Länsi-Suomen liiga 2023-2024 - Pelit

18.10.2023 - 18:00

  • Rata 1: KiKa / CHCC - Konekeskus / CHCC 4-5

07.11.2023 - 19:00

  • Rata 1: Äikiä / CHCC - Konekeskus / CHCC 8-9

14.11.2023 - 18:00

  • Rata 1: Äikiä / CHCC - KiKa / CHCC 10-2
  • Rata 2: Kivikopla /CHCC - RiTu / CHCC 8-5

28.11.2023 - 18:00

  • Rata 1: KiKa / CHCC - Järvinen / CHCC 2-10

30.11.2023 - 17:00

  • Rata 1: Konekeskus / CHCC - Kivikopla /CHCC 4-5

02.12.2023 - 09:00

  • Rata 1: KPK / CHCC - KiKa / CHCC 8-7
  • Rata 2: Kivikopla /CHCC - Järvinen / CHCC 13-0

12.12.2023 - 18:00

  • Rata 1: Äikiä / CHCC - Kivikopla /CHCC 9-1
  • Rata 2: KPK / CHCC - Järvinen / CHCC 6-6

02.01.2024 - 17:30

  • Rata 1: Äikiä / CHCC - KPK / CHCC 11-2

16.01.2024 - 17:30

  • Rata 1: Kivikopla /CHCC - KPK / CHCC 4-10

11.02.2024 - 09:00

  • Rata 1: RiTu / CHCC - Äikiä / CHCC 7-5

25.02.2024 - 10:00

  • Rata 1: TaCu /Tampere - Konekeskus / CHCC 5-8
  • Rata 2: Ice Cubes /Tampere-Lohja - KPK / CHCC 6-6

25.02.2024 - 13:30

  • Rata 1: KPK / CHCC - TaCu /Tampere 3-7
  • Rata 2: Konekeskus / CHCC - Ice Cubes /Tampere-Lohja 4-11

02.03.2024 - 10:00

  • Rata 1: Ice Cubes /Tampere-Lohja - RiTu / CHCC 2-11
  • Rata 2: Äikiä / CHCC - Team Vesamo /CHCC-Harjavalta 4-5

02.03.2024 - 13:30

  • Rata 1: Järvinen / CHCC - Team Vesamo /CHCC-Harjavalta 5-5
  • Rata 2: Äikiä / CHCC - Ice Cubes /Tampere-Lohja 12-8

03.03.2024 - 16:15

  • Rata 2: Järvinen / CHCC - RiTu / CHCC 2-7

09.03.2024 - 08:00

  • Rata 1: Konekeskus / CHCC - KPK / CHCC 8-5

14.03.2024 - 18:00

  • Rata 1: Äikiä / CHCC - Järvinen / CHCC 2-7

16.03.2024 - 10:00

  • Rata 1: Ice Cubes /Tampere-Lohja - Kivikopla /CHCC 3-17

16.03.2024 - 13:30

  • Rata 2: KiKa / CHCC - Ice Cubes /Tampere-Lohja 5-5

17.03.2024 - 10:00

  • Rata 1: Ice Cubes /Tampere-Lohja - Team Vesamo /CHCC-Harjavalta 6-6
  • Rata 2: TaCu /Tampere - Järvinen / CHCC 8-4

17.03.2024 - 13:30

  • Rata 1: Järvinen / CHCC - Ice Cubes /Tampere-Lohja 7-4
  • Rata 2: Team Vesamo /CHCC-Harjavalta - TaCu /Tampere 5-7

21.03.2024 - 15:30

  • Rata 1: Konekeskus / CHCC - Team Vesamo /CHCC-Harjavalta 6-13

21.03.2024 - 18:30

  • Rata 1: KPK / CHCC - Team Vesamo /CHCC-Harjavalta 5-4

26.03.2024 - 18:00

  • Rata 2: KPK / CHCC - RiTu / CHCC 7-4

27.03.2024 - 16:30

  • Rata 1: TaCu /Tampere - Ice Cubes /Tampere-Lohja 11-9

30.03.2024 - 10:00

  • Rata 1: Kivikopla /CHCC - TaCu /Tampere 4-6

30.03.2024 - 13:30

  • Rata 1: TaCu /Tampere - Äikiä / CHCC 6-6

31.03.2024 - 10:00

  • Rata 1: RiTu / CHCC - TaCu /Tampere 2-11
  • Rata 2: KiKa / CHCC - Team Vesamo /CHCC-Harjavalta 7-6

31.03.2024 - 13:30

  • Rata 1: TaCu /Tampere - KiKa / CHCC 5-8
  • Rata 2: Team Vesamo /CHCC-Harjavalta - RiTu / CHCC 3-12

02.04.2024 - 18:00

  • Rata 1: Järvinen / CHCC - Konekeskus / CHCC 6-4

02.04.2024 - 18:30

  • Rata 2: Team Vesamo /CHCC-Harjavalta - Kivikopla /CHCC 7-6

05.04.2024 - 19:30

  • Rata 1: KiKa / CHCC - RiTu / CHCC 5-5

10.04.2024 - 17:30

  • Rata 1: Konekeskus / CHCC - RiTu / CHCC 5-10

02.05.2024 - 18:00

  • Rata 2: KiKa / CHCC - Kivikopla /CHCC 7-4

04.05.2024 - 10:00

  • Rata 1: TaCu /Tampere - KPK / CHCC 6-4
  • Rata 2: RiTu / CHCC - Järvinen / CHCC 4-6

04.05.2024 - 13:30

  • Rata 1: KPK / CHCC - RiTu / CHCC 2-8
  • Rata 2: TaCu /Tampere - Järvinen / CHCC 8-2