Hyvinkään paikallissarja 2016-2017

Kivilaatikko-SB
NimiSeura 
Korhonen, AskoHyvinkään Curling ryKapteeni
Aaltonen, JarmoHyvinkään Curling ry 
Friman, PasiHyvinkään Curling ry 
Holmberg, Robert 
Kiviranta, JouniHyvinkään Curling ry 
Tikkanen, MattiHyvinkään Curling ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.11.2016 18.00A2-A6 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää1Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB --------W
Willi II --------L
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
08.11.2016 19.00A2-A7 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 11-------11
Kojootit 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.11.2016 19.00A2-A5 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 8-------8
HSV 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.11.2016 19.00A2-A3 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 7-------7
Fiina Curling 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.12.2016 18.00A1-A2 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Eurocks 14-------14
Kivilaatikko-SB 0-------0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
05.12.2016 18.00A2-A4 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 9-------9
Hupaajat 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.12.2016 19.00A2-A8 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 8-------8
Aleksis Kivet 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.01.2017 07.00A2-PA (Lähtöpisteet)Hyvinkää1Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB --------W
Pisteautomaatti --------L
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.01.2017 07.00A2-PA (Lähtöpisteet)Hyvinkää2Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB --------L
Pisteautomaatti --------W
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
30.01.2017 19.00A2-B6 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 10-------10
Fipa 11-------11
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.02.2017 19.00A2-A8 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 8-------8
Aleksis Kivet 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.02.2017 19.00A1-A2 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Eurocks 7-------7
Kivilaatikko-SB 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.02.2017 19.00A2-B5 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 7-------7
Team HiroShima 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
08.03.2017 19.00A2-A3 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 8-------8
Fiina Curling 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.03.2017 20.00A2-B2 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 6-------6
Stonesin Veljet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.03.2017 19.00A2-B1 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 4-------4
Rocks`n`Roll 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.04.2017 15.00Semifinaali (Mestaruussarja - loppupelit)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 12-------12
Rocks`n`Roll 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.04.2017 15.00Finaali (Mestaruussarja - loppupelit)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 1-------1
Eurocks 9-------9