 10-------10
Viikate 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
19.01.2018 18.00C-D (Alkusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 6-------6
Stonesin Veljet 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.02.2018 15.00D-O (Mestaruussarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 8-------8
Willi II 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.02.2018 17.00A-D (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hard Rock Team XL 7-------7
Stonesin Veljet 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
06.03.2018 20.00D-I (Mestaruussarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 6-------6
Jääkausi 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
20.03.2018 20.00B-D (Mestaruussarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 6-------6
Stonesin Veljet 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.03.2018 19.00D-P (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 6-------6
Fiina 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.04.2018 17.00D-K (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 7-------7
Mc Fox 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.04.2018 19.00D-R (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet --------L
Hard Rock Team XO --------W