Kangasniemen syysturnaus 2019 - Pelit
Ensisijaiset välilehdet
20.09.2019 - 10:00
- Rata 1: Stonehenge - PMK 5-2
- Rata 2: Icemen - CurRa 2 1-4
- Rata 3: SKKK - KGN 2 12-2
20.09.2019 - 12:00
- Rata 1: Sutinat - HRT VIX 6-4
- Rata 2: HRT XO - DCT 5-10
- Rata 3: HRT XL - CurRa 1 6-4
- Rata 4: Kojootit - POMO 0-12
20.09.2019 - 14:00
- Rata 1: CCL - Kivekkäät 14-3
- Rata 2: Eight points - AC Hulivili 6-5
- Rata 3: Curra III - Minnie 7-4
20.09.2019 - 17:00
- Rata 1: SennuHupaajat - KGN 1 3-4
- Rata 2: SKKK - Stonehenge 5-3
- Rata 3: Icemen - KGN 2 5-6
- Rata 4: PMK - CurRa 2 6-4
20.09.2019 - 19:00
- Rata 1: POMO - DCT 1-5
- Rata 2: Sutinat - HRT XL 1-8
- Rata 3: CurRa 1 - HRT VIX 6-8
- Rata 4: HRT XO - Kojootit 11-2
20.09.2019 - 21:00
- Rata 1: CCL - Curra III 6-6
- Rata 2: Eight points - KGN 1 6-2
- Rata 3: AC Hulivili - Minnie 1-10
- Rata 4: SennuHupaajat - Kivekkäät 11-2
21.09.2019 - 08:00
- Rata 1: Icemen - AC Hulivili 4-2
- Rata 2: CurRa 2 - CurRa 1 8-7
- Rata 3: Kivekkäät - Kojootit 3-4
21.09.2019 - 10:00
- Rata 1: SKKK - Eight points 6-5
- Rata 2: DCT - HRT XL 5-6
- Rata 3: CCL - Minnie 2-5
- Rata 4: Curra III - SennuHupaajat 5-2
21.09.2019 - 12:00
- Rata 1: PMK - HRT XO 2-7
- Rata 2: POMO - HRT VIX 5-12
- Rata 3: Stonehenge - KGN 2 6-2
- Rata 4: Sutinat - KGN 1 3-3
21.09.2019 - 14:30
- Rata 1: CurRa 2 - Kojootit 4-4
- Rata 2: Icemen - CurRa 1 2-5
- Rata 3: AC Hulivili - Kivekkäät 5-2
21.09.2019 - 16:30
- Rata 1: HRT XL - SKKK 10-2
- Rata 2: Curra III - DCT 4-6
- Rata 3: Minnie - Eight points 4-4
- Rata 4: CCL - SennuHupaajat 9-2
21.09.2019 - 18:30
- Rata 1: HRT VIX - Stonehenge 7-2
- Rata 2: HRT XO - KGN 1 8-2
- Rata 3: Sutinat - POMO 2-5
- Rata 4: PMK - KGN 2 7-0
22.09.2019 - 09:00
- Rata 1: CurRa 1 - SennuHupaajat 6-4
- Rata 2: Icemen - Kivekkäät 5-4
- Rata 3: AC Hulivili - KGN 2 3-5
22.09.2019 - 11:00
- Rata 1: Eight points - CurRa 2 1-6
- Rata 2: PMK - POMO 2-10
- Rata 3: Stonehenge - KGN 1 8-1
- Rata 4: Sutinat - Kojootit 2-4
22.09.2019 - 13:00
- Rata 1: HRT XL - HRT VIX 6-3
- Rata 2: DCT - Minnie 4-5
- Rata 3: HRT XO - CCL 0-9
- Rata 4: SKKK - Curra III 6-2