Joensuun paikallissarja 2016-2017

Kierrokset
01.01.2017 19.30
  • Rata 1: Abloy - Alboys 5-3
  • Rata 1: Abloy - JETI 4-10
  • Rata 1: Abloy - Priima 2-7
  • Rata 1: Abloy - Rillanders 5-6
  • Rata 1: Abloy - Röllit 2-5
  • Rata 1: Abloy - Sircut 3-5
  • Rata 1: Alboys - JETI 7-1
  • Rata 1: Alboys - Priima 8-5
  • Rata 1: Alboys - Rillanders 0-7
  • Rata 1: Alboys - Sircut 8-6
  • Rata 1: JETI - Priima 2-5
  • Rata 1: JETI - Rillanders 1-5
  • Rata 1: JETI - Sircut 6-7
  • Rata 1: Priima - Rillanders 0-10
  • Rata 1: Priima - Röllit 12-7
  • Rata 1: Priima - Sircut 1-7
  • Rata 1: Rillanders - Röllit 5-3
  • Rata 1: Rillanders - Sircut 4-7
  • Rata 1: Röllit - Sircut 2-9
  • Rata 1: JETI - Röllit 6-5
  • Rata 1: Abloy - Alboys 3-5
  • Rata 1: Abloy - JETI 8-3
  • Rata 1: Abloy - Sircut 7-9
  • Rata 1: Alboys - JETI 8-4
  • Rata 1: JETI - Sircut 2-7
  • Rata 1: Priima - Rillanders 1-6
  • Rata 1: Priima - Sircut 5-4
  • Rata 1: Rillanders - Röllit 10-1
  • Rata 1: Röllit - Sircut 3-8
  • Rata 1: Rillanders - JETI 9-1
26.01.2017 19.30
  • Rata 1: Abloy - Priima 5-3
  • Rata 1: Abloy - Röllit 5-6
  • Rata 1: Abloy - Rillanders 7-1
  • Rata 1: Alboys - Priima 8-5
  • Rata 1: Alboys - Sircut 5-5
  • Rata 1: JETI - Priima 4-8
  • Rata 1: JETI - Röllit 4-8
  • Rata 1: Priima - Röllit 6-6
  • Rata 1: Abloy - Alboys 4-9
  • Rata 1: Abloy - Sircut 5-5
  • Rata 1: Alboys - JETI 11-3
  • Rata 1: Alboys - Sircut 6-0
  • Rata 1: JETI - Rillanders 1-7
  • Rata 1: Priima - Rillanders 2-10
30.01.2017 19.30
  • Rata 1: Alboys - Röllit 6-5
  • Rata 1: Alboys - Rillanders 2-8
  • Rata 1: Abloy - JETI 5-5
  • Rata 1: Priima - Röllit 2-10
  • Rata 1: Priima - Sircut 5-9
01.02.2017 19.30
  • Rata 1: Sircut - Rillanders 1-9
08.02.2017 08.00
  • Rata 1: Abloy - Priima 1-4
08.02.2017 09.00
  • Rata 1: Abloy - Röllit 8-3
08.02.2017 10.00
  • Rata 1: JETI - Sircut 3-8
08.02.2017 11.00
  • Rata 1: JETI - Priima 6-5
08.02.2017 19.00
  • Rata 1: Alboys - Röllit 6-5
08.02.2017 19.30
  • Rata 1: Sircut - Rillanders 2-5
13.02.2017 19.30
  • Rata 1: JETI - Röllit 5-11
  • Rata 1: Röllit - Sircut 4-5
21.02.2017 19.30
  • Rata 1: Röllit - Rillanders 4-7
22.02.2017 19.30
  • Rata 1: Abloy - Rillanders 4-1
  • Rata 1: Alboys - Priima 9-4
26.02.2017 16.00
  • Rata 1: Alboys - Röllit 11-3
28.02.2017 19.30
  • Rata 1: Alboys - Rillanders 2-5
05.03.2017 19.00
  • Rata 1: Alboys - Sircut 6-2
06.03.2017 19.00
  • Rata 1: Alboys - Abloy 4-5
10.03.2017 19.30
  • Rata 1: Sircut - Rillanders 6-5
12.03.2017 19.30
  • Rata 1: Abloy - Rillanders 3-8
13.03.2017 19.30
  • Rata 1: Alboys - Rillanders 2-8
22.03.2017 19.30
  • Rata 1: Abloy - Alboys 8-2
  • Rata 1: Abloy - Sircut 7-5
24.03.2017 19.30
  • Rata 1: Sircut - Rillanders 3-7
  • Rata 1: Alboys - Sircut 6-7
26.03.2017 19.30
  • Rata 1: Alboys - Rillanders 6-0
28.03.2017 19.30
  • Rata 1: Abloy - Sircut 5-4
02.04.2017 16.00
  • Rata 1: Abloy - Rillanders 4-8