Hyvinkään paikallissarja 2014-2015

Team HiroShima
NimiSeura 
Lehtomäki, KalleHyvinkään Curling ryKapteeni
Hirsimaa, VesaHyvinkään Curling ry 
Juntunen, PetriHyvinkään Curling ry 
Kivisilta, JussiHyvinkään Curling ry 
Salomäki, HeikkiHyvinkään Curling ry 
Ryökäs, Kari 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
20.11.2014 19.00D-E (Lohko A - Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 8-------8
HRT 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
22.11.2014 11.00A-D (Lohko A - Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Eurocks 10-------10
Team HiroShima 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.11.2014 19.00D-G (Lohko A - Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 10-------10
Kojootit 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.12.2014 19.00D-F (Lohko A - Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 4-------4
Takapesän pojat 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.12.2014 15.00C-D (Lohko A - Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fipa 6-------6
Team HiroShima 0-------0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.12.2014 17.00A-D (Lohko A - Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Eurocks 9-------9
Team HiroShima 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.01.2015 12.00B-D (Lohko A - Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 4-------4
Team HiroShima 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.01.2015 16.00D-F (Lohko A - Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 5-------5
Takapesän pojat 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.01.2015 17.00D-E (Lohko A - Kierros 2)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 9-------9
HRT 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.01.2015 19.00D-G (Lohko A - Kierros 2)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 6-------6
Kojootit 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
22.01.2015 19.00C-D (Lohko A - Kierros 2)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fipa 6-------6
Team HiroShima 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.02.2015 07.10D-P1 (Ylemmän loppusarjan lähtöpisteet)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 0-------0
Pisteautomaatti1 0-------0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.02.2015 07.10D-P1 (Ylemmän loppusarjan lähtöpisteet)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 0-------0
Pisteautomaatti1 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.02.2015 19.00D-L (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 8-------8
HSV 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.02.2015 19.00D-Q (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 9-------9
Kivilaatikko-SB 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.02.2015 19.00D-S (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 6-------6
Hupaajat 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.03.2015 17.00D-R (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 4-------4
Fiina 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
05.03.2015 19.00D-M (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 3-------3
Mc Fox 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.03.2015 20.00D-V (Ylempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 6-------6
Willi II 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.03.2015 15.00B-D (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 6-------6
Team HiroShima 13-------13
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
19.03.2015 19.00C-D (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fipa 0-------0
Team HiroShima 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.03.2015 17.00D-I (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 14-------14
StonesinVeljet 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
22.03.2015 17.00A-D (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Eurocks 1-------1
Team HiroShima 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.03.2015 19.00D-K (Ylempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 2-------2
Rocks'n'Roll 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
08.04.2015 19.00Uusinta kolmannesta sijasta (Ylempi loppusarja - Mitalipelit)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 7-------7
Rocks'n'Roll 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.04.2015 12.00Välierä (Ylempi loppusarja - Mitalipelit)2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
StonesinVeljet 7-------7
Team HiroShima 2-------2