X Kangasniemen syysturnaus 2016

Kierrokset
23.09.2016 10.00
  • Rata 1: CCL 1 - Fiina Curling 7-3
  • Rata 2: Curra I - Säänjärvi/PMK 4-5
  • Rata 3: JOKU - Curra Ladies 1-7
  • Rata 4: Kivekkäät - Home Team 3-6
23.09.2016 12.00
  • Rata 1: Savottaret - AC Max 3-7
  • Rata 2: AC Mix - Sennu-Hupaajat 5-8
  • Rata 3: Hard Rock Team XO - Sennut Joensuu 6-2
  • Rata 4: Hard Rock Team VIX - Curra II 6-2
  • Rata 5: Kovis - Curra III 3-3
23.09.2016 14.00
  • Rata 1: HarjaWalta - Beaver Power 4-4
  • Rata 2: Accelit - Pappilan pojat 6-7
  • Rata 3: M-Curling - STORM SPB 9-2
  • Rata 4: Rillanders - Stonehenge 5-5
  • Rata 5: Lohmaan Rolli - Curlinglasse X 7-3
23.09.2016 17.00
  • Rata 1: Curra Ladies - CCL 1 6-6
  • Rata 2: Home Team - Säänjärvi/PMK 6-3
  • Rata 3: Curra I - Kivekkäät 6-7
  • Rata 4: Fiina Curling - JOKU 13-3
23.09.2016 19.00
  • Rata 1: AC Max - Hard Rock Team VIX 1-11
  • Rata 2: Hard Rock Team XO - Sennu-Hupaajat 12-0
  • Rata 3: Curra III - AC Mix 3-3
  • Rata 4: Kovis - Savottaret 4-5
  • Rata 5: Curra II - Sennut Joensuu 9-10
23.09.2016 21.00
  • Rata 1: M-Curling - Lohmaan Rolli 6-2
  • Rata 2: Pappilan pojat - Stonehenge 1-9
  • Rata 3: HarjaWalta - Rillanders 3-5
  • Rata 4: Beaver Power - Accelit 10-2
  • Rata 5: Curlinglasse X - STORM SPB 4-4
24.09.2016 08.00
  • Rata 1: Kovis - STORM SPB 4-6
  • Rata 2: Curra I - Curra II 11-3
  • Rata 3: HarjaWalta - Curlinglasse X 10-1
  • Rata 4: Accelit - JOKU 7-3
24.09.2016 10.00
  • Rata 1: M-Curling - Home Team 6-4
  • Rata 2: Curra Ladies - Beaver Power 1-10
  • Rata 3: Hard Rock Team XO - Hard Rock Team VIX 7-3
  • Rata 4: Stonehenge - CCL 1 3-6
  • Rata 5: Rillanders - Fiina Curling 1-5
24.09.2016 12.00
  • Rata 1: Säänjärvi/PMK - Savottaret 6-2
  • Rata 2: Curra III - Kivekkäät 7-4
  • Rata 3: Sennut Joensuu - Lohmaan Rolli 9-3
  • Rata 4: AC Max - Sennu-Hupaajat 2-7
  • Rata 5: Pappilan pojat - AC Mix 8-4
24.09.2016 15.00
  • Rata 1: Curra II - JOKU 5-8
  • Rata 2: Kovis - Curlinglasse X 0-15
  • Rata 3: Curra I - Accelit 10-2
  • Rata 4: HarjaWalta - STORM SPB 4-5
24.09.2016 17.00
  • Rata 1: Home Team - Stonehenge 4-4
  • Rata 2: Hard Rock Team VIX - Fiina Curling 5-5
  • Rata 3: Beaver Power - CCL 1 5-0
  • Rata 4: M-Curling - Hard Rock Team XO 2-7
  • Rata 5: Curra Ladies - Rillanders 3-4
24.09.2016 19.00
  • Rata 1: Lohmaan Rolli - Savottaret 8-2
  • Rata 2: Sennu-Hupaajat - Kivekkäät 5-4
  • Rata 3: Curra III - Pappilan pojat 3-5
  • Rata 4: Sennut Joensuu - Säänjärvi/PMK 6-5
  • Rata 5: AC Max - AC Mix 3-7
25.09.2016 09.00
  • Rata 1: Curra Ladies - Kivekkäät 14-2
  • Rata 2: Accelit - AC Max 9-6
  • Rata 3: JOKU - Savottaret 3-10
  • Rata 4: Kovis - Curra II 7-6
25.09.2016 11.00
  • Rata 1: CCL 1 - Rillanders 5-9
  • Rata 2: Curra I - Stonehenge 7-2
  • Rata 3: Säänjärvi/PMK - Lohmaan Rolli 3-10
  • Rata 4: Curra III - HarjaWalta 2-7
  • Rata 5: Curlinglasse X - AC Mix 11-8
25.09.2016 13.00
  • Rata 1: Hard Rock Team XO - Beaver Power 7-6
  • Rata 2: Sennut Joensuu - M-Curling 6-7
  • Rata 3: Pappilan pojat - Sennu-Hupaajat 7-9
  • Rata 4: Hard Rock Team VIX - Home Team 9-6
  • Rata 5: Fiina Curling - STORM SPB 5-6