IX Kangasniemen syysturnaus 2015

Kierrokset
18.09.2015 10.00
  • Rata 1: Curra Ladies - Savottaret 7-3
  • Rata 2: Fiina Curling - JOKU 7-2
  • Rata 3: CCL 1 - Huru ukot 9-5
  • Rata 4: Trombi - Curra I 5-5
18.09.2015 12.00
  • Rata 1: Hard Rock Team K - Säänjärvi Curling 5-5
  • Rata 2: Hard Rock Team J - CurlingHemmot 5-4
  • Rata 3: M-Curling - Curra II 9-2
  • Rata 4: HHHO - Korkkin kiertäjät 6-7
18.09.2015 14.00
  • Rata 1: Accelit - Execute LA 9-4
  • Rata 2: Kalle Kustaa - Sennu-Hupaajat 2-15
  • Rata 3: Rillanders - Team Nameless 5-4
  • Rata 4: HarjaWalta - SPB.RU 3-3
18.09.2015 17.00
  • Rata 1: JOKU - Huru ukot 3-5
  • Rata 2: CCL 1 - Fiina Curling 6-2
  • Rata 3: Curra Ladies - Trombi 3-7
  • Rata 4: Curra I - Savottaret 2-5
18.09.2015 19.00
  • Rata 1: CurlingHemmot - Curra II 11-4
  • Rata 2: M-Curling - Hard Rock Team J 9-3
  • Rata 3: Korkkin kiertäjät - Säänjärvi Curling 2-7
  • Rata 4: Hard Rock Team K - HHHO 8-2
18.09.2015 21.00
  • Rata 1: Execute LA - Kalle Kustaa 9-6
  • Rata 2: Sennu-Hupaajat - Accelit 1-12
  • Rata 3: Rillanders - HarjaWalta 3-5
  • Rata 4: SPB.RU - Team Nameless 8-5
19.09.2015 08.00
  • Rata 1: Curra II - HHHO 4-8
  • Rata 2: Kalle Kustaa - JOKU 3-9
  • Rata 3: Korkkin kiertäjät - Rillanders 3-8
  • Rata 4: Curra I - Team Nameless 3-6
19.09.2015 10.00
  • Rata 1: Hard Rock Team K - HarjaWalta 6-8
  • Rata 2: Säänjärvi Curling - SPB.RU 6-6
  • Rata 3: Accelit - M-Curling 5-4
  • Rata 4: CCL 1 - Trombi 4-1
19.09.2015 12.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Hard Rock Team J 4-10
  • Rata 2: Curra Ladies - Huru ukot 4-5
  • Rata 3: CurlingHemmot - Execute LA 8-2
  • Rata 4: Savottaret - Sennu-Hupaajat 1-18
19.09.2015 15.00
  • Rata 1: Team Nameless - HHHO 4-2
  • Rata 2: Korkkin kiertäjät - Curra I 1-9
  • Rata 3: Curra II - Kalle Kustaa 4-3
  • Rata 4: Rillanders - JOKU 7-7
19.09.2015 17.00
  • Rata 1: HarjaWalta - M-Curling 5-4
  • Rata 2: Säänjärvi Curling - Trombi 5-4
  • Rata 3: SPB.RU - Hard Rock Team K 2-6
  • Rata 4: Accelit - CCL 1 3-7
19.09.2015 19.00
  • Rata 1: Hard Rock Team J - Huru ukot 3-3
  • Rata 2: Execute LA - Curra Ladies 4-8
  • Rata 3: Fiina Curling - Savottaret 5-6
  • Rata 4: Sennu-Hupaajat - CurlingHemmot 5-10
20.09.2015 09.00
  • Rata 1: Fiina Curling - HHHO 2-11
  • Rata 2: Trombi - Curra I 5-2
  • Rata 3: Curra II - Execute LA 10-3
  • Rata 4: Korkkin kiertäjät - Kalle Kustaa 4-5
20.09.2015 11.00
  • Rata 1: Curra Ladies - Savottaret 6-6
  • Rata 2: Huru ukot - Sennu-Hupaajat 2-11
  • Rata 3: M-Curling - Team Nameless 8-2
  • Rata 4: SPB.RU - JOKU 6-5
20.09.2015 13.30
  • Rata 1: Säänjärvi Curling - Rillanders 8-3
  • Rata 2: CCL 1 - HarjaWalta 5-6
  • Rata 3: Accelit - CurlingHemmot 5-8
  • Rata 4: Hard Rock Team K - Hard Rock Team J 5-3