Turun curlingliiga 2020-2021 - Pelit

15.11.2020 - 14:00

  • Rata 2: Piispan Pesä - NousiaistenTowerit 4-3

15.11.2020 - 16:00

  • Rata 1: Kyröläiset - Loimaa Blues 10-2

15.11.2020 - 18:00

  • Rata 2: Rookies - Loimaa Blues 3-13

22.11.2020 - 12:00

  • Rata 1: Kierivät Kivet - Grassmark 12-2

22.11.2020 - 14:00

  • Rata 2: Kyröläiset - CHCC PT-joukkue 11-2

22.11.2020 - 14:15

  • Rata 1: Ice Lions - Jäähaukat 3-5

22.11.2020 - 16:15

  • Rata 1: CC KiKa - Piispan Pesä 4-4

22.11.2020 - 16:30

  • Rata 2: Jäähaukat - KYrling 2-8

22.11.2020 - 18:30

  • Rata 1: Karhea Aamukurlaus - Konekeskus 9-2

22.11.2020 - 18:45

  • Rata 2: Rookies - Lakeuden Lakaisijat 1-9

29.11.2020 - 12:00

  • Rata 1: Ice Lions - Konekeskus 8-4

29.11.2020 - 14:15

  • Rata 1: Jäähaukat - Rookies 5-9

29.11.2020 - 14:30

  • Rata 2: Konekeskus - Piispan Pesä 7-4

29.11.2020 - 16:30

  • Rata 1: Piispan Pesä - Curliologia 1-7

29.11.2020 - 16:45

  • Rata 2: Loimaa Blues - Jäähaukat 7-4

29.11.2020 - 18:45

  • Rata 1: Loimaa Blues - KYrling 8-2

29.11.2020 - 19:00

  • Rata 2: Curliologia - Karhea Aamukurlaus 2-6

13.01.2021 - 17:30

  • Rata 1: Kyröläiset - KYrling 4-5

17.01.2021 - 12:00

  • Rata 1: Grassmark - Piispan Pesä 10-2

17.01.2021 - 16:30

  • Rata 2: NousiaistenTowerit - Meriaura 5-6

17.01.2021 - 19:00

  • Rata 2: Lakeuden Lakaisijat - Curliologia 7-3

20.01.2021 - 19:00

  • Rata 1: KYrling - Karhea Aamukurlaus 2-11

24.01.2021 - 12:00

  • Rata 1: Meriaura - Piispan Pesä 7-2

24.01.2021 - 14:15

  • Rata 2: Kyröläiset - CC KiKa 6-13

24.01.2021 - 16:30

  • Rata 1: Grassmark - CC KiKa 4-8

24.01.2021 - 19:00

  • Rata 1: NousiaistenTowerit - KYrling 3-4

27.01.2021 - 19:00

  • Rata 2: Meriaura - Lakeuden Lakaisijat 10-3

31.01.2021 - 12:00

  • Rata 1: CHCC PT-joukkue - Ice Lions 4-5

31.01.2021 - 14:15

  • Rata 2: Kierivät Kivet - Kyröläiset 10-3

31.01.2021 - 16:45

  • Rata 1: NousiaistenTowerit - Karhea Aamukurlaus 1-8

31.01.2021 - 19:00

  • Rata 1: Meriaura - Curliologia 6-4

03.02.2021 - 19:00

  • Rata 2: Karhea Aamukurlaus - Meriaura 3-5

07.02.2021 - 12:15

  • Rata 2: Lakeuden Lakaisijat - Jäähaukat 4-3

07.02.2021 - 14:15

  • Rata 1: Meriaura - Jäähaukat 7-2

07.02.2021 - 16:30

  • Rata 2: Ice Lions - Kierivät Kivet 3-6

07.02.2021 - 18:45

  • Rata 1: CHCC PT-joukkue - Curliologia 3-5

10.02.2021 - 19:00

  • Rata 2: CC KiKa - Lakeuden Lakaisijat 5-6

14.02.2021 - 12:00

  • Rata 1: Piispan Pesä - CHCC PT-joukkue 7-5

14.02.2021 - 14:30

  • Rata 2: CC KiKa - Kierivät Kivet 5-3

14.02.2021 - 16:45

  • Rata 1: Kyröläiset - Rookies 10-2

14.02.2021 - 19:00

  • Rata 2: KYrling - Meriaura 4-10

17.02.2021 - 17:15

  • Rata 1: Grassmark - Rookies 10-1

17.02.2021 - 19:15

  • Rata 2: CC KiKa - Karhea Aamukurlaus 2-6

21.02.2021 - 12:15

  • Rata 2: Lakeuden Lakaisijat - Kyröläiset 5-4

21.02.2021 - 14:30

  • Rata 1: Jäähaukat - Grassmark 5-4

21.02.2021 - 16:45

  • Rata 2: Jäähaukat - Karhea Aamukurlaus 5-6

21.02.2021 - 19:00

  • Rata 1: Curliologia - Rookies 4-5

22.02.2021 - 13:00

  • Rata 1: CHCC PT-joukkue - Loimaa Blues 4-9

22.02.2021 - 15:00

  • Rata 2: NousiaistenTowerit - Loimaa Blues 8-6

22.02.2021 - 17:15

  • Rata 2: Kyröläiset - Konekeskus 4-5

23.02.2021 - 15:00

  • Rata 1: KYrling - Rookies 1-10

24.02.2021 - 17:15

  • Rata 1: Konekeskus - KYrling 7-8

24.02.2021 - 19:30

  • Rata 2: CC KiKa - Rookies 5-6

26.02.2021 - 15:00

  • Rata 1: KYrling - CHCC PT-joukkue 5-8

28.02.2021 - 10:00

  • Rata 1: Kierivät Kivet - Rookies 3-11

28.02.2021 - 12:15

  • Rata 2: Ice Lions - Piispan Pesä 7-9

28.02.2021 - 14:30

  • Rata 1: Karhea Aamukurlaus - Loimaa Blues 3-3

28.02.2021 - 16:45

  • Rata 2: Meriaura - Loimaa Blues 4-6

28.02.2021 - 19:00

  • Rata 1: Curliologia - Grassmark 6-7

01.03.2021 - 17:15

  • Rata 2: Rookies - Konekeskus 5-4

01.03.2021 - 19:15

  • Rata 1: Lakeuden Lakaisijat - KYrling 9-1

02.03.2021 - 17:15

  • Rata 2: Piispan Pesä - Kyröläiset 4-9

02.03.2021 - 19:15

  • Rata 1: Meriaura - Ice Lions 5-6

03.03.2021 - 17:15

  • Rata 2: CHCC PT-joukkue - Konekeskus

03.03.2021 - 19:15

  • Rata 1: NousiaistenTowerit - CC KiKa

04.03.2021 - 17:15

  • Rata 1: KYrling - Kierivät Kivet

04.03.2021 - 19:15

  • Rata 2: Karhea Aamukurlaus - Lakeuden Lakaisijat

05.03.2021 - 17:15

  • Rata 1: CHCC PT-joukkue - Grassmark

07.03.2021 - 10:00

  • Rata 1: Jäähaukat - Kierivät Kivet

07.03.2021 - 12:15

  • Rata 2: Jäähaukat - CC KiKa

07.03.2021 - 14:30

  • Rata 1: Meriaura - Rookies

07.03.2021 - 16:45

  • Rata 2: Loimaa Blues - Ice Lions

07.03.2021 - 19:00

  • Rata 1: Curliologia - Loimaa Blues

08.03.2021 - 17:15

  • Rata 1: Grassmark - Konekeskus

08.03.2021 - 19:15

  • Rata 2: NousiaistenTowerit - Lakeuden Lakaisijat

09.03.2021 - 17:15

  • Rata 1: CC KiKa - CHCC PT-joukkue

09.03.2021 - 19:15

  • Rata 2: Ice Lions - KYrling

10.03.2021 - 17:15

  • Rata 1: Kierivät Kivet - Konekeskus

10.03.2021 - 19:15

  • Rata 2: Karhea Aamukurlaus - Rookies

14.03.2021 - 10:00

  • Rata 1: CHCC PT-joukkue - Rookies

14.03.2021 - 12:15

  • Rata 2: Kierivät Kivet - Karhea Aamukurlaus

14.03.2021 - 14:30

  • Rata 1: Grassmark - Kyröläiset

14.03.2021 - 16:45

  • Rata 2: Lakeuden Lakaisijat - Piispan Pesä

14.03.2021 - 19:00

  • Rata 1: Curliologia - Ice Lions