Itä-Suomen curlingsarja 2018-2019

Kivekkäät
NimiSeura 
Lukkarinen JoukoCurling RantasalmiKapteeni
Kokkola ReinoCurling Rantasalmi 
Kämäräinen Veli 
Tolvanen Arvo 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.10.2018 10.00R2-R1 (Alkusarja)Pieksämäki1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KivekkäätHammer023101007
Pappilan pojat 100010215
JoukkueHeittojärjestys
KivekkäätKämäräinen Veli - Lukkarinen Jouko (skip)
Pappilan pojatKristensen Esa - Juntunen, Kauko (vice) - Koskikallio, Petteri - Kontturi Pentti (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.10.2018 13.00R2-C2 (Alkusarja)Pieksämäki2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KivekkäätHammer0310040311
Curra II 300110308
JoukkueHeittojärjestys
KivekkäätKämäräinen Veli (vice) - Lukkarinen Jouko (skip)
Curra IILuoma-Aho, Erkki - Väärälä, Irma - Petäjäjärvi, Sari (vice) - Peisa, Timo (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.10.2018 09.00L-R2 (Alkusarja)Pieksämäki3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Lahti CCHammer201110207
Kivekkäät 020001025
JoukkueHeittojärjestys
Lahti CCToivonen, Jukka - Nissinen, Seppo - Hanhisuanto, Seppo (vice) - Hakala, Reijo (skip)
KivekkäätKämäräinen Veli (vice) - Lukkarinen Jouko (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.10.2018 16.00R2-SL (Alkusarja)Pieksämäki1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KivekkäätHammer4020103010
Linnan Curling 0102020X5
JoukkueHeittojärjestys
KivekkäätLukkarinen Jouko (skip)
Linnan CurlingSaarenkylä, Jousi - Österlund, Olli - Härkönen, Kari (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.12.2018 11.00J-R2 (Alkusarja)Joensuu1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
HammerpartyHammer1012000X4
Kivekkäät 020023108
JoukkueHeittojärjestys
HammerpartyTiainen,Juho (vice) - Pohjola, Pekka - Kinnunen, Valtteri - Hakanpää,Hermanni (skip)
KivekkäätKämäräinen Veli (skip) - Tolvanen Arvo (vice) - Lukkarinen Jouko
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.12.2018 15.00R2-P2 (Alkusarja)Joensuu1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KivekkäätHammer411010007
PMK 50 0001042411
JoukkueHeittojärjestys
KivekkäätKämäräinen Veli - Tolvanen Arvo - Lukkarinen Jouko (skip) - Lukkarinen Jouko (vice)
PMK 50Tuppurainen, Sirpa - Valjakka, Esa - Lähteenmäki, Mauri (vice) - Jäntti, Pekka (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.12.2018 10.00C1-R2 (Alkusarja)Rantasalmi3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Curra IHammer110213008
Kivekkäät 006000129
JoukkueHeittojärjestys
Curra IKylmäluoma, Senja - Niskavaara, Jouko (vice) - Niskavaara Ville (skip)
KivekkäätKämäräinen Veli - Tolvanen Arvo - Lukkarinen Jouko (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.12.2018 13.00D-R2 (Alkusarja)Rantasalmi4Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
DCTHammer133210X X10
Kivekkäät 000001001
JoukkueHeittojärjestys
DCTToivonen, Timo - Vähäla, Veli-Pekka (skip) - Lehtinen, Risto Sakari - Häkkinen, Jari (vice)
KivekkäätKämäräinen Veli - Tolvanen Arvo - Lukkarinen Jouko (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.12.2018 12.00P1-R2 (Alkusarja)Rantasalmi2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
PMK 60Hammer3010502011
Kivekkäät 010202016
JoukkueHeittojärjestys
PMK 60Leikas, Jyrki - Korkalainen, Martti - Sorokin, Reima (skip) - Hämäläinen, Teuvo (vice)
KivekkäätKämäräinen Veli - Tolvanen Arvo - Lukkarinen Jouko (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.12.2018 16.00R2-K (Alkusarja)Rantasalmi3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KivekkäätHammer001001103
Kangasniemi 110110037
JoukkueHeittojärjestys
KivekkäätKämäräinen Veli - Tolvanen Arvo - Lukkarinen Jouko (skip)
KangasniemiLaitinen, Hannu - Reinikainen, Pasi - Hokkanen, Hannu (vice) - Manninen, Oiva (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.01.2019 13.00R2-C1 (Alempi jatkosarja)Kangasniemi3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivekkäät 100000012
Curra I 022111108
JoukkueHeittojärjestys
KivekkäätKokkola Reino - Tolvanen Arvo - Lukkarinen Jouko (skip)
Curra IKylmäluoma, Senja - Markkanen, Saara - Näyhä, Olli (vice) - Niskavaara Ville (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.01.2019 17.00SL-R2 (Alempi jatkosarja)Kangasniemi4Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Linnan CurlingHammer011102005
Kivekkäät 100010226
JoukkueHeittojärjestys
Linnan CurlingLankinen, Markku - Härkönen, Kari - Sinnemäki, Jussi
KivekkäätKokkola Reino - Tolvanen Arvo - Lukkarinen Jouko (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.01.2019 13.00J-R2 (Alempi jatkosarja)Kangasniemi5Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
HammerpartyHammer0301121X8
Kivekkäät 001000001
JoukkueHeittojärjestys
HammerpartyTiainen,Juho (skip) - Kinnunen, Valtteri - Nihtinen,Lasse - Hakanpää,Hermanni (vice)
KivekkäätTolvanen Arvo - Lukkarinen Jouko (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.01.2019 16.00R2-R1 (Alempi jatkosarja)Kangasniemi1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KivekkäätHammer210100116
Pappilan pojat 002011004
JoukkueHeittojärjestys
KivekkäätTolvanen Arvo - Lukkarinen Jouko (skip)
Pappilan pojatKristensen Esa - Kontturi Pentti (vice) - Juntunen, Kauko - Koskikallio, Petteri (skip)