Hyvinkään paikallissarja 2016-2017

Stonesin Veljet
NimiSeura 
Ruottu, Ari-MattiKapteeni
Kolmonen, RistoHyvinkään Curling ry 
Kouvo, PekkaHyvinkään Curling ry 
Orrainen, OlliHyvinkään Curling ry 
Ruottu, MarkoHyvinkään Curling ry 
Ruottu, PaavoHyvinkään Curling ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.11.2016 20.00B2-B5 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 4-------4
Team HiroShima 13-------13
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.11.2016 19.00B2-B4 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 5-------5
HRT 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.11.2016 19.00B2-B3 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 10-------10
Mc Fox 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.11.2016 18.00B2-B8 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 8-------8
DGH 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.12.2016 19.00B2-B6 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 7-------7
Fipa 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.12.2016 18.00B1-B2 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks`n`Roll 3-------3
Stonesin Veljet 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
08.12.2016 18.00B2-B7 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 8-------8
Viikate 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.01.2017 07.00B2-PA (Lähtöpisteet)Hyvinkää1Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet --------W
Pisteautomaatti --------L
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.01.2017 07.00B2-PA (Lähtöpisteet)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 1-------1
Pisteautomaatti 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.01.2017 18.00B1-B2 (Mestaruussarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks`n`Roll 8-------8
Stonesin Veljet 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.01.2017 16.00A8-B2 (Mestaruussarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 6-------6
Stonesin Veljet 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.02.2017 18.00B2-B6 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 2-------2
Fipa 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.03.2017 18.00A3-B2 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fiina Curling 5-------5
Stonesin Veljet 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
06.03.2017 20.00B2-B5 (Mestaruussarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 4-------4
Team HiroShima 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.03.2017 20.00A2-B2 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 6-------6
Stonesin Veljet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.03.2017 13.00A1-B2 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Eurocks 6-------6
Stonesin Veljet 0-------0