Finnish Bonspiel 2016 - Alkusarja - Pelit

22.04.2016 - 14:00

  • Rata 3: Rocks'n'Roll - HUPAAJAT 8-5
  • Rata 4: Mc Fox - Stonesin Veljet II 7-5

22.04.2016 - 15:45

  • Rata 1: 146 Rockets - Stonesin Veljet I 6-1
  • Rata 2: Jääkausi - Fipa 3-5
  • Rata 3: KL/SB - Aleksis Kivet 10-1
  • Rata 4: Kovis - HRT 3-8
  • Rata 5: Team HiroShima - Hupaajat melkeen sennut 6-4
  • Rata 6: Pingviinit - Buddies 10-1

22.04.2016 - 18:30

  • Rata 1: Otaniemen Kivittäjät - Jääkausi 5-3
  • Rata 2: Galax Sliders - Stonesin Veljet II 14-2
  • Rata 3: 146 Rockets - Fipa 2-6
  • Rata 4: Nimijoukkue - Fiina Curling 8-2
  • Rata 5: Rocks'n'Roll - CC Loimaa 2-6
  • Rata 6: Slideshow - CurlingHemmot 5-4

22.04.2016 - 20:15

  • Rata 1: Mc Fox - HRT 3-13
  • Rata 2: OHHH - KL/SB 3-10
  • Rata 3: Buddies - Hupaajat melkeen sennut 10-3
  • Rata 4: Pingviinit - Triplapoisto 5-1
  • Rata 5: Nimijoukkue - HUPAAJAT 8-1
  • Rata 6: Galax Sliders - Kovis 15-1

23.04.2016 - 08:00

  • Rata 1: CC Loimaa - Fiina Curling 8-6
  • Rata 2: Slideshow - Aleksis Kivet 8-2
  • Rata 3: Stonesin Veljet I - Otaniemen Kivittäjät 1-5
  • Rata 4: 146 Rockets - Jääkausi 9-5
  • Rata 5: OHHH - CurlingHemmot 5-2
  • Rata 6: Triplapoisto - Team HiroShima 6-4

23.04.2016 - 09:45

  • Rata 1: Rocks'n'Roll - Nimijoukkue 4-5
  • Rata 2: CC Loimaa - HUPAAJAT 5-2
  • Rata 3: Galax Sliders - Mc Fox 8-2
  • Rata 4: Buddies - Team HiroShima 5-6
  • Rata 5: Pingviinit - Hupaajat melkeen sennut 4-1
  • Rata 6: Stonesin Veljet II - HRT 3-5

23.04.2016 - 12:30

  • Rata 1: KL/SB - Slideshow 5-3
  • Rata 2: Rocks'n'Roll - Fiina Curling 5-4
  • Rata 3: Kovis - Stonesin Veljet II 2-5
  • Rata 4: CurlingHemmot - Aleksis Kivet 8-4
  • Rata 5: 146 Rockets - Otaniemen Kivittäjät 10-2
  • Rata 6: Stonesin Veljet I - Fipa 5-1

23.04.2016 - 14:15

  • Rata 1: Pingviinit - Team HiroShima 8-2
  • Rata 2: Triplapoisto - Hupaajat melkeen sennut 1-7
  • Rata 3: Nimijoukkue - CC Loimaa 4-7
  • Rata 4: OHHH - Slideshow 3-10
  • Rata 5: Galax Sliders - HRT 13-4
  • Rata 6: Fiina Curling - HUPAAJAT 7-3

23.04.2016 - 17:00

  • Rata 1: OHHH - Aleksis Kivet 18-0
  • Rata 2: Mc Fox - Kovis 4-5
  • Rata 3: Stonesin Veljet I - Jääkausi 7-5
  • Rata 4: Otaniemen Kivittäjät - Fipa 6-2
  • Rata 5: Triplapoisto - Buddies 9-1
  • Rata 6: KL/SB - CurlingHemmot 4-6