Länsi-Suomen liiga 2009-2010 - Pelit

10.10.2009 - 18:15

  • Rata 1: Äikiä/Copper Hill CC - Lindholm/Copper Hill CC 7-3

01.11.2009 - 09:00

  • Rata 1: Tiuttu/Huittinen - Jalonen/Loimaa CC 3-6
  • Rata 2: Rämö/Huittinen - Matarmaa/Loimaa CC 6-7
  • Rata 3: Runnari/Huittinen - Kosonen/LSC 2-9

01.11.2009 - 10:45

  • Rata 1: Lindholm/Copper Hill CC - Matarmaa/Loimaa CC 2-11
  • Rata 2: Kosonen/LSC - Jalonen/Loimaa CC 5-9
  • Rata 3: Tiuttu/Huittinen - Gregorwich/LSC 6-2

01.11.2009 - 12:30

  • Rata 1: Kosonen/LSC - Lindholm/Copper Hill CC 6-7
  • Rata 2: Runnari/Huittinen - Gregorwich/LSC 7-6
  • Rata 3: Rämö/Huittinen - Jalonen/Loimaa CC 4-8

01.11.2009 - 14:15

  • Rata 1: Rämö/Huittinen - Gregorwich/LSC 1-7
  • Rata 2: Tiuttu/Huittinen - Lindholm/Copper Hill CC 3-4
  • Rata 3: Runnari/Huittinen - Matarmaa/Loimaa CC 3-8

21.11.2009 - 09:00

  • Rata 1: Jalonen/Loimaa CC - Syrjälä/CC Auranmaa 4-5
  • Rata 2: Runnari/Huittinen - Äikiä/Copper Hill CC 3-9
  • Rata 3: Tiuttu/Huittinen - Matarmaa/Loimaa CC 3-6
  • Rata 4: Huru-Ukot/Loimaa CC - Kosonen/LSC 1-6

21.11.2009 - 10:50

  • Rata 1: Runnari/Huittinen - Huru-Ukot/Loimaa CC 0-10
  • Rata 2: Matarmaa/Loimaa CC - Kosonen/LSC 5-4
  • Rata 3: Jalonen/Loimaa CC - Äikiä/Copper Hill CC 6-2
  • Rata 4: Tiuttu/Huittinen - Syrjälä/CC Auranmaa 1-10

21.11.2009 - 12:40

  • Rata 1: Matarmaa/Loimaa CC - Äikiä/Copper Hill CC 6-4
  • Rata 2: Tiuttu/Huittinen - Huru-Ukot/Loimaa CC 9-2
  • Rata 3: Kosonen/LSC - Syrjälä/CC Auranmaa 7-3
  • Rata 4: Runnari/Huittinen - Jalonen/Loimaa CC 2-5

28.11.2009 - 14:30

  • Rata 2: Kosonen/LSC - Gregorwich/LSC 2-9

28.11.2009 - 18:15

  • Rata 1: Reunanen/Copper Hill CC - Huru-Ukot/Loimaa CC 5-3
  • Rata 2: Lindholm/Copper Hill CC - Runnari/Huittinen 4-4

28.11.2009 - 20:00

  • Rata 2: Äikiä/Copper Hill CC - Huru-Ukot/Loimaa CC 5-8
  • Rata 3: Reunanen/Copper Hill CC - Runnari/Huittinen 8-5

02.01.2010 - 09:15

  • Rata 3: Lindholm/Copper Hill CC - Reunanen/Copper Hill CC 4-7

02.01.2010 - 10:45

  • Rata 1: Reunanen/Copper Hill CC - Äikiä/Copper Hill CC 2-10

09.01.2010 - 14:00

  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa CC - Gregorwich/LSC 4-5

09.01.2010 - 16:00

  • Rata 1: Matarmaa/Loimaa CC - Gregorwich/LSC 4-5

09.01.2010 - 18:00

  • Rata 1: Jalonen/Loimaa CC - Gregorwich/LSC 9-2

10.01.2010 - 09:00

  • Rata 2: Syrjälä/CC Auranmaa - Huru-Ukot/Loimaa CC 2-5
  • Rata 3: Rämö/Huittinen - Reunanen/Copper Hill CC 1-12

10.01.2010 - 10:50

  • Rata 1: Lindholm/Copper Hill CC - Huru-Ukot/Loimaa CC 3-3
  • Rata 2: Jalonen/Loimaa CC - Reunanen/Copper Hill CC 3-7
  • Rata 3: Syrjälä/CC Auranmaa - Rämö/Huittinen 1-6

10.01.2010 - 12:40

  • Rata 1: Syrjälä/CC Auranmaa - Reunanen/Copper Hill CC 1-11
  • Rata 2: Rämö/Huittinen - Huru-Ukot/Loimaa CC 2-8
  • Rata 3: Lindholm/Copper Hill CC - Jalonen/Loimaa CC 2-10

10.01.2010 - 14:00

  • Rata 1: Runnari/Huittinen - Tiuttu/Huittinen 6-10

17.01.2010 - 09:00

  • Rata 1: Rämö/Huittinen - Runnari/Huittinen 7-3

19.01.2010 - 19:00

  • Rata 1: Jalonen/Loimaa CC - Matarmaa/Loimaa CC 5-7

21.01.2010 - 19:00

  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa CC - Jalonen/Loimaa CC 3-3

23.01.2010 - 09:00

  • Rata 3: Lindholm/Copper Hill CC - Syrjälä/CC Auranmaa 2-5

23.01.2010 - 10:30

  • Rata 3: Äikiä/Copper Hill CC - Syrjälä/CC Auranmaa 6-3

24.01.2010 - 09:00

  • Rata 1: Tiuttu/Huittinen - Rämö/Huittinen 6-10

28.01.2010 - 19:00

  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa CC - Matarmaa/Loimaa CC 5-5

31.01.2010 - 09:00

  • Rata 1: Runnari/Huittinen - Syrjälä/CC Auranmaa 5-2
  • Rata 2: Tiuttu/Huittinen - Äikiä/Copper Hill CC 5-3
  • Rata 3: Rämö/Huittinen - Kosonen/LSC 7-3

31.01.2010 - 10:45

  • Rata 1: Rämö/Huittinen - Äikiä/Copper Hill CC 7-4
  • Rata 2: Syrjälä/CC Auranmaa - Gregorwich/LSC 8-1
  • Rata 3: Tiuttu/Huittinen - Kosonen/LSC 3-5

31.01.2010 - 12:30

  • Rata 1: Gregorwich/LSC - Lindholm/Copper Hill CC 4-6
  • Rata 2: Kosonen/LSC - Äikiä/Copper Hill CC 6-4
  • Rata 3: Syrjälä/CC Auranmaa - Matarmaa/Loimaa CC 5-7

31.01.2010 - 14:15

  • Rata 1: Gregorwich/LSC - Äikiä/Copper Hill CC 1-12
  • Rata 2: Rämö/Huittinen - Lindholm/Copper Hill CC 7-1

02.02.2010 - 19:00

  • Rata 1: Matarmaa/Loimaa CC - Reunanen/Copper Hill CC 8-3

20.02.2010 - 10:00

  • Rata 1: Kosonen/LSC - Reunanen/Copper Hill CC 7-5

20.02.2010 - 12:00

  • Rata 1: Gregorwich/LSC - Reunanen/Copper Hill CC 5-9

20.02.2010 - 14:00

  • Rata 1: Tiuttu/Huittinen - Reunanen/Copper Hill CC 5-0

27.02.2010 - 08:45

  • Rata 3: Lindholm/Copper Hill CC - Äikiä/Copper Hill CC 8-4

07.03.2010 - 09:00

  • Rata 1: Jalonen/Loimaa CC - Huru-Ukot/Loimaa CC 6-3
  • Rata 2: Matarmaa/Loimaa CC - Kosonen/LSC 5-6
  • Rata 3: Reunanen/Copper Hill CC - Rämö/Huittinen 3-5
  • Rata 4: Tiuttu/Huittinen - Syrjälä/CC Auranmaa 4-6
  • Rata 5: Lindholm/Copper Hill CC - Runnari/Huittinen 5-5

07.03.2010 - 11:00

  • Rata 1: Rämö/Huittinen - Kosonen/LSC 7-2
  • Rata 2: Reunanen/Copper Hill CC - Huru-Ukot/Loimaa CC 5-8
  • Rata 3: Syrjälä/CC Auranmaa - Runnari/Huittinen 6-3
  • Rata 4: Jalonen/Loimaa CC - Matarmaa/Loimaa CC 6-5
  • Rata 5: Äikiä/Copper Hill CC - Tiuttu/Huittinen 14-1

07.03.2010 - 12:55

  • Rata 1: Äikiä/Copper Hill CC - Runnari/Huittinen 11-0
  • Rata 2: Lindholm/Copper Hill CC - Tiuttu/Huittinen 6-2
  • Rata 3: Huru-Ukot/Loimaa CC - Matarmaa/Loimaa CC 2-8
  • Rata 4: Rämö/Huittinen - Jalonen/Loimaa CC 4-11
  • Rata 5: Reunanen/Copper Hill CC - Kosonen/LSC 3-8

14.03.2010 - 09:00

  • Rata 1: Runnari/Huittinen - Gregorwich/LSC 4-5
  • Rata 4: Syrjälä/CC Auranmaa - Lindholm/Copper Hill CC 7-5

14.03.2010 - 10:45

  • Rata 1: Tiuttu/Huittinen - Gregorwich/LSC 6-7

14.03.2010 - 10:50

  • Rata 4: Syrjälä/CC Auranmaa - Äikiä/Copper Hill CC 4-5

21.03.2010 - 09:00

  • Rata 1: Runnari/Huittinen - Tiuttu/Huittinen 4-5

23.03.2010 - 18:00

  • Rata 1: Matarmaa/Loimaa CC - Rämö/Huittinen 5-3

23.03.2010 - 20:00

  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa CC - Rämö/Huittinen 3-3

30.03.2010 - 18:30

  • Rata 1: Matarmaa/Loimaa CC - Reunanen/Copper Hill CC 4-6

31.03.2010 - 20:00

  • Rata 1: Jalonen/Loimaa CC - Reunanen/Copper Hill CC 4-9

10.04.2010 - 10:00

  • Rata 1: Syrjälä/CC Auranmaa - Gregorwich/LSC 12-1

10.04.2010 - 11:30

  • Rata 1: Gregorwich/LSC - Äikiä/Copper Hill CC 2-4

10.04.2010 - 13:15

  • Rata 1: Gregorwich/LSC - Lindholm/Copper Hill CC 8-4

25.04.2010 - 08:00

  • Rata 1: Jalonen/Loimaa CC - Kosonen/LSC 4-4

25.04.2010 - 09:30

  • Rata 1: Huru-Ukot/Loimaa CC - Kosonen/LSC 4-5