Lohjan paikallissarja 2013-2014

Kierrokset
21.10.2013 18.00
  • Rata 1: Colccapojat - Uccelit 1-8
21.10.2013 20.00
  • Rata 1: Curling Ladies - Rapakuusikko 2-8
23.10.2013 18.00
  • Rata 1: SCC Kiila - CHCC 12-1
23.10.2013 20.00
  • Rata 1: Rapakuusikko - Uccelit 6-6
28.10.2013 18.00
  • Rata 1: Uccelit - SCC Kiila 8-3
28.10.2013 20.00
  • Rata 1: Curling Ladies - Colccapojat 5-7
05.11.2013 18.00
  • Rata 1: Rapakuusikko - SCC Kiila 9-4
05.11.2013 20.00
  • Rata 1: Rapakuusikko - Colccapojat 5-2
11.11.2013 18.00
  • Rata 1: Uccelit - Curling Ladies 7-2
11.11.2013 20.00
  • Rata 1: Colccapojat - SCC Kiila 6-5
18.11.2013 18.00
  • Rata 1: Curling Ladies - CHCC 8-3
18.11.2013 20.00
  • Rata 1: CHCC - Colccapojat 8-5
25.11.2013 18.00
  • Rata 1: Curling Ladies - SCC Kiila 6-9
25.11.2013 20.00
  • Rata 1: CHCC - Uccelit 3-5
27.01.2014 18.00
  • Rata 1: Uccelit - Colccapojat 5-8
27.01.2014 20.00
  • Rata 1: Rapakuusikko - Curling Ladies 9-1
29.01.2014 18.00
  • Rata 1: Colccapojat - Curling Ladies 8-4
29.01.2014 20.00
  • Rata 1: CHCC - Rapakuusikko 4-2
03.02.2014 18.00
  • Rata 1: SCC Kiila - Uccelit 3-5
03.02.2014 20.00
  • Rata 1: Rapakuusikko - CHCC 5-4
10.02.2014 18.00
  • Rata 1: SCC Kiila - Rapakuusikko 2-5
10.02.2014 20.00
  • Rata 1: CHCC - Colccapojat 1-8
12.02.2014 18.00
  • Rata 1: Curling Ladies - Uccelit 4-9
12.02.2014 20.00
  • Rata 1: CHCC - SCC Kiila 6-8
19.02.2014 18.00
  • Rata 1: CHCC - Curling Ladies 7-3
19.02.2014 20.00
  • Rata 1: Rapakuusikko - Colccapojat 7-0
24.02.2014 18.00
  • Rata 1: Curling Ladies - SCC Kiila 4-7
24.02.2014 20.00
  • Rata 1: Uccelit - Rapakuusikko 3-6
26.02.2014 18.00
  • Rata 1: Colccapojat - SCC Kiila 4-13
26.02.2014 20.00
  • Rata 1: CHCC - Uccelit 5-4
03.03.2014 18.00
  • Rata 1: Rapakuusikko - Uccelit 12-4
05.03.2014 18.00
  • Rata 1: SCC Kiila - Colccapojat 10-7
10.03.2014 18.00
  • Rata 1: SCC Kiila - Uccelit 0-5
17.03.2014 18.00
  • Rata 1: SCC Kiila - Colccapojat 10-5
19.03.2014 18.00
  • Rata 1: Rapakuusikko - Uccelit 7-4