Hyvinkään paikallissarja 2016-2017 - Pelit
Ensisijaiset välilehdet
01.11.2016 - 19:00
- Rata 1: HSV - Kojootit 10-8
01.11.2016 - 20:00
- Rata 2: Mc Fox - DGH 10-4
02.11.2016 - 19:00
- Rata 1: Rocks`n`Roll - HRT 10-6
- Rata 2: Fiina Curling - Aleksis Kivet 9-5
03.11.2016 - 18:00
- Rata 1: Kivilaatikko-SB - Willi II W-L
- Rata 2: Fipa - Viikate 9-4
03.11.2016 - 20:00
- Rata 2: Stonesin Veljet - Team HiroShima 4-13
08.11.2016 - 19:00
- Rata 1: Rocks`n`Roll - DGH 9-4
- Rata 1: Kivilaatikko-SB - Kojootit 11-2
09.11.2016 - 19:00
- Rata 1: Stonesin Veljet - HRT 5-3
10.11.2016 - 19:00
- Rata 1: Team HiroShima - Viikate 10-3
11.11.2016 - 19:00
- Rata 1: Willi II - Aleksis Kivet 5-6
14.11.2016 - 19:00
- Rata 1: Fiina Curling - Willi II 2-7
15.11.2016 - 19:00
- Rata 1: Eurocks - Kojootit 11-2
- Rata 2: Stonesin Veljet - Mc Fox 10-8
16.11.2016 - 19:00
- Rata 1: HRT - Team HiroShima 5-5
17.11.2016 - 19:00
- Rata 1: Kivilaatikko-SB - HSV 8-4
17.11.2016 - 20:00
- Rata 2: Fipa - DGH 11-3
20.11.2016 - 19:00
- Rata 1: Mc Fox - Fipa 3-5
21.11.2016 - 19:00
- Rata 1: Eurocks - Fiina Curling 10-1
22.11.2016 - 19:00
- Rata 1: Hupaajat - Kojootit 10-3
23.11.2016 - 18:00
- Rata 1: HRT - Fipa 2-7
- Rata 2: Mc Fox - Viikate 9-4
24.11.2016 - 18:00
- Rata 2: Stonesin Veljet - DGH 8-1
24.11.2016 - 20:00
- Rata 2: HSV - Aleksis Kivet 1-10
28.11.2016 - 19:00
- Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fiina Curling 7-6
- Rata 2: Team HiroShima - DGH 13-3
29.11.2016 - 17:00
- Rata 1: Eurocks - Aleksis Kivet 10-5
- Rata 2: Eurocks - Hupaajat 8-5
29.11.2016 - 20:00
- Rata 1: Rocks`n`Roll - Mc Fox 8-3
- Rata 2: Willi II - Kojootit 9-7
30.11.2016 - 19:00
- Rata 1: HRT - Viikate 3-8
01.12.2016 - 19:00
- Rata 1: Hupaajat - HSV 4-5
- Rata 2: Stonesin Veljet - Fipa 7-3
02.12.2016 - 17:00
- Rata 1: Hupaajat - Aleksis Kivet 2-7
04.12.2016 - 18:00
- Rata 1: Rocks`n`Roll - Stonesin Veljet 3-8
- Rata 2: Eurocks - Kivilaatikko-SB 14-0
- Rata 2: Viikate - DGH 8-4
04.12.2016 - 20:00
- Rata 1: Team HiroShima - Fipa 6-0
- Rata 1: Fiina Curling - Hupaajat 6-6
- Rata 2: Kojootit - Aleksis Kivet 1-7
05.12.2016 - 18:00
- Rata 1: Kivilaatikko-SB - Hupaajat 9-1
07.12.2016 - 19:00
- Rata 1: HRT - DGH 7-6
08.12.2016 - 18:00
- Rata 2: Stonesin Veljet - Viikate 8-7
08.12.2016 - 20:00
- Rata 2: Eurocks - HSV 6-2
11.12.2016 - 19:00
- Rata 1: Mc Fox - Team HiroShima 6-8
12.12.2016 - 18:00
- Rata 2: Mc Fox - HRT 7-5
12.12.2016 - 19:00
- Rata 1: Hupaajat - Willi II 8-6
- Rata 2: Kivilaatikko-SB - Aleksis Kivet 8-4
13.12.2016 - 17:00
- Rata 1: Eurocks - Willi II 14-0
14.12.2016 - 17:00
- Rata 1: Fiina Curling - Kojootit 6-3
- Rata 2: Fiina Curling - HSV 8-4
16.12.2016 - 19:00
- Rata 1: Rocks`n`Roll - Fipa 6-4
18.12.2016 - 17:00
- Rata 1: Rocks`n`Roll - Team HiroShima 8-3
19.12.2016 - 19:00
- Rata 1: HSV - Willi II 11-1
09.01.2017 - 19:00
- Rata 1: Rocks`n`Roll - Viikate 7-3
15.01.2017 - 07:00
- Rata 1: Eurocks - Pisteautomaatti W-L
- Rata 1: HSV - Pisteautomaatti W-L
- Rata 1: Rocks`n`Roll - Pisteautomaatti W-L
- Rata 1: Team HiroShima - Pisteautomaatti L-W
- Rata 1: Hupaajat - Pisteautomaatti W-L
- Rata 1: Aleksis Kivet - Pisteautomaatti L-W
- Rata 1: HRT - Pisteautomaatti L-W
- Rata 1: DGH - Pisteautomaatti L-W
- Rata 1: Fiina Curling - Pisteautomaatti L-W
- Rata 1: Kojootit - Pisteautomaatti L-W
- Rata 1: Mc Fox - Pisteautomaatti W-L
- Rata 1: Viikate - Pisteautomaatti W-L
- Rata 1: Kivilaatikko-SB - Pisteautomaatti W-L
- Rata 1: Willi II - Pisteautomaatti L-W
- Rata 1: Stonesin Veljet - Pisteautomaatti W-L
- Rata 1: Fipa - Pisteautomaatti L-W
- Rata 2: Fiina Curling - Pisteautomaatti L-W
- Rata 2: Kojootit - Pisteautomaatti L-W
- Rata 2: Mc Fox - Pisteautomaatti 1-1
- Rata 2: Viikate - Pisteautomaatti L-W
- Rata 2: Kivilaatikko-SB - Pisteautomaatti L-W
- Rata 2: Willi II - Pisteautomaatti 1-1
- Rata 2: Stonesin Veljet - Pisteautomaatti 1-1
- Rata 2: Fipa - Pisteautomaatti L-W
- Rata 2: Eurocks - Pisteautomaatti 0-0
- Rata 2: HSV - Pisteautomaatti 1-1
- Rata 2: Rocks`n`Roll - Pisteautomaatti L-W
- Rata 2: Team HiroShima - Pisteautomaatti 1-1
- Rata 2: Hupaajat - Pisteautomaatti L-W
- Rata 2: Aleksis Kivet - Pisteautomaatti 1-1
- Rata 2: HRT - Pisteautomaatti 1-1
- Rata 2: DGH - Pisteautomaatti L-W
23.01.2017 - 17:00
- Rata 1: Fiina Curling - Team HiroShima 6-7
24.01.2017 - 18:00
- Rata 2: Rocks`n`Roll - Stonesin Veljet 8-4
25.01.2017 - 20:00
- Rata 1: HSV - Kojootit 7-4
- Rata 2: Willi II - HRT 5-5
28.01.2017 - 14:00
- Rata 1: Aleksis Kivet - Fipa 1-12
29.01.2017 - 16:00
- Rata 2: Aleksis Kivet - Stonesin Veljet 6-3
29.01.2017 - 18:00
- Rata 2: Eurocks - Team HiroShima 6-1
30.01.2017 - 19:00
- Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fipa 10-11
31.01.2017 - 19:00
- Rata 1: Hupaajat - DGH 2-5
01.02.2017 - 19:00
- Rata 1: Willi II - Viikate 8-6
- Rata 2: Fiina Curling - Rocks`n`Roll 8-7
02.02.2017 - 20:00
- Rata 1: HSV - Mc Fox 2-11
05.02.2017 - 19:00
- Rata 1: Kojootit - HRT 6-6
06.02.2017 - 19:00
- Rata 1: Eurocks - Fiina Curling 10-4
07.02.2017 - 19:00
- Rata 1: Kojootit - Viikate 1-9
08.02.2017 - 19:00
- Rata 1: Willi II - DGH 9-5
09.02.2017 - 18:00
- Rata 2: Hupaajat - Mc Fox 0-7
10.02.2017 - 19:00
- Rata 1: HSV - HRT 4-8
12.02.2017 - 19:00
- Rata 1: Mc Fox - Viikate 8-3
- Rata 2: Willi II - Kojootit 8-3
13.02.2017 - 19:00
- Rata 1: Kivilaatikko-SB - Aleksis Kivet 8-4
14.02.2017 - 19:00
- Rata 1: Eurocks - Kivilaatikko-SB 7-1
- Rata 2: HSV - DGH 1-7
15.02.2017 - 17:00
- Rata 1: Hupaajat - HRT 6-7
15.02.2017 - 20:00
- Rata 1: Fiina Curling - Fipa 8-4
16.02.2017 - 19:00
- Rata 1: Mc Fox - DGH 3-9
19.02.2017 - 19:00
- Rata 1: Hupaajat - Viikate 7-5
23.02.2017 - 19:00
- Rata 1: Aleksis Kivet - Team HiroShima 8-10
24.02.2017 - 18:00
- Rata 1: Stonesin Veljet - Fipa 2-7
27.02.2017 - 19:00
- Rata 1: Kivilaatikko-SB - Team HiroShima 7-2
27.02.2017 - 20:00
- Rata 1: Kojootit - DGH 0-11
01.03.2017 - 18:00
- Rata 1: Fiina Curling - Stonesin Veljet 5-10
04.03.2017 - 10:00
- Rata 1: Hupaajat - HSV 6-8
05.03.2017 - 19:00
- Rata 1: Kojootit - Mc Fox 1-13
06.03.2017 - 20:00
- Rata 2: Stonesin Veljet - Team HiroShima 4-7
07.03.2017 - 19:00
- Rata 1: Hupaajat - Willi II 4-6
08.03.2017 - 17:00
- Rata 1: Eurocks - Fipa 5-1
08.03.2017 - 19:00
- Rata 1: Kivilaatikko-SB - Fiina Curling 8-3
- Rata 2: HRT - DGH 8-7
12.03.2017 - 19:00
- Rata 1: HRT - Viikate 4-4
13.03.2017 - 19:00
- Rata 1: Fiina Curling - Aleksis Kivet 10-1
14.03.2017 - 20:00
- Rata 1: Kivilaatikko-SB - Stonesin Veljet 6-5
15.03.2017 - 19:00
- Rata 1: Hupaajat - Kojootit 6-0
17.03.2017 - 19:00
- Rata 1: Willi II - Mc Fox 7-2
19.03.2017 - 17:00
- Rata 1: Aleksis Kivet - Rocks`n`Roll 3-10
21.03.2017 - 18:00
- Rata 1: Viikate - DGH 5-9
22.03.2017 - 18:00
- Rata 1: Mc Fox - HRT 5-5
23.03.2017 - 19:00
- Rata 1: Kivilaatikko-SB - Rocks`n`Roll 4-5
24.03.2017 - 19:00
- Rata 1: Rocks`n`Roll - Team HiroShima 7-2
25.03.2017 - 14:00
- Rata 1: Rocks`n`Roll - Fipa 5-1
26.03.2017 - 17:00
- Rata 1: Eurocks - Rocks`n`Roll 5-6
28.03.2017 - 13:00
- Rata 1: Eurocks - Stonesin Veljet 6-0
28.03.2017 - 19:00
- Rata 1: HSV - Willi II 4-10
30.03.2017 - 19:00
- Rata 1: HSV - Viikate 5-7
- Rata 1: Eurocks - Aleksis Kivet 14-2
30.03.2017 - 20:00
- Rata 1: Team HiroShima - Fipa 3-13
01.04.2017 - 15:00
- Rata 1: Mc Fox - HRT W-L
- Rata 2: Kivilaatikko-SB - Rocks`n`Roll 12-4
02.04.2017 - 15:00
- Rata 1: Willi II - Mc Fox L-W
09.04.2017 - 15:00
- Rata 2: Kivilaatikko-SB - Eurocks 1-9