Itä-Suomen curlingsarja 2018-2019

Kierrokset
27.10.2018 10.00
  • Rata 1: Kivekkäät - Pappilan pojat 7-5
  • Rata 2: PMK 50 - PMK 60 6-5
  • Rata 3: Curra II - Curra I 6-9
  • Rata 4: DCT - Kangasniemi 8-3
27.10.2018 13.00
  • Rata 1: Curra I - DCT 6-10
  • Rata 2: Kivekkäät - Curra II 11-8
  • Rata 3: Kangasniemi - Linnan Curling 2-8
  • Rata 4: PMK 50 - Lahti CC 5-10
27.10.2018 17.00
  • Rata 1: Curra II - PMK 50 9-7
  • Rata 2: Curra I - Lahti CC 2-10
  • Rata 3: Pappilan pojat - PMK 60 9-16
  • Rata 4: Linnan Curling - DCT 0-10
28.10.2018 09.00
  • Rata 1: Kangasniemi - Curra I 10-5
  • Rata 2: Curra II - DCT 8-3
  • Rata 3: Lahti CC - Kivekkäät 7-5
28.10.2018 12.00
  • Rata 1: DCT - Lahti CC 4-7
  • Rata 2: Linnan Curling - Pappilan pojat 3-9
  • Rata 3: Curra I - Hammerparty 11-1
  • Rata 4: PMK 60 - Curra II 7-5
28.10.2018 16.00
  • Rata 1: Kivekkäät - Linnan Curling 10-5
  • Rata 2: Lahti CC - PMK 60 8-4
  • Rata 3: Pappilan pojat - PMK 50 13-11
  • Rata 4: Hammerparty - Kangasniemi 3-12
01.12.2018 11.00
  • Rata 1: Hammerparty - PMK 60 10-10
  • Rata 2: Kangasniemi - Pappilan pojat 10-3
01.12.2018 15.00
  • Rata 1: PMK 60 - Kangasniemi 3-8
  • Rata 2: Pappilan pojat - Hammerparty 10-8
02.12.2018 11.00
  • Rata 1: Hammerparty - Kivekkäät 4-8
  • Rata 2: PMK 50 - Linnan Curling 4-5
02.12.2018 15.00
  • Rata 1: Kivekkäät - PMK 50 7-11
  • Rata 2: Linnan Curling - Hammerparty 8-9
15.12.2018 10.00
  • Rata 1: Kangasniemi - PMK 50 9-8
  • Rata 2: PMK 60 - DCT 11-7
  • Rata 3: Curra I - Kivekkäät 8-9
  • Rata 4: Curra II - Pappilan pojat 7-2
15.12.2018 13.00
  • Rata 1: Hammerparty - Lahti CC 8-9
  • Rata 2: Curra I - PMK 50 6-8
  • Rata 3: Curra II - Linnan Curling 9-3
  • Rata 4: DCT - Kivekkäät 10-1
15.12.2018 17.00
  • Rata 1: PMK 60 - Curra I 12-3
  • Rata 2: Hammerparty - Curra II 6-8
  • Rata 3: DCT - Pappilan pojat 12-2
  • Rata 4: Lahti CC - Kangasniemi 4-8
16.12.2018 09.00
  • Rata 1: Pappilan pojat - Curra I 8-6
  • Rata 2: Kangasniemi - Curra II 12-3
  • Rata 3: Lahti CC - Linnan Curling 10-4
  • Rata 4: PMK 50 - Hammerparty 7-3
16.12.2018 12.00
  • Rata 1: Lahti CC - Curra II 10-7
  • Rata 2: PMK 60 - Kivekkäät 11-6
  • Rata 3: DCT - Hammerparty 10-3
  • Rata 4: Linnan Curling - Curra I 9-5
16.12.2018 16.00
  • Rata 1: Linnan Curling - PMK 60 7-3
  • Rata 2: PMK 50 - DCT 6-3
  • Rata 3: Kivekkäät - Kangasniemi 3-7
  • Rata 4: Pappilan pojat - Lahti CC 4-9
26.01.2019 09.30
  • Rata 2: Kangasniemi - Curra II 6-8
  • Rata 3: PMK 50 - PMK 60 7-4
  • Rata 4: Curra I - Pappilan pojat 11-5
26.01.2019 13.00
  • Rata 1: DCT - Curra II 10-5
  • Rata 2: Hammerparty - Linnan Curling 5-10
  • Rata 3: Kivekkäät - Curra I 2-8
  • Rata 4: Lahti CC - PMK 50 8-7
  • Rata 5: PMK 60 - Kangasniemi 7-7
26.01.2019 17.00
  • Rata 1: Kangasniemi - PMK 50 7-3
  • Rata 2: DCT - PMK 60 6-5
  • Rata 3: Pappilan pojat - Hammerparty 2-12
  • Rata 4: Linnan Curling - Kivekkäät 5-6
  • Rata 5: Curra II - Lahti CC 3-9
27.01.2019 09.00
  • Rata 1: Pappilan pojat - Linnan Curling 6-5
  • Rata 2: DCT - Lahti CC 2-9
  • Rata 3: Curra I - Hammerparty 7-8
  • Rata 4: PMK 60 - Curra II 7-5
27.01.2019 13.00
  • Rata 1: Lahti CC - PMK 60 8-6
  • Rata 2: Linnan Curling - Curra I 2-8
  • Rata 3: Curra II - PMK 50 9-2
  • Rata 4: Kangasniemi - DCT 7-6
  • Rata 5: Hammerparty - Kivekkäät 8-1
27.01.2019 16.00
  • Rata 1: Kivekkäät - Pappilan pojat 6-4
  • Rata 2: Lahti CC - Kangasniemi 4-10
  • Rata 3: PMK 50 - DCT 8-1