Itä-Suomen curlingsarja 2019-2020

Kierrokset
26.10.2019 10.00
  • Rata 1: Pieksämäki-50 - Pieksämäki-60 8-5
  • Rata 2: DCT - Curra I 9-2
  • Rata 3: Curra II - AC Alavus 9-8
  • Rata 4: Eight points - Kivekkäät 8-3
  • Rata 5: Hammerparty - Kangasniemi 10-7
26.10.2019 13.30
  • Rata 1: Hammerparty - Pappilan papat 9-9
  • Rata 2: Curra II - Kangasniemi 4-7
  • Rata 3: DCT - Lahti CC 4-5
  • Rata 4: Pieksämäki-50 - Curra I 8-9
  • Rata 5: Kivekkäät - AC Alavus 4-11
26.10.2019 17.00
  • Rata 1: Kangasniemi - DCT 3-8
  • Rata 2: Curra I - Lahti CC 8-5
  • Rata 3: Hammerparty - AC Alavus 5-5
  • Rata 4: Pieksämäki-60 - Curra II 7-5
  • Rata 5: Pappilan papat - Eight points 7-9
27.10.2019 09.00
  • Rata 1: AC Alavus - DCT 4-14
  • Rata 2: Kivekkäät - Pappilan papat 5-5
  • Rata 3: Lahti CC - Curra II 10-7
  • Rata 4: Eight points - Pieksämäki-50 5-6
  • Rata 5: Curra I - Hammerparty 9-4
27.10.2019 12.30
  • Rata 1: Kivekkäät - Hammerparty 5-8
  • Rata 2: Kangasniemi - Curra I 8-15
  • Rata 3: AC Alavus - Pieksämäki-50 4-4
  • Rata 4: Pieksämäki-60 - Lahti CC 3-15
  • Rata 5: Curra II - DCT 9-7
27.10.2019 16.00
  • Rata 1: Lahti CC - Eight points 7-8
  • Rata 2: DCT - Kivekkäät 8-4
  • Rata 3: Kangasniemi - Pieksämäki-60 3-8
  • Rata 4: AC Alavus - Pappilan papat 10-5
24.11.2019 14.00
  • Rata 2: Curra I - Curra II 5-7
30.11.2019 09.30
  • Rata 1: Hammerparty - Eight points 6-6
  • Rata 2: Pappilan papat - DCT 3-14
30.11.2019 12.30
  • Rata 1: Pappilan papat - Kangasniemi 5-12
  • Rata 2: Eight points - DCT 11-4
30.11.2019 17.00
  • Rata 1: DCT - Hammerparty 1-8
  • Rata 2: Eight points - Kangasniemi 6-6
01.12.2019 09.30
  • Rata 1: Pieksämäki-50 - DCT 3-6
  • Rata 2: Pieksämäki-60 - Hammerparty 3-8
01.12.2019 12.30
  • Rata 1: DCT - Pieksämäki-60 7-4
  • Rata 2: Pieksämäki-50 - Kivekkäät 9-5
01.12.2019 16.30
  • Rata 1: Kivekkäät - Pieksämäki-60 11-9
  • Rata 2: Hammerparty - Pieksämäki-50 9-3
14.12.2019 10.00
  • Rata 1: Lahti CC - AC Alavus 7-8
  • Rata 2: Curra I - Pieksämäki-60 11-8
  • Rata 3: Curra II - Pappilan papat 11-2
  • Rata 4: Pieksämäki-50 - Kangasniemi 5-7
14.12.2019 13.30
  • Rata 1: Curra II - Eight points 6-3
  • Rata 2: Kangasniemi - Lahti CC 4-8
  • Rata 3: Pieksämäki-60 - AC Alavus 13-6
  • Rata 4: Curra I - Kivekkäät 8-6
14.12.2019 17.00
  • Rata 1: Kivekkäät - Curra II 5-6
  • Rata 2: AC Alavus - Eight points 5-10
  • Rata 3: Lahti CC - Pieksämäki-50 9-8
  • Rata 4: Pappilan papat - Curra I 5-7
15.12.2019 09.00
  • Rata 1: Eight points - Curra I 8-7
  • Rata 2: Curra II - Pieksämäki-50 10-4
  • Rata 3: AC Alavus - Kangasniemi 4-6
  • Rata 4: Lahti CC - Pappilan papat 7-3
15.12.2019 12.30
  • Rata 1: Hammerparty - Curra II 6-6
  • Rata 2: Kivekkäät - Lahti CC 6-8
  • Rata 3: Pieksämäki-60 - Pappilan papat 7-2
  • Rata 4: AC Alavus - Curra I 8-3
15.12.2019 16.00
  • Rata 1: Lahti CC - Hammerparty 9-6
  • Rata 2: Pappilan papat - Pieksämäki-50 5-7
  • Rata 3: Kangasniemi - Kivekkäät 8-6
  • Rata 4: Pieksämäki-60 - Eight points 7-3
14.01.2020 18.00
  • Rata 2: Pieksämäki-50 - Pieksämäki-60 2-6
30.01.2020 19.00
  • Rata 2: Pappilan papat - Kivekkäät 2-14
01.02.2020 10.00
  • Rata 1: DCT - Eight points 8-3
  • Rata 2: Kangasniemi - Pieksämäki-50 3-10
  • Rata 3: Hammerparty - Lahti CC 7-6
  • Rata 4: Curra I - Curra II 6-6
  • Rata 5: Pappilan papat - Pieksämäki-60 3-12
01.02.2020 14.00
  • Rata 1: Curra I - Lahti CC 6-6
  • Rata 2: DCT - Hammerparty 4-7
  • Rata 3: Curra II - Eight points 4-6
  • Rata 4: Kivekkäät - Kangasniemi 12-6
  • Rata 5: Pieksämäki-50 - AC Alavus 6-8
01.02.2020 17.15
  • Rata 1: Kangasniemi - Pappilan papat 5-8
  • Rata 2: Eight points - Lahti CC 4-7
  • Rata 3: AC Alavus - Pieksämäki-60 8-1
  • Rata 4: Hammerparty - Curra I 7-3
  • Rata 5: Curra II - DCT 9-4
02.02.2020 09.00
  • Rata 1: Curra II - Hammerparty 3-9
  • Rata 2: Pappilan papat - AC Alavus 4-10
  • Rata 3: Kivekkäät - Pieksämäki-50 5-10
  • Rata 4: Lahti CC - DCT 7-5
  • Rata 5: Eight points - Curra I 9-8
02.02.2020 13.00
  • Rata 1: Kangasniemi - AC Alavus 7-7
  • Rata 2: Lahti CC - Curra II 6-7
  • Rata 3: DCT - Curra I 7-11
  • Rata 4: Pieksämäki-60 - Kivekkäät 9-3
  • Rata 5: Eight points - Hammerparty 7-7
02.02.2020 15.45
  • Rata 3: Pieksämäki-60 - Kangasniemi 9-5
  • Rata 4: Pieksämäki-50 - Pappilan papat 11-6
  • Rata 5: AC Alavus - Kivekkäät 11-1