Joensuun paikallissarja 2012-2013

Kierrokset
26.11.2012 17.15
  • Rata 1: 5K - JoenFlikat 10-1
  • Rata 1: 5K - Abloy 8-9
  • Rata 1: 5K - Rillanders 6-3
  • Rata 1: 5K - Nännimestarit 12-3
  • Rata 1: Alboys - X-Peto 1-10
  • Rata 1: Alboys - KK-Team 9-5
  • Rata 1: Alboys - Abloy 9-6
  • Rata 1: Alboys - Rillanders 10-2
  • Rata 1: Alboys - Nännimestarit 10-4
  • Rata 1: X-Peto - JoenFlikat 6-6
  • Rata 1: X-Peto - KK-Team 5-2
  • Rata 1: X-Peto - Secot 5-4
  • Rata 1: JoenFlikat - KK-Team 7-6
  • Rata 1: JoenFlikat - Secot 9-3
  • Rata 1: JoenFlikat - Abloy 6-5
  • Rata 1: JoenFlikat - Nännimestarit 10-3
  • Rata 1: KK-Team - Rillanders 2-6
  • Rata 1: Secot - Abloy 8-5
  • Rata 1: Secot - Rillanders 4-7
  • Rata 1: Rillanders - Nännimestarit 2-8
29.11.2012 17.15
  • Rata 1: 5K - KK-Team 7-1
  • Rata 1: Rillanders - X-Peto 7-2
  • Rata 1: Nännimestarit - Secot 6-7
05.12.2012 17.15
  • Rata 1: 5K - Secot 8-3
  • Rata 1: JoenFlikat - Rillanders 5-6
  • Rata 1: Nännimestarit - X-Peto 4-7
  • Rata 1: KK-Team - Secot 7-6
11.12.2012 17.15
  • Rata 1: 5K - X-Peto 9-8
16.12.2012 17.15
  • Rata 1: Secot - Alboys 7-3
  • Rata 1: Abloy - KK-Team 0-9
  • Rata 1: Abloy - Rillanders 3-6
  • Rata 1: KK-Team - Nännimestarit 7-5
  • Rata 1: 5K - Rillanders 6-8
21.12.2012 17.15
  • Rata 1: Alboys - JoenFlikat 5-10
  • Rata 1: Alboys - Nännimestarit 9-6
  • Rata 1: X-Peto - Nännimestarit 10-3
  • Rata 1: KK-Team - Secot 4-5
  • Rata 1: Secot - Abloy 9-2
06.01.2013 17.15
  • Rata 1: 5K - Nännimestarit 8-5
  • Rata 1: Alboys - Rillanders 3-4
  • Rata 1: X-Peto - KK-Team 10-6
  • Rata 1: Rillanders - Secot 8-5
15.01.2013 17.15
  • Rata 1: 5K - Alboys 7-4
  • Rata 1: JoenFlikat - Abloy 5-4
16.01.2013 17.15
  • Rata 1: X-Peto - Abloy 10-11
  • Rata 1: 5K - JoenFlikat 8-4
  • Rata 1: Alboys - Abloy 5-7
  • Rata 1: X-Peto - Secot 2-6
  • Rata 1: JoenFlikat - Secot 8-1
  • Rata 1: JoenFlikat - Nännimestarit 7-2
  • Rata 1: KK-Team - Abloy 7-6
27.01.2013 17.15
  • Rata 1: Abloy - Nännimestarit 6-9
  • Rata 1: 5K - X-Peto 0-8
  • Rata 1: 5K - Secot 7-3
  • Rata 1: 5K - Abloy 10-3
  • Rata 1: Alboys - X-Peto 2-4
  • Rata 1: Alboys - KK-Team 3-10
  • Rata 1: X-Peto - Rillanders 6-3
  • Rata 1: JoenFlikat - KK-Team 5-8
  • Rata 1: JoenFlikat - Rillanders 3-6
  • Rata 1: Secot - Nännimestarit 6-7
29.01.2013 17.15
  • Rata 1: 5K - KK-Team 5-6
  • Rata 1: Alboys - JoenFlikat 2-10
  • Rata 1: Abloy - Nännimestarit 5-7
03.02.2013 17.15
  • Rata 1: X-Peto - Abloy 5-6
  • Rata 1: X-Peto - 5K 4-4
  • Rata 1: KK-Team - Nännimestarit 10-9
21.02.2013 17.15
  • Rata 1: Secot - Alboys 10-1
  • Rata 1: Rillanders - KK-Team 6-7
  • Rata 1: Rillanders - Abloy 9-1
  • Rata 1: Rillanders - Nännimestarit 6-5
  • Rata 1: 5K - Alboys 7-3
  • Rata 1: Alboys - Nännimestarit 8-3
  • Rata 1: Rillanders - Secot 6-5
  • Rata 1: Alboys - X-Peto 7-5
  • Rata 1: X-Peto - KK-Team 1-7
  • Rata 1: KK-Team - Secot 10-8
28.02.2013 17.15
  • Rata 1: X-Peto - JoenFlikat 10-2
  • Rata 1: Abloy - 5K 11-3
  • Rata 1: Alboys - KK-Team 8-6
  • Rata 1: Alboys - Abloy 6-4
  • Rata 1: X-Peto - JoenFlikat 6-6
  • Rata 1: X-Peto - Secot 12-8
  • Rata 1: JoenFlikat - Secot 9-5
  • Rata 1: JoenFlikat - Abloy 6-6
  • Rata 1: JoenFlikat - Nännimestarit 9-3
  • Rata 1: KK-Team - Abloy 8-2
  • Rata 1: Abloy - Nännimestarit 3-6
03.03.2013 17.15
  • Rata 1: 5K - Alboys 8-3
10.03.2013 17.15
  • Rata 1: 5K - Rillanders 12-3
  • Rata 1: 5K - Nännimestarit 10-0
  • Rata 1: Alboys - JoenFlikat 7-9
  • Rata 1: JoenFlikat - KK-Team 4-4
13.03.2013 17.15
  • Rata 1: 5K - Secot 9-2
  • Rata 1: Alboys - Secot 4-8
  • Rata 1: X-Peto - Nännimestarit 4-6
  • Rata 1: JoenFlikat - Rillanders 1-5
  • Rata 1: KK-Team - Nännimestarit 9-4
17.03.2013 17.15
  • Rata 1: 5K - KK-Team 8-2
  • Rata 1: Secot - Abloy 11-3
  • Rata 1: Secot - Nännimestarit 7-7
  • Rata 1: Rillanders - KK-Team 5-4
  • Rata 1: Rillanders - Nännimestarit 10-2
18.03.2013 17.15
  • Rata 1: Rillanders - Alboys 3-6
21.03.2013 17.15
  • Rata 1: 5K - JoenFlikat 6-6
  • Rata 1: X-Peto - Rillanders 4-5
  • Rata 1: Rillanders - Abloy 6-3
01.04.2013 17.15
  • Rata 1: X-Peto - Abloy 4-7
06.06.2013 17.15
  • Rata 1: 5K - Rillanders 10-5
  • Rata 1: JoenFlikat - KK-Team 8-9
  • Rata 1: Rillanders - KK-Team 10-5
  • Rata 1: 5K - Rillanders 5-4
  • Rata 1: JoenFlikat - KK-Team 3-5