Leppävirran kesäturnaus 2011

Kierrokset
17.06.2011 10.00
  • Rata 1: Tallinn Cup 2011 - KIKE 12-2
  • Rata 2: Team Belarus - Savottaret 7-3
  • Rata 3: DCT - Kangasniemi 5-3
  • Rata 4: After Fifty - P&P 3-3
17.06.2011 12.00
  • Rata 1: Team Medved - AC Aalto 10-5
  • Rata 2: The Uniques - Savenvalajat 6-5
  • Rata 3: Team Loimaa - Team Nekrasova 8-4
  • Rata 4: VHCC - CURRA II 5-6
  • Rata 5: Team PRG - CurlingLasse 7-2
17.06.2011 14.00
  • Rata 1: Team Bobrov - Team Ruottu 6-5
  • Rata 2: SRB.RU - Ranua Ladies 8-2
  • Rata 3: Loser Done - CC Loimaa 4-2
  • Rata 4: VHCC Farm - Oulun Huiput 4-4
  • Rata 5: CURRA I - AC Jokela 9-2
17.06.2011 16.00
  • Rata 1: Tallinn Cup 2011 - DCT 6-4
  • Rata 2: Team Belarus - After Fifty 1-8
  • Rata 3: Savottaret - P&P 1-6
  • Rata 4: Kangasniemi - KIKE 7-7
17.06.2011 18.00
  • Rata 1: Team Loimaa - Team Medved 2-6
  • Rata 2: Team PRG - CURRA II 6-7
  • Rata 3: The Uniques - VHCC 13-0
  • Rata 4: Savenvalajat - AC Aalto 7-7
  • Rata 5: Team Nekrasova - CurlingLasse 7-3
17.06.2011 20.00
  • Rata 1: CURRA I - SRB.RU 5-6
  • Rata 2: Loser Done - Team Bobrov 4-8
  • Rata 3: VHCC Farm - Team Ruottu 7-2
  • Rata 4: Oulun Huiput - CC Loimaa 7-1
  • Rata 5: Ranua Ladies - AC Jokela 11-1
18.06.2011 08.00
  • Rata 1: KIKE - Team Ruottu 3-6
  • Rata 2: Kangasniemi - CurlingLasse 4-5
  • Rata 3: Savottaret - VHCC 4-9
  • Rata 4: CC Loimaa - AC Jokela 7-3
18.06.2011 10.00
  • Rata 1: The Uniques - Team Medved 4-9
  • Rata 2: Tallinn Cup 2011 - Team Bobrov 1-9
  • Rata 3: CURRA II - SRB.RU 4-10
  • Rata 4: After Fifty - Oulun Huiput 8-2
  • Rata 5: VHCC Farm - P&P 3-7
18.06.2011 12.00
  • Rata 1: CURRA I - Team PRG 5-3
  • Rata 2: Ranua Ladies - Loser Done 2-13
  • Rata 3: Team Nekrasova - DCT 3-4
  • Rata 4: Team Loimaa - Savenvalajat 8-2
  • Rata 5: Team Belarus - AC Aalto 5-11
18.06.2011 14.00
  • Rata 1: Team Ruottu - CC Loimaa 7-4
  • Rata 2: CurlingLasse - VHCC 3-13
  • Rata 3: Kangasniemi - Savottaret 4-7
  • Rata 4: KIKE - AC Jokela 8-6
18.06.2011 16.00
  • Rata 1: Team Medved - Team Bobrov 5-11
  • Rata 2: SRB.RU - After Fifty 4-2
  • Rata 3: P&P - The Uniques 3-4
  • Rata 4: CURRA II - VHCC Farm 8-3
  • Rata 5: Tallinn Cup 2011 - Oulun Huiput 9-3
18.06.2011 18.00
  • Rata 1: Loser Done - CURRA I 3-9
  • Rata 2: Team Loimaa - DCT 8-4
  • Rata 3: AC Aalto - Team PRG 4-5
  • Rata 4: Team Nekrasova - Ranua Ladies 5-5
  • Rata 5: Team Belarus - Savenvalajat 2-5
19.06.2011 09.00
  • Rata 1: Ranua Ladies - VHCC Farm 6-7
  • Rata 2: Savottaret - CurlingLasse 5-8
  • Rata 3: CC Loimaa - Team Belarus 9-1
  • Rata 4: Kangasniemi - AC Jokela 7-5
19.06.2011 11.00
  • Rata 1: Loser Done - Team Ruottu 1-11
  • Rata 2: Team PRG - DCT 4-5
  • Rata 3: VHCC - AC Aalto 8-3
  • Rata 4: KIKE - Team Nekrasova 5-9
  • Rata 5: Savenvalajat - Oulun Huiput 2-12
19.06.2011 13.00
  • Rata 1: Team Bobrov - SRB.RU 4-2
  • Rata 2: Team Medved - CURRA I 10-0
  • Rata 3: Tallinn Cup 2011 - The Uniques 4-7
  • Rata 4: Team Loimaa - P&P 2-5
  • Rata 5: CURRA II - After Fifty 4-7