Lohjan paikallissarja 2012-2013 - Pelit

01.10.2012 - 17:00

  • Rata 1: Team Oktettipoisto - Sekalainen Seurakunta 5-7

01.10.2012 - 18:45

  • Rata 1: Hurlicurling - Liukumiinat 1-4

01.10.2012 - 20:30

  • Rata 1: Colccapojat - Fortum Inkoo 11-2

02.10.2012 - 17:00

  • Rata 1: CC Kivenpyörittäjät - Ucc.Elit 3-7

02.10.2012 - 18:45

  • Rata 1: Copper Hill CC - SCC Kiila 8-5

02.10.2012 - 20:30

  • Rata 1: Copper Hill CC - CL & CL 7-4

08.10.2012 - 17:00

  • Rata 1: M-Curling - Saviruukut 5-2

08.10.2012 - 20:30

  • Rata 1: Sekalainen Seurakunta - SCC Kiila 9-1

09.10.2012 - 17:00

  • Rata 1: Ucc.Elit - Copper Hill CC 4-4

09.10.2012 - 18:45

  • Rata 1: Copper Hill CC - CC Harjalinnut 8-4

09.10.2012 - 20:30

  • Rata 1: CC Harjalinnut - Fortum Inkoo 6-4

11.10.2012 - 20:00

  • Rata 1: Colccapojat - Liukumiinat 4-2

15.10.2012 - 17:00

  • Rata 1: Hurlicurling - CC Kivenpyörittäjät 5-5

15.10.2012 - 18:45

  • Rata 1: CL & CL - M-Curling 2-6

15.10.2012 - 20:30

  • Rata 1: Team Oktettipoisto - Colccapojat 3-9

16.10.2012 - 17:00

  • Rata 1: Hurlicurling - Copper Hill CC 4-4

16.10.2012 - 18:45

  • Rata 1: Copper Hill CC - Sekalainen Seurakunta 1-11

16.10.2012 - 20:30

  • Rata 1: SCC Kiila - Ucc.Elit 4-2

22.10.2012 - 17:00

  • Rata 1: Saviruukut - Fortum Inkoo 4-3

22.10.2012 - 18:45

  • Rata 1: CC Harjalinnut - Ucc.Elit 2-6

22.10.2012 - 20:30

  • Rata 1: Colccapojat - CC Harjalinnut 8-2

23.10.2012 - 17:00

  • Rata 1: Sekalainen Seurakunta - CL & CL 9-4

23.10.2012 - 18:45

  • Rata 1: CC Kivenpyörittäjät - Team Oktettipoisto 1-5

23.10.2012 - 20:30

  • Rata 1: Liukumiinat - M-Curling 4-3

29.10.2012 - 18:45

  • Rata 1: Copper Hill CC - Fortum Inkoo 4-2

29.10.2012 - 20:30

  • Rata 1: SCC Kiila - Colccapojat 8-3

30.10.2012 - 17:00

  • Rata 1: CL & CL - Team Oktettipoisto 2-4

30.10.2012 - 18:45

  • Rata 1: M-Curling - CC Harjalinnut 4-4

30.10.2012 - 20:30

  • Rata 1: CC Harjalinnut - CC Kivenpyörittäjät 4-4

05.11.2012 - 17:00

  • Rata 1: Hurlicurling - Colccapojat 4-6

05.11.2012 - 20:30

  • Rata 1: Fortum Inkoo - SCC Kiila 6-2

06.11.2012 - 18:45

  • Rata 1: Saviruukut - Sekalainen Seurakunta 7-5

06.11.2012 - 20:30

  • Rata 1: Team Oktettipoisto - M-Curling 4-3

13.11.2012 - 18:45

  • Rata 1: Colccapojat - CL & CL 6-4

19.11.2012 - 18:45

  • Rata 1: Fortum Inkoo - Team Oktettipoisto 7-6

19.11.2012 - 20:30

  • Rata 1: CC Kivenpyörittäjät - Saviruukut 2-5

20.11.2012 - 18:45

  • Rata 1: CL & CL - SCC Kiila 6-3

20.11.2012 - 20:30

  • Rata 1: Liukumiinat - Fortum Inkoo 9-4

03.12.2012 - 18:45

  • Rata 1: Liukumiinat - CC Kivenpyörittäjät 2-6

03.12.2012 - 20:30

  • Rata 1: Ucc.Elit - Liukumiinat 3-4

17.12.2012 - 17:00

  • Rata 1: SCC Kiila - CC Harjalinnut 4-8

17.12.2012 - 18:45

  • Rata 1: CC Harjalinnut - Hurlicurling 4-3

18.12.2012 - 19:00

  • Rata 1: Sekalainen Seurakunta - Ucc.Elit 3-4

15.01.2013 - 18:45

  • Rata 1: Hurlicurling - Saviruukut 2-7

15.01.2013 - 20:30

  • Rata 1: CC Kivenpyörittäjät - CL & CL 10-5

22.01.2013 - 17:00

  • Rata 1: Team Oktettipoisto - Ucc.Elit 4-7

22.01.2013 - 20:30

  • Rata 1: Fortum Inkoo - Sekalainen Seurakunta 3-5

28.01.2013 - 17:00

  • Rata 1: Copper Hill CC - Colccapojat 3-4

28.01.2013 - 18:45

  • Rata 1: Colccapojat - Saviruukut 3-5

28.01.2013 - 20:30

  • Rata 1: Saviruukut - Copper Hill CC 3-6

29.01.2013 - 17:00

  • Rata 1: Fortum Inkoo - CC Kivenpyörittäjät 4-7

29.01.2013 - 18:45

  • Rata 1: CC Harjalinnut - Team Oktettipoisto 4-7

29.01.2013 - 20:30

  • Rata 1: Liukumiinat - CC Harjalinnut 2-7

05.02.2013 - 17:00

  • Rata 1: Saviruukut - CL & CL 2-7

05.02.2013 - 18:45

  • Rata 1: Sekalainen Seurakunta - Colccapojat 3-7

05.02.2013 - 20:30

  • Rata 1: Ucc.Elit - Hurlicurling 12-4

11.02.2013 - 18:45

  • Rata 1: SCC Kiila - Saviruukut 2-10

11.02.2013 - 20:30

  • Rata 1: M-Curling - Fortum Inkoo 5-3

12.02.2013 - 18:45

  • Rata 1: Copper Hill CC - CC Kivenpyörittäjät 6-0

12.02.2013 - 20:30

  • Rata 1: Colccapojat - Ucc.Elit 0-9

18.02.2013 - 17:00

  • Rata 1: Hurlicurling - Fortum Inkoo 3-6

18.02.2013 - 18:45

  • Rata 1: Team Oktettipoisto - SCC Kiila 8-3

18.02.2013 - 20:30

  • Rata 1: CL & CL - Liukumiinat 3-9

19.02.2013 - 17:00

  • Rata 1: Ucc.Elit - Saviruukut 9-1

19.02.2013 - 18:45

  • Rata 1: Hurlicurling - CL & CL 2-8

19.02.2013 - 20:30

  • Rata 1: CC Kivenpyörittäjät - Sekalainen Seurakunta 6-3

25.02.2013 - 17:00

  • Rata 1: M-Curling - SCC Kiila 13-0

25.02.2013 - 18:45

  • Rata 1: Fortum Inkoo - Ucc.Elit 4-9

25.02.2013 - 20:30

  • Rata 1: Team Oktettipoisto - Hurlicurling 10-0

26.02.2013 - 18:45

  • Rata 1: CC Harjalinnut - Saviruukut 6-4

26.02.2013 - 20:30

  • Rata 1: Colccapojat - CC Kivenpyörittäjät 3-5

04.03.2013 - 17:00

  • Rata 1: Team Oktettipoisto - Copper Hill CC 4-2

04.03.2013 - 18:45

  • Rata 1: Liukumiinat - Copper Hill CC 3-3

04.03.2013 - 20:30

  • Rata 1: M-Curling - Colccapojat 6-4

05.03.2013 - 17:00

  • Rata 1: Fortum Inkoo - CL & CL 1-8

05.03.2013 - 20:30

  • Rata 1: Sekalainen Seurakunta - Hurlicurling 5-4

06.03.2013 - 17:00

  • Rata 1: Copper Hill CC - M-Curling 3-5

06.03.2013 - 18:45

  • Rata 1: Liukumiinat - Saviruukut 7-0

06.03.2013 - 20:30

  • Rata 1: Sekalainen Seurakunta - Liukumiinat 4-5

10.03.2013 - 18:00

  • Rata 1: M-Curling - Sekalainen Seurakunta 0-6

11.03.2013 - 17:00

  • Rata 1: CC Kivenpyörittäjät - SCC Kiila 3-3

11.03.2013 - 18:45

  • Rata 1: Ucc.Elit - M-Curling 5-2

11.03.2013 - 20:30

  • Rata 1: Team Oktettipoisto - Saviruukut 4-6

12.03.2013 - 17:00

  • Rata 1: CC Harjalinnut - Sekalainen Seurakunta 6-0

12.03.2013 - 18:45

  • Rata 1: CC Harjalinnut - CL & CL 7-4

12.03.2013 - 20:30

  • Rata 1: Hurlicurling - M-Curling 4-6

13.03.2013 - 18:45

  • Rata 1: Liukumiinat - SCC Kiila 7-5

13.03.2013 - 20:30

  • Rata 1: Liukumiinat - Team Oktettipoisto 4-8

18.03.2013 - 17:00

  • Rata 1: M-Curling - CC Kivenpyörittäjät 2-5

18.03.2013 - 18:45

  • Rata 1: SCC Kiila - Hurlicurling 7-4

18.03.2013 - 20:30

  • Rata 1: CL & CL - Ucc.Elit 7-4

19.03.2013 - 17:00

  • Rata 1: CC Harjalinnut - Copper Hill CC 8-3

20.03.2013 - 18:00

  • Rata 1: Colccapojat - Team Oktettipoisto 5-7

25.03.2013 - 18:00

  • Rata 1: Ucc.Elit - CC Harjalinnut 5-3

26.03.2013 - 18:00

  • Rata 1: Liukumiinat - Team Oktettipoisto 9-1

07.04.2013 - 10:00

  • Rata 1: CC Harjalinnut - Team Oktettipoisto 8-5

07.04.2013 - 13:30

  • Rata 1: Ucc.Elit - Liukumiinat 9-3