Turku Doubles 2020-2021 - Pelit

18.01.2021 - 18:00

  • Rata 2: Eivola - Fager 5-10

18.01.2021 - 19:30

  • Rata 1: Keskisarja - Järvinen 3-6

19.01.2021 - 18:30

  • Rata 2: Haajanen - Isoniemi 9-4

21.01.2021 - 18:00

  • Rata 2: Paatonen - Suominen 9-9

22.01.2021 - 17:00

  • Rata 1: Vesamo - Eivola 6-10

22.01.2021 - 18:00

  • Rata 2: Isoniemi - Keskisarja 3-6

23.01.2021 - 09:00

  • Rata 1: Fager - Haajanen 8-4

23.01.2021 - 09:30

  • Rata 2: Paatonen - Pihtilä 8-5

23.01.2021 - 11:30

  • Rata 1: Pihtilä - Fager 7-2

24.01.2021 - 10:00

  • Rata 2: Haajanen - Eivola 6-6

25.01.2021 - 18:00

  • Rata 2: Eivola - Isoniemi 12-2

25.01.2021 - 19:30

  • Rata 1: Keskisarja - Haajanen 6-8

26.01.2021 - 18:00

  • Rata 1: Pihtilä - Isoniemi 12-3

28.01.2021 - 18:00

  • Rata 2: Suominen - Fager 7-7

29.01.2021 - 18:00

  • Rata 1: Järvinen - Isoniemi 12-0

30.01.2021 - 09:00

  • Rata 1: Haajanen - Vesamo 6-7

30.01.2021 - 11:00

  • Rata 2: Paatonen - Vesamo 9-4

30.01.2021 - 13:00

  • Rata 1: Fager - Paatonen 11-2

01.02.2021 - 18:00

  • Rata 2: Lampinen - Suominen 8-6

01.02.2021 - 19:30

  • Rata 1: Haajanen - Järvinen 5-7

03.02.2021 - 17:00

  • Rata 1: Keskisarja - Vesamo 5-7

04.02.2021 - 18:00

  • Rata 2: Vesamo - Lampinen 11-2

05.02.2021 - 19:00

  • Rata 1: Eivola - Järvinen 7-2

06.02.2021 - 09:00

  • Rata 2: Haajanen - Pihtilä 7-6

06.02.2021 - 09:30

  • Rata 1: Äikiä - Eivola 4-7

06.02.2021 - 11:15

  • Rata 2: Äikiä - Pihtilä 6-2

08.02.2021 - 18:00

  • Rata 2: Lampinen - Äikiä 2-7

08.02.2021 - 19:15

  • Rata 1: Isoniemi - Fager 2-8

09.02.2021 - 17:00

  • Rata 1: Suominen - Eivola 3-6

09.02.2021 - 19:00

  • Rata 1: Paatonen - Järvinen 8-11

10.02.2021 - 17:00

  • Rata 1: Äikiä - Keskisarja 6-6

11.02.2021 - 17:00

  • Rata 1: Keskisarja - Eivola 7-4

11.02.2021 - 18:00

  • Rata 2: Isoniemi - Lampinen 6-9

15.02.2021 - 18:00

  • Rata 2: Lampinen - Keskisarja 3-12

15.02.2021 - 19:15

  • Rata 1: Fager - Järvinen 3-6

16.02.2021 - 17:00

  • Rata 1: Vesamo - Isoniemi 4-7

18.02.2021 - 18:00

  • Rata 2: Vesamo - Järvinen 0-10

21.02.2021 - 10:00

  • Rata 1: Äikiä - Fager 3-8

22.02.2021 - 19:15

  • Rata 1: Fager - Keskisarja 9-2

23.02.2021 - 17:15

  • Rata 2: Isoniemi - Äikiä 6-7

23.02.2021 - 19:15

  • Rata 1: Eivola - Paatonen 6-5

25.02.2021 - 17:15

  • Rata 1: Pihtilä - Keskisarja 8-4

25.02.2021 - 19:15

  • Rata 2: Eivola - Pihtilä 6-4

26.02.2021 - 17:15

  • Rata 2: Äikiä - Vesamo 8-3

27.02.2021 - 10:00

  • Rata 1: Äikiä - Järvinen 9-7

27.02.2021 - 10:30

  • Rata 2: Eivola - Lampinen 14-0

06.03.2021 - 09:00

  • Rata 1: Äikiä - Haajanen

06.03.2021 - 10:00

  • Rata 2: Fager - Vesamo

06.03.2021 - 11:00

  • Rata 1: Pihtilä - Suominen

06.03.2021 - 12:00

  • Rata 2: Isoniemi - Paatonen

06.03.2021 - 13:00

  • Rata 1: Lampinen - Pihtilä

06.03.2021 - 14:00

  • Rata 2: Keskisarja - Paatonen

11.03.2021 - 17:45

  • Rata 1: Vesamo - Pihtilä

11.03.2021 - 19:45

  • Rata 2: Pihtilä - Järvinen