Seniorien SM-kilpailu 2020

Kierrokset
19.12.2019 19.00
  • Rata 2: Halonen / Hyvinkää - Hakala / Lahti 0-12
  • Rata 3: Manninen / Kangasniemi - Riikonen / Hyvinkää 9-2
  • Rata 4: Rissanen / Vantaa - Ruokolainen / Lahti 8-5
  • Rata 5: Turto / Harjavalta - Sinnemäki / Rantasalmi 7-2
20.12.2019 09.00
  • Rata 2: Turto / Harjavalta - Uusipaavalniemi / Hyvinkää 2-5
  • Rata 3: Sinnemäki / Rantasalmi - Ruokolainen / Lahti 5-7
  • Rata 4: Manninen / Kangasniemi - Lindström / Åland 11-3
  • Rata 5: Riikonen / Hyvinkää - Hakala / Lahti 4-8
20.12.2019 14.00
  • Rata 2: Hakala / Lahti - Manninen / Kangasniemi 4-7
  • Rata 3: Lindström / Åland - Halonen / Hyvinkää 4-5
  • Rata 4: Ruokolainen / Lahti - Turto / Harjavalta 7-10
  • Rata 5: Uusipaavalniemi / Hyvinkää - Rissanen / Vantaa 3-7
20.12.2019 19.00
  • Rata 1: Lindström / Åland - Riikonen / Hyvinkää 10-2
  • Rata 2: Kauste / Espoo - Lindholm / Turku 9-4
  • Rata 3: Rissanen / Vantaa - Turto / Harjavalta 8-4
  • Rata 4: Uusipaavalniemi / Hyvinkää - Sinnemäki / Rantasalmi 3-9
  • Rata 5: Halonen / Hyvinkää - Manninen / Kangasniemi 7-9
  • Rata 6: Eivola / Naantali - Saarelainen / Helsinki 2-6
21.12.2019 09.00
  • Rata 3: Saarelainen / Helsinki - Kauste / Espoo 4-7
  • Rata 4: Riikonen / Hyvinkää - Halonen / Hyvinkää 4-9
  • Rata 5: Lindholm / Turku - Eivola / Naantali 7-6
  • Rata 6: Hakala / Lahti - Lindström / Åland 14-3
21.12.2019 14.00
  • Rata 1: Kauste / Espoo - Eivola / Naantali 7-3
  • Rata 3: Sinnemäki / Rantasalmi - Rissanen / Vantaa 0-12
  • Rata 4: Saarelainen / Helsinki - Lindholm / Turku 1-5
  • Rata 6: Ruokolainen / Lahti - Uusipaavalniemi / Hyvinkää 5-6
21.12.2019 19.00
  • Rata 1: Manninen / Kangasniemi - Turto / Harjavalta 2-5
  • Rata 3: Uusipaavalniemi / Hyvinkää - Lindholm / Turku 9-6
  • Rata 4: Rissanen / Vantaa - Halonen / Hyvinkää 14-3
  • Rata 5: Kauste / Espoo - Hakala / Lahti 5-3
22.12.2019 09.00
  • Rata 3: Rissanen / Vantaa - Kauste / Espoo 8-1
  • Rata 5: Turto / Harjavalta - Uusipaavalniemi / Hyvinkää 3-8
22.12.2019 13.00
  • Rata 2: Turto / Harjavalta - Kauste / Espoo 4-1
  • Rata 4: Uusipaavalniemi / Hyvinkää - Rissanen / Vantaa 3-6