Hyvinkään paikallissarja 2016-2017

Aleksis Kivet
NimiSeura 
Sipola, Olli-PekkaHyvinkään Curling ryKapteeni
Kauppinen, AnssiHyvinkään Curling ry 
Lindroos, EmmiHyvinkään Curling ry 
Lindroos, HarriHyvinkään Curling ry 
Vitikainen, JariHyvinkään Curling ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.11.2016 19.00A3-A8 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fiina Curling 9-------9
Aleksis Kivet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.11.2016 19.00A6-A8 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Willi II 5-------5
Aleksis Kivet 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.11.2016 20.00A5-A8 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
HSV 1-------1
Aleksis Kivet 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.11.2016 17.00A1-A8 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Eurocks 10-------10
Aleksis Kivet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.12.2016 17.00A4-A8 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hupaajat 2-------2
Aleksis Kivet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.12.2016 20.00A7-A8 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kojootit 1-------1
Aleksis Kivet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.12.2016 19.00A2-A8 (Syyskierros - lohko A)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 8-------8
Aleksis Kivet 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.01.2017 07.00A8-PA (Lähtöpisteet)Hyvinkää1Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet --------L
Pisteautomaatti --------W
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.01.2017 07.00A8-PA (Lähtöpisteet)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 1-------1
Pisteautomaatti 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.01.2017 14.00A8-B6 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 1-------1
Fipa 12-------12
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.01.2017 16.00A8-B2 (Mestaruussarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 6-------6
Stonesin Veljet 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.02.2017 19.00A2-A8 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 8-------8
Aleksis Kivet 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.02.2017 19.00A8-B5 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 8-------8
Team HiroShima 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.03.2017 19.00A3-A8 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fiina Curling 10-------10
Aleksis Kivet 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
19.03.2017 17.00A8-B1 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 3-------3
Rocks`n`Roll 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
30.03.2017 19.00A1-A8 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Eurocks 14-------14
Aleksis Kivet 2-------2